HCL.HR

Natjecanje recenzija - Općenita rasprava

  • 287 Odgovora
  • 95059 Hitova
*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Natjecanje recenzija - Općenita rasprava
« Odgovori #210 : 01. Listopad, 2017., 06:36 »
Meni je isto glupo da se ukloni dokaz o vlasnistvu igre. Najbolje uklonit pravilo da je igra igrana u tekucem mjesecu.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Natjecanje recenzija - Općenita rasprava
« Odgovori #211 : 01. Listopad, 2017., 07:42 »
I meni je to bedasto i gubi smisao.


Ništa za ovaj mjesec uklanjamo ograničenje o igranju igre u tekućem mjesecu!
Odoh napraviti novu temu i postaviti ankete  :thumbs:

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Natjecanje recenzija - Općenita rasprava
« Odgovori #212 : 01. Listopad, 2017., 07:52 »
Ne znam kako vam je palo na pamet da se ukloni dokaz o vlasništvu igre?
To su stroga pravila HCL-a.

"Natjecao bi se ali su pirati kod mene, i krivo mi je. Ali last guardian? Može možda idući mjesec bit PES, ili DOOM Hm... Za ps4?" Razumiš? ;)




I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Odg: Natjecanje recenzija - Općenita rasprava
« Odgovori #213 : 01. Listopad, 2017., 13:55 »
Drago mi je da je tema ugledala svijetlo dana i u 10-om mjesecu. Jedina tema gdje se traži veća angažiranost i aktivnost članova zajednice. Ne znam koliko je HCL portalu bitno  sve ovo, ali bilo bi dobro kad bi osvanuo i jedan članak na portalu  u vidu promoviranja natjecanja  recenzija članova foruma ili neka slična reklama.

Nagrada je ovaj put za PS4, pa se nadam da će se i PS4 igrači uključiti u natjecanje  :faca:

p.s. Mi PC gejmeri ćemo odmarati  :D  :D

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Natjecanje recenzija - Općenita rasprava
« Odgovori #214 : 01. Listopad, 2017., 14:04 »
Bude "reklama" i po društvenim mrežama, a i pobjednička recenzija osvane na portalu...
Tako da ne znam što bi bilo bolje od toga  ;)

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Natjecanje recenzija - Općenita rasprava
« Odgovori #215 : 01. Listopad, 2017., 14:20 »
Da, da.. Kad je reklama na drustvenim mrezama to je odlicno. Ma angazirat ce se ljudi, samo eto, volio bi da vise clanova foruma pise recenzije, valjda ce se prikljucit ekipa.

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Natjecanje recenzija - Općenita rasprava
« Odgovori #216 : 01. Listopad, 2017., 18:13 »
Ja sam dosta zadovoljan s brojkom od 5 recenzija. Ipak nije ovo Screenshot mjeseca gdje samo opališ PrntScrn, ovo ipak iziskuje dosta truda i talenta. Kada bismo imali ovaj prosjek do kraja bio bih jako zadovoljan.

*

BoBD

  • *
  • 94
Odg: Natjecanje recenzija - Općenita rasprava
« Odgovori #217 : 02. Listopad, 2017., 02:38 »
Ja sam dosta zadovoljan s brojkom od 5 recenzija.

Istina, a od toga su dvije cak dosta solidne, malo sam dvoumio kod glasanja ali sam na kraju ipak nasao mali minus kod jedne.

Mislim da je The Last Guardian sasvim primamljiva igra, pa vjerujem da bi moglo privuc ekipu uz malo promoviranja po drustvenim mrezama.. Al onda se opet namece pitanje sta nakon toga.. Mislim da bi se trebalo djelit vise AAA naslova i aktualno popularne igre(npr. FIFA 18 ili PUBG) da ekipa zagrize, a nisam siguran koliko je to izvedivo i dal' vrijedi toga. Pa Bartul je prvi poklonio jednu Batman igru(zaboravio sam koju tocno ali sve 3 su dovoljno dobre) pa svejedno nije bilo previse recenzija. Istina to je bio prvi mjesec, i nije puno ljudi znalo za natjecanje ali..

Mozda bubetam gluposti jer natjecanje je novo i nisam siguran da li se uopce promoviralo. Nisam vidio nista osim pobjednickih recenzija na portalu, a smatram da to nazalost samo po sebi nije dovoljno jer ne posjecuju svi portal i lakse je ubrat na fb-u ili kad Igor spomene u svojim video komentarima.
« Zadnja izmjena: 02. Listopad, 2017., 02:51 BoBD »

Odg: Natjecanje recenzija - Općenita rasprava
« Odgovori #218 : 05. Listopad, 2017., 13:55 »
Ovaj mjesec ide recenzija. Dobro bih mi došao taj Last Guardian  :ementaler:

*

14maxx

  • **
  • 293
Odg: Natjecanje recenzija - Općenita rasprava
« Odgovori #219 : 05. Listopad, 2017., 19:02 »
Nisi jedini kome bi legao TLG  :ementaler:

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Natjecanje recenzija - Općenita rasprava
« Odgovori #220 : 05. Listopad, 2017., 19:16 »
Ajde neka, ja ako pobjedim poklanjam key. Inace za ovaj mjesec cu recenzirat CoD Infinite Warfare. Za sada sam jako zadovoljan igrom

Odg: Natjecanje recenzija - Općenita rasprava
« Odgovori #221 : 06. Listopad, 2017., 09:25 »
Ja sam u problemu, zapeo sam opet u Witcheru, a prevelik je za recenziju, još sam DALEKO od kraja, ako ga igra uopće ima :D, a onda još obje ekspanzije ;).
Tak da će se recenzirati FTL, CoD: MW2, Deus ex: Human Revolution ili nekaj treće, neznam budem vidio za kaj ću imati vremena ovaj mjesec.

*

tryon

  • **
  • 224
Odg: Natjecanje recenzija - Općenita rasprava
« Odgovori #222 : 06. Listopad, 2017., 13:23 »
u mogo bi human revolution. igrao sam ga al ga nisam dovrsio nikad.

Odg: Natjecanje recenzija - Općenita rasprava
« Odgovori #223 : 11. Listopad, 2017., 11:51 »
Prema rezultatima glasanja vidljivo je da nije problem u broju sudionika, nego u broju pratitelja/čitatelja.
12 glasova, a 5 sudionika.
Što znači 7 članova foruma je samo pročitalo recenzije.

Odg: Natjecanje recenzija - Općenita rasprava
« Odgovori #224 : 11. Listopad, 2017., 13:05 »
Po kojoj ti to logici računaš ?

Jedino ako ne misliš da je svaki sudionik recenzije pročitao sve recenzije i dao glas njemu najboljoj tj. da smo si mi  međusobno davali glas ili pak auto-glasanje ako je i to moguće što bi svakako striktno zabranio take stvari  :ne: a ostali glasovi da su od čitatelja.

Dakle, ovo nije pravilo.  Možda netko od sudionika nije dao glas nikome niti je čitao ostale recenzije. Ne znaš što je iza kulisa




« Zadnja izmjena: 11. Listopad, 2017., 13:13 darijoman »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9