HCL.HR

Natjecanje recenzija - Općenita rasprava

  • 287 Odgovora
  • 94883 Hitova
*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Natjecanje recenzija - Općenita rasprava
« Odgovori #60 : 27. Lipanj, 2017., 14:49 »
Kaj se komisije tiče, može, ionak sam na moru tek od 7.8. Nešto novinarskog iskustva imam, objavilo me na dnevnik.hr i tako nekim portalima :D . Bed mi je s ovim neograničavanjem da ljudi ne potroše najbolje igre i recenzije odmah sad, a kasnije kad ćemo imati npr RPG mjesec će se gristi jer su već iskoristili npr. Skyrim. A realno, radije bih Skyrim gledao u RPG mjesecu ili TWD u horor mjesecu nego ovako izmiješano. Vjerujem da svi ovdje imaju barem 1 igru na Steamu iz najpopularnijih žanrova pa odmah staviti nešto ovakvo bi bilo ok. Kasnije možemo dati slobodne ruke, sada na prvu bih ipak postavio neka pravila i standard koji će se kasnije pratiti.


Eto ga imamo člana komisije :D
A gle ionako ne ocijenjujemo igru nego recenziju. Cilj i je naći neke obskurne igre u libraryu i napisat brutalnu recenziju. Mislim da je dosta lakše pisati recenziju za ogromnu igru i koja je još uz to popularna, nego li za nešto indie produkcije.
Ako se potroše najbolje igre to je po meni super  :hihi:


Isto tako ako zadaš RPG imat ćeš hrpu Witchera, Fallouta, i Elder Scrollsa... Ajmo za početak dati slobodu ljudima, jer ovako privlačiš i ljude koji ne igraju određene žanrove.
Meni da daš da recenziram FPS ili MMO ili MMORPG zaključo bih te u hladnjak i pustio da se skuliraš  :hiha:


Ajmo vidjet kako će za početak ovo proć gdje postoji puno veća sloboda, pa ako bude stvarno puno prijava, onda hajmo raditi teme i ograničenja.
Što ako budu na kraju 3 recenzije zbog ograničenja jer se ekipi neda nešto iz tog žanra odigrat, a i polako će se početi pripremati za iduće mjesece.




Hajmo, traže se članovi komisije, javite se.

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Natjecanje recenzija - Općenita rasprava
« Odgovori #61 : 27. Lipanj, 2017., 18:06 »
Što ako budu na kraju 3 recenzije zbog ograničenja jer se ekipi neda nešto iz tog žanra odigrat, a i polako će se početi pripremati za iduće mjesece.

Onda ih sjebemo i kažemo "hah, in your face, u prvom krugu nagrađujemo sve koji su predali recenzije" :D

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Natjecanje recenzija - Općenita rasprava
« Odgovori #62 : 27. Lipanj, 2017., 18:28 »
 :hihi:


I da imamo još jednog člana komisije. Isprike što nisam ranije vidio post  :fpalm:



Hackey se javio. Mislim da je to dovoljno za sada. Pa ćemo vidjeti kako će sve napredovati.


Itko za tutorial kako embedat sliku ili video na forum?


Odg: Natjecanje recenzija - Općenita rasprava
« Odgovori #63 : 27. Lipanj, 2017., 19:07 »
-
« Zadnja izmjena: 18. Rujan, 2020., 18:19 Bert_Raccoon »

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Natjecanje recenzija - Općenita rasprava
« Odgovori #64 : 27. Lipanj, 2017., 19:30 »
Bert, tnx za gift

*

MR.Dupin

  • n00b
  • 1
Odg: Natjecanje recenzija - Općenita rasprava
« Odgovori #65 : 28. Lipanj, 2017., 15:24 »
kad ovo počinje

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Natjecanje recenzija - Općenita rasprava
« Odgovori #66 : 28. Lipanj, 2017., 15:30 »
Piše ti sve, samo treba malo truda.
Od 01.07.




*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Natjecanje recenzija - Općenita rasprava
« Odgovori #67 : 30. Lipanj, 2017., 20:25 »
Videi su stigli. Uopće ne zvučim na sebe, al možda pomogne i ostatku ekipe na forumu.
Cole je stavio svoj stari video koji je dobar, no nije mi ni javio pa sad kad sam već sve friško napravio okačio sam svoja 2 video. Posebno za embedanje slika, a posenbo za youtube.




I da. TEMA JE OTVORENA. Možete krenuti polako i veselimo se čitanju Vaših recenzija.
Komisija je tročlana:


9mlg9
Hackey
Hrv4tin4 (kao moderator)


Cilj komisije je proći kroz recenzije i jedino ustvrditi je li svaka recenzija poštovala sva pravila. Ukoliko nije - navesti će razloge zašto je netko diskvalificiran.
Dakle komisija ne ocijenjuje nego zbog moguće duljine recenzija i njihovog broja imamo više ljudi za provjeru poštivanja kriterija.


Članovi komisije mogu sudjelovati u natjecanju uz uvijet da su i oni poštovali pravila. Modertor (u ovom slučaju ja) ne mogu sudjelovati u natjecanju. Tj, mogu poslati recenziju, ali ona ne može biti ocijenjena ili izabrana kao pobjednička.


Komisija dakle NE ocjenjuje nego pregledava ispravnost.
Jedine ocijene dijelite svi Vi svojim glasovima u anketi.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Natjecanje recenzija - Općenita rasprava
« Odgovori #68 : 30. Lipanj, 2017., 21:07 »
Odlicno, sretano svima i nadam se jako zanimljivim recenzijama.

*

Hackey

  • *
  • 128
Odg: Natjecanje recenzija - Općenita rasprava
« Odgovori #69 : 01. Srpanj, 2017., 09:01 »
Sretno svima i od mene, nadam se da ćemo imati pregršt zanimljivih recenzija  :thumbs:

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Natjecanje recenzija - Općenita rasprava
« Odgovori #70 : 01. Srpanj, 2017., 15:40 »
Sretno ekipa  :thumbs:

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Natjecanje recenzija - Općenita rasprava
« Odgovori #71 : 02. Srpanj, 2017., 14:09 »
E da, kako biste olakšali posao nama u komisiji, čitateljima recenzija te povećali si šanse za pobjedu, molim (barem hrvatski dio recenzenata) da provuku svoj tekst kroz Hašek prije predaje. Hvala.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Natjecanje recenzija - Općenita rasprava
« Odgovori #72 : 02. Srpanj, 2017., 15:03 »
Sta je ovo? Nekakvo ispravljanje tekstova? Odlicna stvar. Mozes to stavit pod pravila u temu za recenzije, al neka bude opcionalno.

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Natjecanje recenzija - Općenita rasprava
« Odgovori #73 : 02. Srpanj, 2017., 16:40 »
Hrvać će staviti čim vidi, on je moderator :)

Odg: Natjecanje recenzija - Općenita rasprava
« Odgovori #74 : 02. Srpanj, 2017., 21:22 »
Skoro svi na ovom prostoru su pirati. Ako bude više od 5 recenzija osobno ću naći neki gift za dat'  :bonk:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9