HCL.HR

Natjecanje recenzija - Općenita rasprava

  • 287 Odgovora
  • 94442 Hitova
Odg: Natjecanje recenzija - Općenita rasprava
« Odgovori #120 : 26. Srpanj, 2017., 15:28 »
Ja se slažem s tim, mislim da je ovaj gornji limit premalen, ali eto :D

Mislim da je taj limit čak i dobra ideja. Sa jedne strane od tebe traži umjetnost i kreativnost u pisanju recenzije , a sa druge strane ti ne dozvoljava da se previše gubiš u opisivanju nekih detalja. Sve u svemu, kako bi na kraju pobjednička recenzija mogla i završiti na portalu da netko napiše cijeli roman

Odg: Natjecanje recenzija - Općenita rasprava
« Odgovori #121 : 26. Srpanj, 2017., 15:29 »
Neću više mijenjati recenziju jer sam ionako one najsočnije dijelove morao izvaditi van.
Neka ostane taj limit kao okvirni za ovaj mjesec, a onda se može povećati za iduće.
Ipak smo tek krenuli s ovime, pa još moramo doraditi pravila (ne samo vezano za dužinu recenzije).

Diskvalificirat će te

Odg: Natjecanje recenzija - Općenita rasprava
« Odgovori #122 : 26. Srpanj, 2017., 16:02 »
-
« Zadnja izmjena: 18. Rujan, 2020., 18:32 Bert_Raccoon »

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Natjecanje recenzija - Općenita rasprava
« Odgovori #123 : 26. Srpanj, 2017., 16:07 »
Nema diskvalifikacija, jer i sami vidite da se prilagođavamo i učimo u ovoj pilot fazi.
Istina je da treba neko ograničenje teksta, kako minimalno tako i maksimalno, no do sada nismo imali ideju koliko bi ono trebalo biti. U svakom slučaju sam za to da ne brojimo razmake nego čiste znakove. Po meni je tada ovo u redu, jer zaista nema smisla više kratiti ovakvu igru koja sama po sebi zahtjeva više detalja u recenziji.


Vidjeti ćemo koliko treba povećati taj maks limit, dok minimum ne bih nikako dirao.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Natjecanje recenzija - Općenita rasprava
« Odgovori #124 : 26. Srpanj, 2017., 16:18 »
Slazem se, ipak bi trebalo povecat max limit i dat ljudima slobode nek pisu.. Svakako nebi trebali dopustit tekstove bez kraja, al trebalo bi ovo povecat, negdje do 8500 bez razmaka bi po meni bilo posteno.

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Natjecanje recenzija - Općenita rasprava
« Odgovori #125 : 26. Srpanj, 2017., 16:26 »
Ja bih povećao maksimum. Ajmo uzeti neki prosjek HCL recenzija u znakovima pa staviti malo manje od toga. Jer ono, nije na nama da to ograničimo, ionako će se glasovanjem odlučivati o pobjedniku. Ako netko misli da će pobijediti recenzijom veličine Krležina romana, nek pokuša. Ok ne baš toliko, ali ovih 5k znakova je stvarno malo.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Natjecanje recenzija - Općenita rasprava
« Odgovori #126 : 26. Srpanj, 2017., 19:14 »
Da, stvarno je malo, treba to dobro povecat.. Neka se ljudi malo raspisu i daju si slobode, ako ih se previse ogranici tesko je i pisat onda.

Odg: Natjecanje recenzija - Općenita rasprava
« Odgovori #127 : 26. Srpanj, 2017., 19:43 »
Bert_Raccoon @

Pa da upozorit će te naravno, ali sam si rekao da nećeš više dirati recenziju

Odg: Natjecanje recenzija - Općenita rasprava
« Odgovori #128 : 26. Srpanj, 2017., 19:52 »
Da, stvarno je malo, treba to dobro povecat.. Neka se ljudi malo raspisu i daju si slobode, ako ih se previse ogranici tesko je i pisat onda.

Bartule nema smisla  gubiti se u opisivanju svakog detalja ili ne znam ni ja šta. Pa nećeš spoilati cijelu igru u recenziji. OK neke igre zahtijevaju malo više neke manje to stoji, ali bitno je natuknuti neke osnove. Tko zna pisati njemu dovoljno

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Natjecanje recenzija - Općenita rasprava
« Odgovori #129 : 26. Srpanj, 2017., 20:01 »
Ma slazem se, netreba pisat romane, al opet bi bilo dobro dat ljudima malo slobode da mogu napisat malo vise od par natuknica.

*

Hackey

  • *
  • 128
Odg: Natjecanje recenzija - Općenita rasprava
« Odgovori #130 : 28. Srpanj, 2017., 21:04 »
Pozdrav ekipa 😁 Ja se izvinjavam sto me nije bilo proteklih dana na forumu i nisam stigao upratiti sta se izdesavalo, malo mi je djevojcica bolesna pa se oko toga zabavio 😊
Slazem se i ja sa povecanjem gornjeg limita s time da to ne bude previse, jer nekada i opsiran tekst postane zamoran.
Moze se fina reca sklopiti i bez pretjeranog teksta i opisa. znam da neko voli sve detaljno objasniti, ali bitno je da se pogodi srz igre i poenta i da se to adekvatno predstavi  :thumbs:

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Natjecanje recenzija - Općenita rasprava
« Odgovori #131 : 31. Srpanj, 2017., 14:59 »
Polako ulazimo u foto finiš, danas su nam pristigle i još neke recenzije, trenutno smo na 6. Bravo ljudi, opasno probijate led. Očekujemo još recenzija danas, barem još 4 pa da smo na 10.  :piva:

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Natjecanje recenzija - Općenita rasprava
« Odgovori #132 : 31. Srpanj, 2017., 15:27 »
Ajde neka, drago mi je da se ipak prijavilo nesto ljudi, nadam se da ce sljedeci mjesec bit puno vise prijava.. Ljudi su na moru i nemaju vremena za igranje trenutno(bar se nadam).

Sljedeci mjesec ocekujte i moju recenziju.

Odg: Natjecanje recenzija - Općenita rasprava
« Odgovori #133 : 31. Srpanj, 2017., 16:39 »
Krenuo pisat,startao godisnji,nemam volje,nadam se iduci mjesec odradit to.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Natjecanje recenzija - Općenita rasprava
« Odgovori #134 : 02. Kolovoz, 2017., 09:14 »
Ok ekipa, postavljena je anketa, čitajte, birajte.


Isto tako tražimo nekakvu sliku (manjeg formata) koja bi predstavljala natjecanje. Nešto jednostavno s natpisom tima "HCL community recenzija" ili tako nešto u tom stilu.
Evo Vam i neka vodilja, ako se to tako može smatrati.



 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9