HCL.HR

Nepopularna gaming mišljenja

  • 129 Odgovora
  • 88636 Hitova
Odg: Nepopularna gaming mišljenja
« Odgovori #105 : 25. Kolovoz, 2017., 01:52 »
Nepopularno misljenje...

Tomb Raider reboot, iako fantasticna igra, je uzasno dosadan i tih 10-ak sati price je prilicno mucno, pogotovo ako ste "kolekcionar".

Kako može biti i fantastična a ujedno i dosadna i mučna ? 

*

Negan

  • *
  • 58
Odg: Nepopularna gaming mišljenja
« Odgovori #106 : 25. Kolovoz, 2017., 02:14 »
Kako to ne moze? :D
Upravljanje Larom i njenim arsenalom oruzja je odlicno. Prica takodjer. Sama izvedba s druge strane, gdje se kreces po monotonim dzunglama radeci jednu te istu stvar.. kuzis :)

Odg: Nepopularna gaming mišljenja
« Odgovori #107 : 25. Kolovoz, 2017., 13:16 »
Meni je reebot odlican,jedino me smetalo konstantno cviljenje lare,a lakrdija mi je bila mentalni slom koji dozivi nakon prvog ubistva da bi do kraja igre izvrsila genocid bez ikakvog cviljenje I pravljenja drame oko toga.

Odg: Nepopularna gaming mišljenja
« Odgovori #108 : 25. Kolovoz, 2017., 15:42 »
Meni je reebot odlican,jedino me smetalo konstantno cviljenje lare,a lakrdija mi je bila mentalni slom koji dozivi nakon prvog ubistva da bi do kraja igre izvrsila genocid bez ikakvog cviljenje I pravljenja drame oko toga.

Te fore si vjerojatno pokupio sa HCL-ove recenzije. Zašto ne bi bilo tako ?

Odg: Nepopularna gaming mišljenja
« Odgovori #109 : 25. Kolovoz, 2017., 15:43 »
Kako to ne moze? :D
Upravljanje Larom i njenim arsenalom oruzja je odlicno. Prica takodjer. Sama izvedba s druge strane, gdje se kreces po monotonim dzunglama radeci jednu te istu stvar.. kuzis :)

A ništa drži se onda singlice Battlefielda  :hihi:  :hihi:
« Zadnja izmjena: 25. Kolovoz, 2017., 15:47 darijoman »

Odg: Nepopularna gaming mišljenja
« Odgovori #110 : 25. Kolovoz, 2017., 15:55 »
Meni je reebot odlican,jedino me smetalo konstantno cviljenje lare,a lakrdija mi je bila mentalni slom koji dozivi nakon prvog ubistva da bi do kraja igre izvrsila genocid bez ikakvog cviljenje I pravljenja drame oko toga.

Te fore si vjerojatno pokupio sa HCL-ove recenzije. Zašto ne bi bilo tako ?

Kakve fore ? Sta ti ja mogu ako nisi sposoban objektivno promotrit igru,danas svako sranje od igre dizete u nebesa a pizdite zbog sitnica koja nisu bitne.

*

Cro-K

  • *
  • 13
Odg: Nepopularna gaming mišljenja
« Odgovori #111 : 25. Kolovoz, 2017., 17:03 »
Sve AC igre osim syndicate su mi bile odlične. Syndicate mi je bio užasno dosadan i jedva sam ga odigrao.

 Deus Ex Mankind Divided odlična igra, iako je nedovršena.

 Watch dogs 1>Watch dogs 2. Watch dogs 2 obrisao nakon par sati. Jedinica mi je bila miljama bolja od dvojke.

Kada sam prešao witcher 3, htio sam odigrati jedinicu i dvojku, ironično jedinicu sam s užitkom prešao dok dvojku sam se tjerao da igram i na kraju obrisao. TW1>TW2

Fallout 4 dosta loša igra. Osim pucanja i nadograđivanja oružja, sve ostalo mi je shit.

MGS 3 mi je najgora igra u serijalu. Snake ispada u toj igri kao budala koja samo zna postavljati beskorisna podpitanja,

Dishonored 1 mi je totalno prosječna igra, imao je dobar stealth, ali dosadi kad te priča ne vuče naprijed. Likovi su dosadni i neinteresantni. Uskoro ću probati  dvojku i nadam se da će biti bolji od jedinice.

Call of Juarez Gunslinger i bound in blood su mi jedni od najdražih fpsova. Vjerovatno zato što obožavam western tematiku.

Just cause 3 repetitivna dosada.

Dosta ljudi pljuje po novim total war igrama, a pogotovo na rome 2, dok je meni to čista uživancija i dostojan nasljednik rome 1 i medieaval total wara.

CS:GO danas poprilično loš fps. Ne razumijem zašto ljudi još igraju to? zbog loot boxova i skinova?

Najbolji su mi ljudi koji pljuju po igrama koje nisu ni probali. Treba igri dat priliku bar 2h i onda dati mišljenje. Witcher 3 sam smatrao teškim smećem al me je frend nagovorio da probam. Prva 2 sata igre su mi bili dosadni i prosječni, a tek kasnije nisam mogao prestati igrati i igra mi je postala vrh.

Odg: Nepopularna gaming mišljenja
« Odgovori #112 : 14. Rujan, 2017., 19:03 »
 Evo i mene...neigram FPS jer smatram da to smanjuje inteligenciju,nikad nisam igrao niti jedan GTA(nekazem da su to lose igre,samo to nikad nisam shvaćao,plus sva ona historija oko šifri i dali tko zna koju)...zapravo većinu AAA naslova neigram prerastao sam ih,igram samo igre za dijecu.Eh znam da bi me mogli zbog ovog razapeli,većina s HCL-a i pola svijeta...
Nikad nisam igrao UNTARCHED!Opet nekazem da je to loša igra i da nezasluzuje to što zaslužuje,ali nevolim igrati filmove.
Diže mi se kosa na glavi kad čujem riječ "Skill"..jer danas gameri su vrsni znalci,daj mu najgoru pušku i sam će pobiti pola servera bez po frke...eto toga sam se za sad sijetio
 :chair:
« Zadnja izmjena: 14. Rujan, 2017., 19:13 Goran1234 »
???????????????????? ????????????????

Odg: Nepopularna gaming mišljenja
« Odgovori #113 : 15. Rujan, 2017., 21:17 »
Uz duzno postovanje, Vama FPS moze samo povisit inteligenciju. Vec san naisa na par ljudi koji ne igraju nista ili igraju samo djecje igre, naprosto me zanima sta vi takvi uopce radite na ovakvom portalu, buduci da prezirete gotovo sve zanrove ili nemate volje za ista odigrat ?

E da, imate li facebook i ostala tehnoloska cuda te kategorije ? To ne utjece na inteligenciju ?

*

Negan

  • *
  • 58
Odg: Nepopularna gaming mišljenja
« Odgovori #114 : 15. Rujan, 2017., 21:29 »
Čovječe dragi, nemoj se ljutiti, ali u životu nisam pročitao veću hrpu govana od tvog komentara. Ono, ostao sam bez riječi. Što onda voliš igrati? Igre indie developera za mobitel, ono, da ti je pri ruci dok sereš?

Odg: Nepopularna gaming mišljenja
« Odgovori #115 : 15. Rujan, 2017., 22:17 »
Zanimljivo mi je kako to neki ljudi tvrde da FPS igre nepovoljno utjecu na inteligenciju, a niko ne spominje igre iste tematike, no iz treceg lica. Nadalje, kako su to RPGovi zdraviji za mozak s obzirom da ih velik broj ima neko smece od price, kliseje, zmajeve i princeze, nekakve zlatne novcice i blaga, djecje grafike itd., jasno je na sta mislin. Kako utrke utjecu na mozak ? imas mapu u kutu, sve crno na bilo, unaprid znas za sva skretanja i zavoje, sve je jasno k'o dan. Imas dat gas i skrenit, price i misterije nema, snalazenja nema. Sportske igre ? Ne vidin ni u tome nekakve kognitivne zahtjeve. Na kraju ti zapravo u tom smislu ostanu jedino strategije i mozda pokoja moba, i to obavezno u Online modu da bude kompetitivno, di mozes brusit svoj um protiv drugih kompetitivnih igraca. Zalosno je sta svi vi imate takve predrasude prema vrhunskom zanru, koji je zapravo sinonim za igranje opcenito, a niste nikad nista takvog niti odigrali, a kamoli presli na malo zahtjevnijoj razini. U puno igara se i vise puta kroz prelazenje moze zapet i izgubit vrime zbog skrivenih caka di bas triba dobro razmislit i jos bolje opazat, prisjecat se. Za takve neke povremene cake, od igraca se trazi zapravo sve glede toga, no ljudi danas radije citaju ili gledaju one vodice/walkthroughs pa bez razmisljanja samo preskoce takve probleme. Ja takve vodice ne koristin, igran k'o i prije 15 godina kad nije bilo nikakve pomoci, inace mi nebi bio uzitak igrat.

Odg: Nepopularna gaming mišljenja
« Odgovori #116 : 16. Rujan, 2017., 16:38 »
Uz duzno postovanje, Vama FPS moze samo povisit inteligenciju. Vec san naisa na par ljudi koji ne igraju nista ili igraju samo djecje igre, naprosto me zanima sta vi takvi uopce radite na ovakvom portalu, buduci da prezirete gotovo sve zanrove ili nemate volje za ista odigrat ?

E da, imate li facebook i ostala tehnoloska cuda te kategorije ? To ne utjece na inteligenciju ?

Probao sam ih prije nekih 17 godina kad su postali popularni,šta da ti kažem,nije mi se svidjelo samo se napucavanja po svemu što se pomiče.Mislim šta su to diječije igre?Zelda?Imam prijatelja koji rastura BF1,krenuo je igrati BOTW i svako malo pitanje,a kako ovo,šta ono,zašto ovo?Da volim RPG diječije igre,dok vi Skilleri neznate prosječne zagonetke riješiti u igri...i onda ispada da su to diječije igre....žalosno je uopće taj termin "diječije igra",šta ako ima krvi i puski to su igre za odrasle?Samo Skilleri mogu to igrati,oprosti ali ja taj gaming nerazumijem.
???????????????????? ????????????????

Odg: Nepopularna gaming mišljenja
« Odgovori #117 : 16. Rujan, 2017., 16:42 »
Zanimljivo mi je kako to neki ljudi tvrde da FPS igre nepovoljno utjecu na inteligenciju, a niko ne spominje igre iste tematike, no iz treceg lica. Nadalje, kako su to RPGovi zdraviji za mozak s obzirom da ih velik broj ima neko smece od price, kliseje, zmajeve i princeze, nekakve zlatne novcice i blaga, djecje grafike itd., jasno je na sta mislin. Kako utrke utjecu na mozak ? imas mapu u kutu, sve crno na bilo, unaprid znas za sva skretanja i zavoje, sve je jasno k'o dan. Imas dat gas i skrenit, price i misterije nema, snalazenja nema. Sportske igre ? Ne vidin ni u tome nekakve kognitivne zahtjeve. Na kraju ti zapravo u tom smislu ostanu jedino strategije i mozda pokoja moba, i to obavezno u Online modu da bude kompetitivno, di mozes brusit svoj um protiv drugih kompetitivnih igraca. Zalosno je sta svi vi imate takve predrasude prema vrhunskom zanru, koji je zapravo sinonim za igranje opcenito, a niste nikad nista takvog niti odigrali, a kamoli presli na malo zahtjevnijoj razini. U puno igara se i vise puta kroz prelazenje moze zapet i izgubit vrime zbog skrivenih caka di bas triba dobro razmislit i jos bolje opazat, prisjecat se. Za takve neke povremene cake, od igraca se trazi zapravo sve glede toga, no ljudi danas radije citaju ili gledaju one vodice/walkthroughs pa bez razmisljanja samo preskoce takve probleme. Ja takve vodice ne koristin, igran k'o i prije 15 godina kad nije bilo nikakve pomoci, inace mi nebi bio uzitak igrat.

Ma netrebas mi govoriti vi! 👍😀
jednostavno da sam ranije rođen možda bi ga volio,ništa više.
???????????????????? ????????????????

*

Negan

  • *
  • 58
Odg: Nepopularna gaming mišljenja
« Odgovori #118 : 16. Rujan, 2017., 17:17 »
Uz duzno postovanje, Vama FPS moze samo povisit inteligenciju. Vec san naisa na par ljudi koji ne igraju nista ili igraju samo djecje igre, naprosto me zanima sta vi takvi uopce radite na ovakvom portalu, buduci da prezirete gotovo sve zanrove ili nemate volje za ista odigrat ?

E da, imate li facebook i ostala tehnoloska cuda te kategorije ? To ne utjece na inteligenciju ?

Probao sam ih prije nekih 17 godina kad su postali popularni,šta da ti kažem,nije mi se svidjelo samo se napucavanja po svemu što se pomiče.Mislim šta su to diječije igre?Zelda?Imam prijatelja koji rastura BF1,krenuo je igrati BOTW i svako malo pitanje,a kako ovo,šta ono,zašto ovo?Da volim RPG diječije igre,dok vi Skilleri neznate prosječne zagonetke riješiti u igri...i onda ispada da su to diječije igre....žalosno je uopće taj termin "diječije igra",šta ako ima krvi i puski to su igre za odrasle?Samo Skilleri mogu to igrati,oprosti ali ja taj gaming nerazumijem.
To što ti je frend debil ne znači da je jedna igra namijenjena casual publici vrhunac covjekove inteligencije iliti ne znam čega. Uostalom, rekao si da si prerastao AAA igre. Pa, Zelda je AAA naslov. Ne znači li to da ne valja onda?

Odg: Nepopularna gaming mišljenja
« Odgovori #119 : 16. Rujan, 2017., 18:30 »
Uz duzno postovanje, Vama FPS moze samo povisit inteligenciju. Vec san naisa na par ljudi koji ne igraju nista ili igraju samo djecje igre, naprosto me zanima sta vi takvi uopce radite na ovakvom portalu, buduci da prezirete gotovo sve zanrove ili nemate volje za ista odigrat ?

E da, imate li facebook i ostala tehnoloska cuda te kategorije ? To ne utjece na inteligenciju ?

Probao sam ih prije nekih 17 godina kad su postali popularni,šta da ti kažem,nije mi se svidjelo samo se napucavanja po svemu što se pomiče.Mislim šta su to diječije igre?Zelda?Imam prijatelja koji rastura BF1,krenuo je igrati BOTW i svako malo pitanje,a kako ovo,šta ono,zašto ovo?Da volim RPG diječije igre,dok vi Skilleri neznate prosječne zagonetke riješiti u igri...i onda ispada da su to diječije igre....žalosno je uopće taj termin "diječije igra",šta ako ima krvi i puski to su igre za odrasle?Samo Skilleri mogu to igrati,oprosti ali ja taj gaming nerazumijem.
To što ti je frend debil ne znači da je jedna igra namijenjena casual publici vrhunac covjekove inteligencije iliti ne znam čega. Uostalom, rekao si da si prerastao AAA igre. Pa, Zelda je AAA naslov. Ne znači li to da ne valja onda?

Prijatelju....Mislim o čemu je problem....?
Ovo je forum s temom kakva je...a to je "nepopularna gaming mišljenja"...šta hoćeš dokazati?
Da sam ovo napisao na nekoj temi o FPS igri....imalo bi smisla.A da si u ovoj temi napisao igre ili zanrove koje ti nevolis,ok..sigurno bih postovao mišljenje i nebih ulazio u rasprave,jer to nije tema uopce..pročitao bih i ok,tvoje mišljenje. ŽIVIO  :piva:
???????????????????? ????????????????

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9