HCL.HR

Nepopularna gaming mišljenja

  • 129 Odgovora
  • 88363 Hitova
*

Mrky

  • **
  • 260
Odg: Nepopularna gaming mišljenja
« Odgovori #15 : 16. Veljača, 2017., 15:55 »
Ja cu vjerovatno dobit hate za ovo ali eto. Ja osobno nisam fan Witchera, imam prijatelja koji je odigrao cijelu igru sa expanzijama i za njega je to vrh. Ja recimo nisam gamer koji ce preskocit prve igre i preci na najnoviju, tako da sam ja probao witcher 1, opasno sam se trudio da za volim igru, ali nisam mogao izdrzat. Iako sam ogroman RPG fan, i igram skoro svaku RPG igru koja izade, ali witcher mi se nije svidio, znam da ce mnogi reci, Witcher 3 je puno bolji, nazalost nisam se uzivio toliko u igru, niti planiram. Nemogu vjerovat da cu sad ovo reci ali i jedan od razloga sto nezelim da igram igru je sto je ogromna. Ja kao student nemam bas neko vrijeme da igram igre, da stignem gledati serije, i jos studirati, tako da meni kratke igre odgovaraju. Tako da Witcher 3 nije igra za mene.

Odg: Nepopularna gaming mišljenja
« Odgovori #16 : 16. Veljača, 2017., 17:07 »
Half life je za mene samo jedna prosječna igra, ne znam čemu toliki hype i sve, ali meni ne valja.
Witcher serijal, ništa posebno, gameplay mi je dosadan, priča je ok.
COD/BF multiplayer. Ne znam zašto to neki igraju i po nekoliko tisuća sati, umrem prije nego se respawnam, 12-godišnjaci govore one stvari o mojoj mami heheh.
MOBA igre su glupost.
Jako teške igre (DS, Bloodborne i sl.), zašto bi se mučio sa igrom, igram igre da se zabavljam, a ne da skidam Boga sa neba od psovanja.
PCMR fanovi, to me užasno nervira dok konzolu od 300€ uspoređuje s PC-em od 3000+€. 60 fps sra*a, pa ne igraš igru da brojiš sličice i psuješ developere ako ti ne radi na 120 fps-a.

To je ukratko to od mene.

*

seedorf

  • ****
  • 970
  • My mision is destroy love on planet Earth
Odg: Nepopularna gaming mišljenja
« Odgovori #17 : 16. Veljača, 2017., 18:15 »
Ljudi ne vole Half Life zato jer je nisu igrali u ono vrijeme kad je igra izasla, a stvarno je bila revolucionarna igra (odnosim se na HL2 jer je jedinica pomalo lose ostarila) nisam igrao nista tako dobro jos od prve Mafije.

Minecraft je globalni fenomen igraju ga i veliki i mali, meni osobno ta igra ne sjeda, ali mozda bi mi se svidila kad bi je probao.

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: Nepopularna gaming mišljenja
« Odgovori #18 : 16. Veljača, 2017., 18:27 »
Hmmm, Minecraft sucks balls, ljudi koji igraju samo Fifu jer eto ne postoji ni jedna druga igra na svijetu vrijedna njihove pažnje sucks donkey balls, igranje igri na mobitelu -sucks epic dino balls. I mrzim kad je neka nagradna igra za osvojit koju igru da svi samo pišu kako su jadni i bez para i da bi bilo baš kul da baš oni osvoje. Jel se tako i u Podravku javljate kad dijele paket juha i Golf 5? Gaming je skup sport, ako nemaš nemaš, jbg, čemu bit cvilidreta  :fpalm:   

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Nepopularna gaming mišljenja
« Odgovori #19 : 16. Veljača, 2017., 18:32 »
Kao sto sam rekao Minecraft je smece totalno, al nemogu smislit ni LOL i slicne igre, pokusao sam igrat i nema sanse..

Eto jos malo mog misljenja.

"GTA igre su igre svih igara." - bartul_9   16.2.2017

Odg: Nepopularna gaming mišljenja
« Odgovori #20 : 16. Veljača, 2017., 18:53 »
Sportske igre,nogomet, NBA i ostalo, totalni šit za mene. Trebao bi me netko s puškom natjerati da to igram

Famozni HL2 sam igrao ali ne i odigrao. I"ll be back ;)

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Nepopularna gaming mišljenja
« Odgovori #21 : 16. Veljača, 2017., 20:23 »
Slazem se sa ovim za sportske igre. Mada sam proveo sate i sate sa ekipom na PESu, to nam dode ko kartanje. Moram priznat da sam znao satima igrat i neke cudne igre o Olimpijskim sportovima, skijanje ili slicno, al opet mi je to totalno bezveze. Dobro SSX sam igrao dosta dugo.

Half Life 2 sam zaigrao par puta, al ga nikad nisam odigrao do kraja, zadnji put sam zastao na nekom brdu, trebao sam nesto napravit, nisam znao sta i odustao. Cak sam nedavno krenuo sa igranjem Half Life 1 al sam odustao nakon 2,3 sata.

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Nepopularna gaming mišljenja
« Odgovori #22 : 16. Veljača, 2017., 20:34 »
Half Life je trebalo tada igrati. Nisu (pre)dobro ostarile igre, ali tada su bile vrh vrhova. Al da, nisam fan, previše pucačine i jumpscareova, a ja mala pipica.

Odg: Nepopularna gaming mišljenja
« Odgovori #23 : 16. Veljača, 2017., 21:10 »
Ja cu vjerovatno dobit hate za ovo ali eto. Ja osobno nisam fan Witchera, imam prijatelja koji je odigrao cijelu igru sa expanzijama i za njega je to vrh. Ja recimo nisam gamer koji ce preskocit prve igre i preci na najnoviju, tako da sam ja probao witcher 1, opasno sam se trudio da za volim igru, ali nisam mogao izdrzat. Iako sam ogroman RPG fan, i igram skoro svaku RPG igru koja izade, ali witcher mi se nije svidio, znam da ce mnogi reci, Witcher 3 je puno bolji, nazalost nisam se uzivio toliko u igru, niti planiram. Nemogu vjerovat da cu sad ovo reci ali i jedan od razloga sto nezelim da igram igru je sto je ogromna. Ja kao student nemam bas neko vrijeme da igram igre, da stignem gledati serije, i jos studirati, tako da meni kratke igre odgovaraju. Tako da Witcher 3 nije igra za mene.

U potpunosti se slažem za Witcher 1. Kad je trojka izašla i kad sam čuo sva oduševljenja, krenuo sam odigrati serijal ispočetka, ali jednostavno nisam mogao završiti jedinicu. Nekoliko puta sam pokušavao ispočetka, ali jednostavno nemam volje za odigrat ga cijelog. I eto, zbog prvog nastavka nisam odigrao ni drugi ni treći, jer eto, mora se odigrati sve po redu  :bonk: Ali razmišljam kad budem imao više vremena, uzet samo trojku i odigrat je da vidim to čudo.

Dodao bih još da mrzim, ali stvarno mrzim komentare na hcl youtube kanalu tipa, "može sub za sub" , "lajk tko želi da Igor snima žnj igricu", "Igore kad će Ark/RE7" i sl.

Odg: Nepopularna gaming mišljenja
« Odgovori #24 : 17. Veljača, 2017., 00:50 »
A i ne kontam svršavanja na GTA, čitaj Bartul post xd

Npr igrao sam oriđiđi na plejci, i vice city, nešto malo san andreas; ali nikad nisam sjeo i samo igrao kao što neki - bojim se lažne dubine koju ima.
Half-Life sam prešao opet relativno nedavno i dobro se drži za svoje godine, vjerojatno stvar ukusa; tko nije igrao onda možda ni ne konta.
The blood of youth is bubbling back..

Odg: Nepopularna gaming mišljenja
« Odgovori #25 : 17. Veljača, 2017., 19:57 »
Wither serijal je totalni promašaj. Ja ne znam kako ljudi igraju... AC ništa posebno. Simsi muzačina novca.
Steam nalog: http://steamcommunity.com/id/dfonbalkan

Nije bitno šta je bilo već kako je do toga došlo!

Odg: Nepopularna gaming mišljenja
« Odgovori #26 : 18. Veljača, 2017., 10:11 »
Ja cu vjerovatno dobit hate za ovo ali eto. Ja osobno nisam fan Witchera, imam prijatelja koji je odigrao cijelu igru sa expanzijama i za njega je to vrh. Ja recimo nisam gamer koji ce preskocit prve igre i preci na najnoviju, tako da sam ja probao witcher 1, opasno sam se trudio da za volim igru, ali nisam mogao izdrzat. Iako sam ogroman RPG fan, i igram skoro svaku RPG igru koja izade, ali witcher mi se nije svidio, znam da ce mnogi reci, Witcher 3 je puno bolji, nazalost nisam se uzivio toliko u igru, niti planiram. Nemogu vjerovat da cu sad ovo reci ali i jedan od razloga sto nezelim da igram igru je sto je ogromna. Ja kao student nemam bas neko vrijeme da igram igre, da stignem gledati serije, i jos studirati, tako da meni kratke igre odgovaraju. Tako da Witcher 3 nije igra za mene.

U potpunosti se slažem za Witcher 1. Kad je trojka izašla i kad sam čuo sva oduševljenja, krenuo sam odigrati serijal ispočetka, ali jednostavno nisam mogao završiti jedinicu. Nekoliko puta sam pokušavao ispočetka, ali jednostavno nemam volje za odigrat ga cijelog. I eto, zbog prvog nastavka nisam odigrao ni drugi ni treći, jer eto, mora se odigrati sve po redu  :bonk: Ali razmišljam kad budem imao više vremena, uzet samo trojku i odigrat je da vidim to čudo.

Dodao bih još da mrzim, ali stvarno mrzim komentare na hcl youtube kanalu tipa, "može sub za sub" , "lajk tko želi da Igor snima žnj igricu", "Igore kad će Ark/RE7" i sl.


E vidis, meni ne W1 jedina dobra igra u serijalu. 2 san prose reda radi, ali 3 nikako.

Odg: Nepopularna gaming mišljenja
« Odgovori #27 : 19. Veljača, 2017., 01:27 »
MOBE su zlo danasnjeg gaming sveta.

Po meni je Borderlands sa brdom nastavaka, najvece sranje od igre.

Gearbox prevara od studija.

*

Terox

  • ***
  • 650
    • Planet Minecraft-TeroXCro
Odg: Nepopularna gaming mišljenja
« Odgovori #28 : 19. Veljača, 2017., 17:45 »
MOBE i igre poput WoW apsolutna smeća.

CS:GO najgori fps radi jedinog jedinog razloga -nemaš jebeni ADS.

DICE jedan od najboljih studia za razvoj igara jer Frosbite is love Battlefield is life.

CoD smeće nakon BO2.Najgluplji multiplayer sa hrpom retane dice.

GTA serijal savršen IV prokleto dobra priča sa smećastom optimizacijom Rockstar iz 2008  stoka,prije i poslije odlični,San Andreas,VC i trojka su djetinjstvo.

Half-Life ima najbolje sve što se tiče SP od FPS-a,nažalost rađen na istom enginu poput gore navedenog smeća.

Arma,Squad i slične vrhunske igre sa odraslom ekipon i nažalost vrhunskom (ne)optimizacijom(Squad pogotovo)

Blizzard utjeha za nerdove jedina donekle dobra stvar Overwatch.

AC vrhunske igre,ali optimizacija je problem.

Minecraft-ODLIČNA igra za kreativne ljude ali sa NAJNAJNAJNAJ KANCEROGENIJIM comunityjem u povijesti zajednica odkad je ljudi i svemira.

NFS zabava do bola pogotovo (bar meni) Most Wanted 2012.

EA stoka od kompanije koja ima odlične igre jbg.

Eto da se malo istresem,ajmo sad hetjeri navali.

p.s. Zaboravio stavit Skyrima,nema se tu šta puno reć slobodno ljeto i deri.(Ista priča za Witcher i ostale normalne (NE JAPANSKE)rpgove.
« Zadnja izmjena: 19. Veljača, 2017., 17:51 teroxcro »

Odg: Nepopularna gaming mišljenja
« Odgovori #29 : 19. Veljača, 2017., 18:17 »
Overwatch je bezze,u biti taj cijeli djir heroji deathmatch je shit,i sad ce i quake u tom fazonu izbacit...katastrofa

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9