HCL.HR

Nepopularna gaming mišljenja

  • 129 Odgovora
  • 88362 Hitova
*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Nepopularna gaming mišljenja
« Odgovori #30 : 19. Veljača, 2017., 22:43 »
Ne znam koja igra mi više ide na živce WoW ili CoD, neshvatljivo mi je kako te dvije igre i nakon toliko godina muzu pare na istu foru. Inače sviđa mi se priča kod WoW-a, šteta što je nije CD Project ili BioWare radio jer bi bila jedna od najboljih igara.

Odg: Nepopularna gaming mišljenja
« Odgovori #31 : 20. Veljača, 2017., 17:11 »
Evo i moje:


Ne volim Half Life, nisam ga odigrao i nikad ni nebudem.
Pucačine jedva smislim i svi ljudi koji igraju samo CoD, Armu, CS i druge pucačine za mene nisu gameri  :mrgreen:
Isto tako svi koji igraju samo jedan tip igara (sportske, pucačine, MMO) nisu gameri  :mrgreen:
Isto tako ne podnosim i mrzim MMO igre, mrzim i Dotu, LOL i druge gluposti  :mrgreen:


baba ti glupost
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Nepopularna gaming mišljenja
« Odgovori #32 : 20. Veljača, 2017., 17:19 »
Ma on ti je šaban s deklaracijom. :hihi:

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Nepopularna gaming mišljenja
« Odgovori #33 : 20. Veljača, 2017., 17:30 »
Baba je odavno pokopana, a vrijeme je i za pkop takvih igara  :loludara:

Odg: Nepopularna gaming mišljenja
« Odgovori #34 : 26. Veljača, 2017., 09:30 »

GTA V je unatoč fascinantnom svijetu bio dosadan kao story play, Trevor iritantan i jedva sam odigrao do kraja, a GTA Online igraju samo 12 godišnjaci.

CoD Infinitive Warfare ima možda najbolju SP kampanju koju sam igrao u FPS, prošao sam 4 puta (jednom kao veteran) i nadam se nastavku u tom smijeru, točnije u svemiru.

*

Mrky

  • **
  • 260
Odg: Nepopularna gaming mišljenja
« Odgovori #35 : 26. Veljača, 2017., 13:06 »

GTA V je unatoč fascinantnom svijetu bio dosadan kao story play, Trevor iritantan i jedva sam odigrao do kraja, a GTA Online igraju samo 12 godišnjaci.

CoD Infinitive Warfare ima možda najbolju SP kampanju koju sam igrao u FPS, prošao sam 4 puta (jednom kao veteran) i nadam se nastavku u tom smijeru, točnije u svemiru.

E onda ces se ove godine razocarat majstore, jel novi COD nece biti u svemiru. Meni opet najdrazi COD koji sam igrao je Black Ops 3, al nakraju to je samo moje misljenje.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Nepopularna gaming mišljenja
« Odgovori #36 : 26. Veljača, 2017., 13:33 »
Ovaj put se COD vraca korjenima, u 2. Svjetski Rat, barem bi tako trebalo bit. Al ajde, bas bi volio jednu pravu, kvalitetnu COD kampanju u WW1/WW2, koliko cujem ovaj BF1 SP i nije bas nesto.



*

Mrky

  • **
  • 260
Odg: Nepopularna gaming mišljenja
« Odgovori #37 : 26. Veljača, 2017., 14:01 »
Call of duty campaigns su dosta kratke, al opet zbog nekog razloga ja sam uvijek uzivao u njima.

Odg: Nepopularna gaming mišljenja
« Odgovori #38 : 27. Veljača, 2017., 10:53 »
1. Nikad nisam volio CoD, iako sam igrao 1,2 modern warfare na serverima poprlicno dugo, nakon WaW cod mi je  ...  :fpalm:
2. Nevolim Ubisoft kvazi sandbox-e (nakon Assasins creed-a i far cry 3 sve je isto, odigras jednu odigro si sve).
3. Halo je uzas, precjenjena prica sa obicnim plot twistom, genericnost prsti iz njega, a da ne govorim o mehanici pucnjave i brzini kretanja, uzet cu quake ili unreal gold svaki dan naspram haloa.
4. Mass Effect ima ok pricu ali mehanika igre je tako isprazna i casual, boli koliko je igra casual, odigro sam je na tezem nivou onako zalegnut, prelose ko da igram igru pravljenu za gamepad i 15 godisnje gejmere i gejmerice, katastrofa. A da ne govorim o iluziji da ti odluke ista znacajno cine na kraju price.
5. Preferiram Witcher 1 combat sistem naspram Witchera 2.
6. Gothic serijal ima najbolji sistem napredovanja i jako zadovoljavajuci combat sistem ako ne i najbolji u 3D RPG-ovima.
7. GTA V mi nikako nije sjeo, prica mi se se svidjela i likovi ali nekako, neznam ili sam stariji pa subjektivno, ali sjecam se prije kad god bi izasao novi GTA tipa vice city nisam mogao ispustati kontroler iz ruke, sada je sve nekako meh, mislim da sam sprzen on milijun open world igara u zadnje 4,5 godina. Presao sam kampanju i vise nisam ni igrao da bi obrisao igru nakon 3 dana sto sam je presao.
« Zadnja izmjena: 27. Veljača, 2017., 10:55 LepiSladja »

*

Terox

  • ***
  • 650
    • Planet Minecraft-TeroXCro
Odg: Nepopularna gaming mišljenja
« Odgovori #39 : 28. Veljača, 2017., 15:30 »
Što se tiće CoD-a neznam što moraju napravit,ali očekujem Vietnam to je fps sceni trenutačno potrebno.Ali ne neka BO stil flashbacks i to nego baš prava stvar.I nek ostave MP kakav je,neka igra osim CS mora spriječit preljev djece u BF.

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Nepopularna gaming mišljenja
« Odgovori #40 : 15. Ožujak, 2017., 15:15 »
Malo dižem temu iz mrtvih, ali vidio sam ovo pa moram komentirati:

1. Nikada me nisu zaintigrirale MOBA igre, realno pokušao sam DOTA2 na jedan meč i ugasio, jednostavno nije to za mene
2. Witcher 3 sam igrao pola sata i nakon toga ga izbrisao s Xbox One, mehanika me nije nimalo privukla
3. Guild Wars 2 mi je bio zabavniji od WoW-a :)
4. Više volim originalni Assassins Creed nego 2 nastavak
5. Final Fantasy IX za mene je najbolji dio serijala

Odg: Nepopularna gaming mišljenja
« Odgovori #41 : 15. Ožujak, 2017., 15:46 »
I meni je VI > VII :D

Ta će wow.
The blood of youth is bubbling back..

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Nepopularna gaming mišljenja
« Odgovori #42 : 15. Ožujak, 2017., 20:14 »
Meni je IX iznad svih, drugo mjesto dijele 6 i 7, a treće 15 :)

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Nepopularna gaming mišljenja
« Odgovori #43 : 16. Ožujak, 2017., 01:01 »
2. Witcher 3 sam igrao pola sata i nakon toga ga izbrisao s Xbox One, mehanika me nije nimalo privukla

Ja sam na silu dao više od pola sata, čak nekoliko sati. Malo kojoj igri sam ustvari dao toliko prilika koliko i The Witcher 3, ali nikada mi nije sjela. Prepoznajem kvalitetu i potencijal, ali meni je to apsolutno neigrivo. :(

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Nepopularna gaming mišljenja
« Odgovori #44 : 16. Ožujak, 2017., 08:49 »
Ista stvar freddy, vjerujem sigurno da ima bogat svijet, odličnu priču i dijaloge te vrhunske questove, ali nekako mi to sve u vodu pada kada me borba ni jednog trenutka ne vuče da igram dalje, čak me odbija od serijala

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9