HCL.HR

Nepopularna gaming mišljenja

  • 129 Odgovora
  • 88365 Hitova
*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Nepopularna gaming mišljenja
« Odgovori #90 : 08. Travanj, 2017., 19:17 »
Prvi normalan post od Persimusa..

Taj Halo nisam nikad igrao, al koliko sam shvatio to je must play pucacina, sa vrhunskim likovima i pricom. Halo multiplayer je jedan od prvih, ako ne i prva fps pucacina koja se mogla igrat online na konzolama, i doslovno se peglala nemilice na prvim XBOX konzolama, doslovno se kupovala konzola samo radi toga. Mislim da je posljedni mp mec odigran prije godinu, dvije, a od onda su serveri  zatvoreni zauvjek.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Nepopularna gaming mišljenja
« Odgovori #91 : 08. Travanj, 2017., 22:48 »
Od tvojih 3076, 76 je normalnih pa se zapitaj. :hihi:

Odg: Nepopularna gaming mišljenja
« Odgovori #92 : 10. Travanj, 2017., 07:16 »
Od tvojih 3076, 76 je normalnih pa se zapitaj. :hihi:
76 se čini puno, biraj; ili 7 ili 6. :D :hihi: :thumbs:




Slažem se retorikom da 'hejt' koji se prožima kroz temu baš i nije vid mišljenja koje se očekivalo.


Iskreno, mislim da su većina ako ne i svi ovi Survival MP naslovi za bacit jer danas sutra će sve to propast ~ sve nešto na isti fazon i mislim da jedini koji sam zaigrao je Don't Starve' koji je manje više bio origin svega toga.
Ovi rustovi, arkovi, i ostali bullshitovi = seriously unimpressed.
The blood of youth is bubbling back..

Odg: Nepopularna gaming mišljenja
« Odgovori #93 : 19. Svibanj, 2017., 05:30 »
Ja sam oduvjek mislio da je Zelda zensko, tako daa.. Al da, ni mene taj Zelda niti malo ne privlaci, niti vjerujem da ce me ikad privuc..

Uz to mislim da je Minecraft najvece smece od igre ikad.

Zelda i jest žensko xd

Kako sam zaboravio na Minecraft, apsolutno se slažem. :hiha2:
Složio bi se s Vama, makar nebi htio nikog vrjeđat što igra Minecraft :D

Odg: Nepopularna gaming mišljenja
« Odgovori #94 : 19. Svibanj, 2017., 05:35 »
Ja cu vjerovatno dobit hate za ovo ali eto. Ja osobno nisam fan Witchera, imam prijatelja koji je odigrao cijelu igru sa expanzijama i za njega je to vrh. Ja recimo nisam gamer koji ce preskocit prve igre i preci na najnoviju, tako da sam ja probao witcher 1, opasno sam se trudio da za volim igru, ali nisam mogao izdrzat. Iako sam ogroman RPG fan, i igram skoro svaku RPG igru koja izade, ali witcher mi se nije svidio, znam da ce mnogi reci, Witcher 3 je puno bolji, nazalost nisam se uzivio toliko u igru, niti planiram. Nemogu vjerovat da cu sad ovo reci ali i jedan od razloga sto nezelim da igram igru je sto je ogromna. Ja kao student nemam bas neko vrijeme da igram igre, da stignem gledati serije, i jos studirati, tako da meni kratke igre odgovaraju. Tako da Witcher 3 nije igra za mene.
Razumijem te neda se ni meni igrat jednu igru mjesec ili dva pa cak i tri jel vise onda ni neznam kaj se desavalo na početku.Što se tiće Witchera odigrao 1 i 2 namjeravam ponovno zajedno sa 3 :D

Odg: Nepopularna gaming mišljenja
« Odgovori #95 : 24. Kolovoz, 2017., 04:06 »
- Ne volin izraze 'gaming' i 'skill'. Toga prije nije bilo i uvik mi je zvucalo koda je izaslo iz usta prvog debelog amera dok zvace chips i loce kool aid, dok istovremeno nije u stanju pogodit zid sa sacmon s metra.

- Ne svida mi se ovaj nekakav danasnji trend 'profesionalnog gaminga', nekakvi streamovi, publike, fanovi. Iako san uvik bio kompetitivan i redovno u vrhu, cak san odbio i vise takvih ponuda jos dok to sve i nije bilo toliko zastupljeno. Smatran to sve skupa bezveznim trendom i jos jednom bolescu modernog drustva. Takoder mi se ne svidaju ni te neke najpopularnije nove natjecateljske igre poput overwatch i league of legends.

- Ne svidaju mi se igre istocnjackog stila.

- Presta san s online igranjem iz vise razloga, no jedan od tih je interakcija s drugima. Iako ni sam nisam od neke starosti, uvik san preferira igrat sa starijom ekipon. Ponasanje i nacin razgovaranja/izrazi u danasnjim online igrama su mi odvratni, svi su nesto prepuni 'skilla' i mudrosti, a 9 od 10 nema pojma sta rade. Igraci starog kova su bili neusporedivo pametniji i vjestiji.

- Far Cry 1 smatran odlicnom igrom i jednom od najboljih ikad. 2. dio nisan igra jer tada nisan ima mogucnosti, 3. dio smatran potpunim idiotizmon i apsurdom. Knjiski je primjer pracenja idiotskih trendova. 4. nisan igra niti cu.

- Nisam nikad igra Final Fantasy i Zeldu, i ne namjeravan.

- Age of Empires 1 i 2 smatran boljim igrama od Warcrafta i Starcrafta.

- Wolf Among Us mi je odlicna igra, iako preziren crticke grafike.

- Hack&Slash prezirem iz razloga jer svaki put kad pogledan neku igru tog zanra, sve nesto svitli, vrte se nekakve kvazi carolije u duginim bojama, pa damage brojevi stalno iskacu u bojama. Doduse, volio san davnih dana igrat Diablo I/II.

- Citiran korisnika 'lovac' i slazen se:
90% gamera su idioti koji psihološki labilno podilaze hypeu i zato se serviraju nedovršene i poglupljene igre (primjeri Mafia 3, Mass Effect Andromeda, DeusEx: Mankind Divided, Fallout 4 itd.). Iako ova primjedba vridi i za filmove/serije.

- U pucacinama ne volin efekte, odnosno mogucnosti poput usporavanja vremena, nevidljivosti i bilo cega superherojskog. Igre su ionako pre lagane, a takvi efekti su cesto nerealni. Protagonist je obicno ljudsko bice, a eto moze na racun svojih refleksa usporit vrime do krajnosti. Iako to zapravo nije usporavanje vremena, vec je neusporedivo brza reakcija od neprijatelja. No ironicno je da su mi Max Payne 1/2 od najdrazih igara ikad.

*

tryon

  • **
  • 224
Odg: Nepopularna gaming mišljenja
« Odgovori #96 : 24. Kolovoz, 2017., 09:57 »
Najpopularniji trn u mom oku je Max Payne 3. Igra je odlična i super za odigrat. Ali sam toliko ljut što nije nimalo stil i atmosfera pogođena iz jedinice i dvojke da mi je krivo što je uopće dio Max Payne serijala.

Odg: Nepopularna gaming mišljenja
« Odgovori #97 : 24. Kolovoz, 2017., 12:07 »
Ja to jos nisan odigra, ali dat cu mu sansu na racun imena. Ma ako vec nema atmosferu i stil, onda barem da je solidna pucacina.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Nepopularna gaming mišljenja
« Odgovori #98 : 24. Kolovoz, 2017., 13:12 »
Nisam ga ni ja odigrao, al nadam se da cu sada na novom laptopu.

*

IvanHR

  • **
  • 225
Odg: Nepopularna gaming mišljenja
« Odgovori #99 : 24. Kolovoz, 2017., 13:50 »
Far Cry 1 smatran odlicnom igrom i jednom od najboljih ikad.
2. dio nisan igra jer tada nisan ima mogucnosti,
3. dio smatran potpunim idiotizmon i apsurdom
4. nisan igra niti cu.

 Nisam nikad igra Final Fantasy i Zeldu, i ne namjeravan.
- Wolf Among Us mi je odlicna igra, iako preziren crticke grafike.
- Hack&Slash prezirem
- U pucacinama ne volin efekte,
A šta voliš onda  :hihi:
Victory loves preparation

Odg: Nepopularna gaming mišljenja
« Odgovori #100 : 24. Kolovoz, 2017., 14:18 »
Pa sve si izvuka iz konteksta, quote ti nema smisla.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Nepopularna gaming mišljenja
« Odgovori #101 : 24. Kolovoz, 2017., 19:01 »
Jedan od najboljih postova što sam pročitao unazad puno vremena :thumbs:

Odg: Nepopularna gaming mišljenja
« Odgovori #102 : 24. Kolovoz, 2017., 21:55 »
Nisam ga ni ja odigrao, al nadam se da cu sada na novom laptopu.

Payne trojka je prejebena,meni najjaca igra u serijalu

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Nepopularna gaming mišljenja
« Odgovori #103 : 24. Kolovoz, 2017., 22:35 »
Ma prva dva su mi vrh. Prvi dio sam presao barem 20 puta, a drugi je jos bolji. Tricu nisam odigrao jer nisam imao dovoljno dobar komp, al sada sljedi odigravanje.

*

Negan

  • *
  • 58
Odg: Nepopularna gaming mišljenja
« Odgovori #104 : 25. Kolovoz, 2017., 00:55 »
Nepopularno misljenje...

Tomb Raider reboot, iako fantasticna igra, je uzasno dosadan i tih 10-ak sati price je prilicno mucno, pogotovo ako ste "kolekcionar".

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9