HCL.HR

Nepopularna gaming mišljenja

  • 129 Odgovora
  • 88250 Hitova
Odg: Nepopularna gaming mišljenja
« Odgovori #120 : 16. Rujan, 2017., 19:19 »
Nitko RPG ne naziva djecjim igrama. Ti se cvrsto ogradujes od takve konstatacije, a sam si u svom prvom postu izjavio 'prerasta sam AAA naslove, igram samo igre za djecu'. Upa si u svoju zamku. Nadalje, kakav ti je taj pojam 'skilleri' ? Osobno ne preferiran takve izraze, a vec godinama uzivan samo u offline modu, prelazeci igre. Meni niti jedna igra na najtezoj razini nije nikakav izazov, niti se moran uopce potrudit da ju svladan, nikakav 'skill' tu nije nuzan. Igre koje zahtjevaju najvise brzine i vjestine su zapravo strategije u realnom vrimenu, pogotovo na kompetitivnoj razini. FPS je pored toga Tetris. Svaka budala moze igrat FPS i pobjedit u Online modu povremeno, no svaka budala nema sta trazit u RT strategijama, osim offline na nekoj osrednjoj tezini. Nikad nisan ima priliku odigrat tu tvoju Zeldu, no cisto sumnjan da je ista 'pametnija' igra od solidno izradenog FPSa.

Odg: Nepopularna gaming mišljenja
« Odgovori #121 : 16. Rujan, 2017., 19:47 »
Nitko RPG ne naziva djecjim igrama. Ti se cvrsto ogradujes od takve konstatacije, a sam si u svom prvom postu izjavio 'prerasta sam AAA naslove, igram samo igre za djecu'. Upa si u svoju zamku. Nadalje, kakav ti je taj pojam 'skilleri' ? Osobno ne preferiran takve izraze, a vec godinama uzivan samo u offline modu, prelazeci igre. Meni niti jedna igra na najtezoj razini nije nikakav izazov, niti se moran uopce potrudit da ju svladan, nikakav 'skill' tu nije nuzan. Igre koje zahtjevaju najvise brzine i vjestine su zapravo strategije u realnom vrimenu, pogotovo na kompetitivnoj razini. FPS je pored toga Tetris. Svaka budala moze igrat FPS i pobjedit u Online modu povremeno, no svaka budala nema sta trazit u RT strategijama, osim offline na nekoj osrednjoj tezini. Nikad nisan ima priliku odigrat tu tvoju Zeldu, no cisto sumnjan da je ista 'pametnija' igra od solidno izradenog FPSa.

Zelda nije moja igra,već od Nintenda. A dali je nakon 30g i dalje samo AAA naslov neznam,mislim da je da je više od toga ali nebitno.
« Zadnja izmjena: 16. Rujan, 2017., 19:49 Goran1234 »
???????????????????? ????????????????

Odg: Nepopularna gaming mišljenja
« Odgovori #122 : 23. Rujan, 2017., 20:10 »
-
« Zadnja izmjena: 18. Rujan, 2020., 18:12 Bert_Raccoon »

Odg: Nepopularna gaming mišljenja
« Odgovori #123 : 23. Rujan, 2017., 20:56 »
Nego, tko bi normalan sam po noći i kiši s kamerom ulazio u ludnicu (a još pri ulazu vidi da portira nema, da su vani tri prazna oklopna kola, i još ulazi u zgradu kroz prozor?!  :fpalm:
Pa kaj se ne može pričekati dan i sunčano vrijeme?

Pa sigurno ne bude horror igra bila smještena na lijep sunčan dan na plaži  :bonk:

Odg: Nepopularna gaming mišljenja
« Odgovori #124 : 23. Rujan, 2017., 22:06 »
-
« Zadnja izmjena: 18. Rujan, 2020., 18:12 Bert_Raccoon »

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Nepopularna gaming mišljenja
« Odgovori #125 : 25. Rujan, 2017., 09:20 »
Ili Ark, spawnam se na lijepoj sunčanoj plaži, ko od majke rođen, i samo me presječe na pola jer je igra odlučila da se spawnam pored T-Rexa.

Odg: Nepopularna gaming mišljenja
« Odgovori #126 : 25. Rujan, 2017., 12:47 »
Battlefield franšiza je smeće nakon BF2 (možda i nije tako loš BC 2, ali nije ni dovoljno dobar da bi izašao iz kategorije smeća). Igrao sam ih sve, i to podosta, i nažalost nemogu ništa dobro reći o tim igrama. Nerealna količina cheatera, glitch abusera, hrpa bugova općenito je jednostavno žalosna. F2P naslovi poput Planetside 2 su daleko kvalitetniji, a ništa ne koštaju, dok DICE šiba DLC na DLC, a osnovna igra po izlasku 60 eura.
Sam gameplay, sama srž zabave je izgubljena.

Odg: Nepopularna gaming mišljenja
« Odgovori #127 : 05. Listopad, 2017., 11:22 »
Ne volim moderne recenzije.
Previše brojeva i nekako je sve numerički.
Hoće li meni igra biti dobra ako je ocjena 90 ili 10? Tko to zna.
Imam osjećaj da bi morali promijeniti cijeli taj način ocjenjivanja u recenziji.
Uopće otkloniti ocjenu od strane recenzenta. Neka samo korisnici ocjenjuju, ako već moraju biti brojevi.

Imaš dva kata i krov kuće
Prvi kat je grafika- prokomentiraš
Drugi kat je fizika i mehanika- prokomentiraš
Krov je zabava- da li uživaš u igri

Ne znam da li je fer ako netko voli SIM utrke pa da jednom NFSu zbog npr fizike ili nečeg da toj igri manju ocjenu.
Nekako imam osjećaj da se sve više recenzije rade na temelju toga što bi recenzent želio a ne što dobije i da se
mnogim igrama progleda na prste u stvarima koje se drugima navode kao problemi.

Ne znam, je li teško reći npr?
Zelda izgleda jako lijepo, ima prekrasan vizualan stil. Mehanika pecanja, kotrljanja kamena i borbi traži da to radiš sve više. Ne znam zašto je Nintendo čekao toliko godina da mi pruži neutazivu glad za još više zabave i lutanja ovim divnim svijetom?

Ne...Mi radije stavimo 60 ili 90 na igru pa ti vidi. Znači, 90 je bolje od 60 pa je igra bolja?
Ili je Infinite Warfare totalno sranje jer ima tako slabe reviewove i dislajkove na youtubu ili odličan zbog prodaje?
Koliko puta sam vidio recenzije te igre gdje se igra jednostavno mrzi.

Makar sa druge strane, da spomenem nekog lika koje g sam zaboravio sto je govorio kako je Discovery, nova ST serija u biti najlošiji serijal ST svijeta.
I ima dobre poante.
A ne ono...joj, mrzim IW jer je kopija ili grafički izgleda loše ili jer je previše moderan.
Sada očekujem da će mnogi meziti WW2 jer je ne-moderan, jer nema skakanja po zidovima i jer grafički i dalje izgleda loše.
Previše se bavimo ocjenjivanjem a malo uzivanjem.
Mislim da nas politika i realnost malo previše ubija.
Eto... Morao sam malo više napisati, nadam se da se ne ljutite.

HCL mi je trenutno najdraži gaming portal

Odg: Nepopularna gaming mišljenja
« Odgovori #128 : 07. Listopad, 2017., 13:09 »
U pravu si, tako je i s filmovima. Kronicni nedostatak kritickog razmisljanja pri analizi. Znaci, to bi trebalo bit potpuno subjektivno, bas kako ti opisujes. Treba se posvetit i detaljima jer su upravo detalji nerijetko najvazniji. U tom slucaju pogledas ili procitas 2-3 recenzije kvalitetnih recenzenata koje se mogu primjetno razlikovat, a ipak ce bit kad se sve zbroji 100% precizne glede opisa i kvalitete proizvoda. Svi bi bili nepristrani i transparentni, kroz 7-10 minuta bi prezentirali dovoljno informacija te nebi bilo nikakve potrebe za ocjenjivanjem. Jebiga, to sve vise postaje stvar proslosti, lakse je bubnit ocjenu iz glave koja nema veze s icim. Ljudi danas nazalost nisu dovoljno zahtjevni pa svasta prolazi, bas svasta. Vidi sad i ove mlade generacije, mozes im prodat toster za konzolu, sve dok dobro izgleda.

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Nepopularna gaming mišljenja
« Odgovori #129 : 03. Prosinac, 2017., 16:24 »
Bolji je PES 17 nego 18.  :kava:

Sinoć sam se baš uvijerio u to. Na 18 obrana ode u skroz drugom smjeru, mogu sa dva igrača upravljat, ali sa 4-5 ne.



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9