HCL.HR

Nintendo @ E3 2015

  • 51 Odgovora
  • 16753 Hitova
*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Nintendo @ E3 2015
« : 14. Lipanj, 2015., 16:59 »
Nintendo će kao i unazad dvije godine održati unaprijed snimljen program i lansirati ga preko interneta. U njemu nažalost neće biti priče o najočekivanijoj igri – The Legend of Zelda za Wii U, ali se zato očekuje najava novog Star Fox naslova. Pored toga, Nintendo navodi i kako će predstaviti niz novih suradnji s drugim izdavačima za Wii U i 3DS, odnosno da će jednim dijelom popraviti lošu situaciju s igrama drugih izdavača na Wii U konzoli.

Nintendova konferencija počinje u utorak u 18:00 sati po našem vremenu. Stream će biti dostupan na sljedećim poveznicama:

http://www.twitch.tv/nintendo
http://www.youtube.com/e3


EDIT: Show je gotov, ali postoji snimka za sve koji su ga propustili. Gledajte ovdje:

http://youtu.be/QPDPSezEkcY
« Zadnja izmjena: 17. Lipanj, 2015., 15:46 Ementaler »

Odg: Nintendo @ E3 2015
« Odgovori #1 : 15. Lipanj, 2015., 20:52 »
Ajde bas me zanima. A kaj onda Zelda ni ne bude na U dolazila? Kad se prica o onoj, NX, kako vec?

Odg: Nintendo @ E3 2015
« Odgovori #2 : 16. Lipanj, 2015., 08:12 »
Hjooooj jos 9 sati cekanja :clap:

Odg: Nintendo @ E3 2015
« Odgovori #3 : 16. Lipanj, 2015., 09:00 »
Ne znam zašto al imam filing da će biti prikazana Bayonetta 3 za Wii U, a
što se tiče NX-a Nintendo je već rekao da će biti prikazan na E3 2016.

Odg: Nintendo @ E3 2015
« Odgovori #4 : 16. Lipanj, 2015., 09:08 »
Ma koga briga za NX. To bude neko mobilno govno. Uzivajmo dok jos mozemo.

Ugl. da vidli bumo sto ce objaviti. Starfox, metroid, neka kolaboracija sa 3rd partyem, xenoblade,  animal crossing, hrpa amiiboa, platinum...

Odg: Nintendo @ E3 2015
« Odgovori #5 : 16. Lipanj, 2015., 09:19 »

Odg: Nintendo @ E3 2015
« Odgovori #6 : 16. Lipanj, 2015., 12:01 »
Nisam odusevljen. Ja sam Wii U kupio za igru sa sinom, 7 godina ima.
Za igre tipa Bayonetta imam PC. A trenutno je nestasica igara koje mene zanimaju. Ajde Yoshi izlazi uskoro.
Mislim da trebaju napraviti Donkey Konga, ima samo jedan za Wii U. Super Mario nikad nije na odmet iako njegovih inacica ima.
Ali zivi bili pa vidili.
Nego, zanima me di mogu viditi prodajne rezultate Wii U u odnosu na Ps i Xbox?

Odg: Nintendo @ E3 2015
« Odgovori #7 : 16. Lipanj, 2015., 12:40 »
Očekujem Xenoblade Chronicles X i Shin Megami Tensei X Fire Emblem  i najavu Super Mario RPG-a i Animal Crossing U.

Nego, zanima me di mogu viditi prodajne rezultate Wii U u odnosu na Ps i Xbox?


Možeš na vgchartzu.

PS4 - 22.7m
XONE - 12.6m
Wii U - 9.7m

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Nintendo @ E3 2015
« Odgovori #8 : 16. Lipanj, 2015., 16:26 »
Sinoc sam EA konfu probao gledat an jubitou, ali nigdje nisam nasao opciju da stavim video preko cijelog ekrana.
Jel ima toga ili da gledam na twitchu?
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Nintendo @ E3 2015
« Odgovori #9 : 16. Lipanj, 2015., 16:31 »
@IgoRPGam3R
I pri tim brojkama treba imati na umu da je Wii U godinu dana duže na tržištu. U svakom slučaju, prodaja je loša, ali ekskluzive rulaju :hiha:

@cijela tema
Baš me zanima što će danas otkriti (još pola sata do početka btw) , ali nekako očekujem da će klasično razočarati publiku u svom stilu :) Ono, kao fanovi očekujemo od njih sve i svašta, a dobijemo samo svašta. Sony je primjerice jučer ponudio i sve i svašta, krasna konferencija za fanove.

Nintendo će vjerojatno predstaviti novi Star Fox, koji meni nikad nije bio osobito napet, ali sada me zanima kako će to izgledati na Wii U. Budući da Zelde nema, Star Fox će biti tamo sigurno. MORA :hiha2:

Osim toga očekuju se kakvi novi traileri i info za Xenoblade Chronicles X i Shin Megami Tensei X Fire Emblem, Devil's Third i slične već najavljene stvari... vjerojatno i kraći segment o Super Mario Makeru.

Nešto s Diddy Kongom su nedavno registrirali u Europi, ako se dobro sjećam tog reporta... pa možda i nekakav Diddy Kong Racing novi ili čisto neki platformer s njim u glavnoj ulozi... ne znam... izmišljam sad već pomalo. Znat ćemo za pola sata u svakom slučaju.

Opet ćemo pratiti to uživo i komentirati ovdje, pa eto - fanovi Nintenda, pridružite se komentiranju :piva:

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Nintendo @ E3 2015
« Odgovori #10 : 16. Lipanj, 2015., 17:05 »
Krenulo je... U Nintendovom stilu s blesavo simpatičnim uvodom i najavom Star Foxa novog koji nosi podnaslov Zero. Ne izgled aposebno dobro grafički, ali djeluje kao da ima dosta novih gameplay ideja.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Nintendo @ E3 2015
« Odgovori #11 : 16. Lipanj, 2015., 17:15 »
Opa, suradnja sa Skylandersima/Activisionom. Bowser i Donkey Kong u novim Skylandersima... Ne djeluje možda kao velika vijest, ali Skylandersi su ogroman uspjeh za Activision. Lijepo da su našli prirodan prostor za suradnju s velikim third-party izdavačem opet.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Nintendo @ E3 2015
« Odgovori #12 : 16. Lipanj, 2015., 17:16 »
Ja mislim da ovi iz Nintenda svi vode sretne i ispunjene živote u svojim balonima.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Nintendo @ E3 2015
« Odgovori #13 : 16. Lipanj, 2015., 17:18 »
Oukej...nova Zelda za 3DS, ali jedna od onih ne baš ambicioznih izgleda. Kooperativno igranje, riješavanje puzzleova, top-down pogled na akciju ala ona prošla 3DS Zelda kojoj se ne mogu sjetit imena sad.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Nintendo @ E3 2015
« Odgovori #14 : 16. Lipanj, 2015., 17:21 »
Ovaj put je naglasak na .... Modi! To! Možeš se oblačit u haljinice pa dobiješ posebne mogućnosti :))

A simpa je, ali daj - nije mi to baš napeto. Može se igrat u singleplayeru inače isto.

I da, potvrđen je Hyrule Warriors za 3DS.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9