HCL.HR

Omiljeni negativac/anti heroj?

  • 47 Odgovora
  • 84278 Hitova
Odg: Omiljeni negativac/anti heroj?
« Odgovori #15 : 17. Prosinac, 2015., 10:50 »
Illidan Stormrage iz warcarfta. Iako ljudi više neznaju da li ga mogu klasificirati kao negativca

*

tothwow

  • *
  • 32
  • Music & Gaming
Odg: Omiljeni negativac/anti heroj?
« Odgovori #16 : 12. Ožujak, 2016., 01:53 »
Arthas je i meni :D cijela prica o karakteru kako se promjenio je fenomenalna :D
«MTG»TOTHcore

*

L8

  • *
  • 26
Odg: Omiljeni negativac/anti heroj?
« Odgovori #17 : 23. Ožujak, 2016., 21:04 »
Definitivno Joker još sa obzirom da mu je glas dao kao u Anime Series - Mark Hamill, nema po meni dražeg negativca, premda ima puno negativaca koji su dobri ili nešto više u razno raznim tipovima igara..

*

neo

  • *
  • 55
Odg: Omiljeni negativac/anti heroj?
« Odgovori #18 : 10. Travanj, 2016., 16:28 »
Vaas

odlično odglumljen, slojevit lik... lud ko šiba!
Totalno se slazem, najjaci negativac!

*

Nikisa12

  • n00b
  • 3
Odg: Omiljeni negativac/anti heroj?
« Odgovori #19 : 03. Svibanj, 2016., 20:44 »
Znam da malo ko gotivi ovog lika,ali Haytham je lik zbog kojeg sam zavolio AC serijal iako on nije cijelu igricu negativac,ali valjda se moze racunati kao negativac jer je protiv Connora  :D :D :D


*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: Omiljeni negativac/anti heroj?
« Odgovori #20 : 09. Svibanj, 2016., 16:56 »
Jack of Blades is Fable keca :D

Odg: Omiljeni negativac/anti heroj?
« Odgovori #21 : 10. Svibanj, 2016., 06:57 »
Daleko najjaci i najveci bolesnik, psihopat, al u tome svemu je premocan, preinteligentan, prebrutalan, i jos je gospodin.

JOKER

 

(Klikni za pregled slike.)

Koja je tvoja definicija gospodina ?
Ma zapravo nemoj ni počinjat...lol

Slažem se, al jedino Joker u verziji Marka Hammila <3
Dere mi sve Jokere ikad od crtanih pa do filmskih, naročito nakon odigranog Arkham Knighta
Ak si ciljo na Ledgera shvaćaš da pričamo o negativcima iz igara jel ?

Nikad nisam shvaćao taj lož na Vaasa
Jedan od najplićih i najdosadnijih Ubisoftovih likova (a imaju ih oni)
Da je lud je al je ta ludost preočigledno umjetna,

"Have I ever told you the..."
Da jesi, jedno sto puta, odjebi.
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Omiljeni negativac/anti heroj?
« Odgovori #22 : 10. Svibanj, 2016., 08:36 »
Moja verzija gospodina je moja verzija gospodina.

Nezz jel pricamo samo o igrama, inace Heath Ledger kida sve negativce ikad.Al Joker opcenito u bilo kojoj igri i filmu je brutalan jer to je Joker, nije bitno koja verzija, mislim na Jokera opcenito.

Odg: Omiljeni negativac/anti heroj?
« Odgovori #23 : 12. Svibanj, 2016., 17:51 »
Jedna od bosova, Sniper Wolf iz MGS sa PS1.




P.S.
Nije baš da je zlikovac
  :geek:
« Zadnja izmjena: 12. Svibanj, 2016., 21:53 maremas »

Odg: Omiljeni negativac/anti heroj?
« Odgovori #24 : 18. Svibanj, 2016., 20:56 »
Mark Jefferson iz Life is Strange. Jednostavno savrseno odglumnjem i osmisljen, uklapa se u pricu i nekako te jednostavno razveseli svaki put kada se pojavi u igri

Odg: Omiljeni negativac/anti heroj?
« Odgovori #25 : 27. Svibanj, 2016., 18:38 »
Do trena kad dođe s leđa s pištoljem :D


Nakon završene Hearts of Stone ekspanzije ne mogu sa sigurnošću reći da će mi ikad više neki negativac biti toliko jebeno okarakteriziran kao Gaunter O'Dimm, aka Master of Mirrors ili kako neki tvrde Evil Incarnate ili Devil Himself. Prepreprejeben quest, osobno nakon ovog cijeli quest vezan za Ciri i Wild Hunt mi izgleda tak jebeno razvučeno i nezanimljivo. Savršena ekspanzija, nezz koji drek moraju tj već jesu smislili za Blood and Wine ekspanziju da nadmaše ovo.
Nisam ovoliko peglao Geralta još od izlaska, jedva sam se odvojio od kompa.

Savršen negativac. Lukav, prepreden, savršen u igri riječima i vjerovatno magijom najmoćniji lik u cijelom serijalu. Iznimno zloban, zamaskiran ulogom skromnog trgovca. Iako se slična tematika (ostvarenje želja u zamjenu za dušu) pojavljuje u brojnim knjigama (npr. Faust) i filmovima, Projekt Red je uspio skinuti to na relativno originalan način pošto se priča temelji na poljskoj legendi o Panu Twardowskom.

Zagonetke, igre riječima, razno razne cake kojjima svoje žrtve tjera na ispunjavanje ugovora, manipulacija vremenom, teleportacija samo su neki trikovi iz O'Dimmovog rukava. Witcher wiki spominje kako je vjerovatno puno moćniji i od Ciri no to nikad nećemo saznati.
Ugovor s Olgierdom i cijela njegova sudbina, doslovno srce od kamena itd stvarno čine cijeli quest jebeno zanimljivim.
Teško je opisati tu nevjerovatno zlu ali i totalno skuliranu osobnost, koju rijetko gubi no kad ju izgubi nastaje savršen kaos (scena sa kuhačom iz taverne) 

Jednostavno treba odigrati, vrijedi svakog centa od 8 eura koliko sam dao  :ave:
Tješe me O'Dimmove završne riječi u kojima obećava povratak jer jednog dana želim fakat najteži i najjebeniji boos fajt u Witcher univerzumu protv njega. No šanse su male.

Također sama završnica nudi izbor klasični good i bad ending gdje moram priznat i bad ending ima zadovoljavajući ishod no i puno više badass završnu scenu od good endinga. Gledajući njega kako se udaljava fućkajući melodiju iz pjesmice iz narodne predaje o samome sebi ostavlja prlično "creepy" dojam. Oni koji su igrali znaju na koju pjesmicu i dječicu mislim.

Gaunter O'Dimm ili skraćeno GOD.



« Zadnja izmjena: 28. Svibanj, 2016., 11:15 malimicek »
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

GazSnake

  • *
  • 25
  • Assassins Creed Forever
Odg: Omiljeni negativac/anti heroj?
« Odgovori #26 : 04. Lipanj, 2016., 21:16 »
Pop iz AC2 :D
Assassins Creed Forever

*

zvucnjak

  • *
  • 130
  • Carpe per diem
Odg: Omiljeni negativac/anti heroj?
« Odgovori #27 : 27. Kolovoz, 2016., 11:45 »
Ne znam da li se računa (da ne spoilujem), ali i dalje pamtim Kaina iz Soul Reaver, tačnije Legacy of Kain serijala.

Odg: Omiljeni negativac/anti heroj?
« Odgovori #28 : 30. Kolovoz, 2016., 03:49 »
Meni je Vaas Montenegro iz Far Cry 3 najbolji, ne znam koga bih se jos mogao sjetiti, a da mi se svidio.

Odg: Omiljeni negativac/anti heroj?
« Odgovori #29 : 30. Kolovoz, 2016., 22:49 »
Meni su najdraži negativci Big Smoke i Ryder iz GTA San Andreas.



 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9