HCL.HR

Online kupovina igara - upiti i savjeti

  • 270 Odgovora
  • 226067 Hitova
*

poire

  • *
  • 69
  • Život borba
Odg: Online kupovina igara - kako, gdje, zašto?
« Odgovori #150 : 07. Svibanj, 2016., 21:54 »
Ja se malo zeznio, sa g2a uzeo igru, normalno gledao di je sto jeftinije i naravno falio sam regiju, ne mogu igrat igru koju sam aktivira na steamu i posla sam na paypal za refund... Napisa koji je problem i kroz mjesec dana provlacenja po mailovima refundali su mi novac, a igra je ostala kod mene, pa evo ako je netko slucajno iz rusije mogu mu dat racun da igra besplatno :piva:

Ovo sam napisao za one koji se znaju zeznit kao ja, probajte ako ste imali isti problem..
« Zadnja izmjena: 07. Svibanj, 2016., 21:56 poire »

Odg: Online kupovina igara - kako, gdje, zašto?
« Odgovori #151 : 08. Svibanj, 2016., 09:24 »
Sigurno ima Rusa ovdje, haha  :mrs:

Odg: Online kupovina igara - kako, gdje, zašto?
« Odgovori #152 : 15. Svibanj, 2016., 17:01 »
Ima li tko iskustva s navedenom trgovinom? http://ingames.hr/ingames-klub-cjenik/ ovdje je The Gamer Pack za 100kn. Znači mogu dobiti neograničeno igara na korištenje? To me zanima za PS4.

Odg: Online kupovina igara - kako, gdje, zašto?
« Odgovori #153 : 16. Svibanj, 2016., 20:01 »
Evo da dodam na ovoj temi. PS4PriceCheck stranica na kojoj se mogu naći ps4 uglavnom fizička izdanja (ima i digitalnih) igara. To je zapravo stranica koja nudi sve cijene tih većih stranica.

http://ps4pricecheck.com/

Ista takva ima i za Xbox

http://www.xboxpricecheck.com/


Odg: Online kupovina igara - kako, gdje, zašto?
« Odgovori #154 : 20. Svibanj, 2016., 13:40 »
Koristim instant-gaming već neko vrijeme i bome sam prezadovoljan cijenom i kvalitetom usluge!

Odg: Online kupovina igara - kako, gdje, zašto?
« Odgovori #155 : 22. Svibanj, 2016., 14:57 »
Koji je najeftiniji i najsigurniji sajt za kupovinu PS3 igara,ali u digitalnom obliku (kako li se kaze) ono bez dostave!
Necu da mi stari vidi da sam kupovao haha (da ga doceka posta ili da me vidi kako preuzimam)...
fuRy

Odg: Online kupovina igara - kako, gdje, zašto?
« Odgovori #156 : 22. Svibanj, 2016., 21:37 »
Ima li tko iskustva sa kupovinom preko Base.com? Koliko su pouzdani, kolika im je brzina isporuke i to?

Odg: Online kupovina igara - kako, gdje, zašto?
« Odgovori #157 : 22. Svibanj, 2016., 22:39 »
par puta naručio preko base.com sve uredu osim sitnice da je bio slobodan disk unutar kutije ps4 ali mi se to događalo i kod kupovine drugih trgovina

Odg: Online kupovina igara - kako, gdje, zašto?
« Odgovori #158 : 23. Svibanj, 2016., 17:13 »
Ja se malo zeznio, sa g2a uzeo igru, normalno gledao di je sto jeftinije i naravno falio sam regiju, ne mogu igrat igru koju sam aktivira na steamu i posla sam na paypal za refund... Napisa koji je problem i kroz mjesec dana provlacenja po mailovima refundali su mi novac, a igra je ostala kod mene, pa evo ako je netko slucajno iz rusije mogu mu dat racun da igra besplatno :piva:

Ovo sam napisao za one koji se znaju zeznit kao ja, probajte ako ste imali isti problem..

Mozes ladno igrati igru samo trebas skinuti neki vpn service sa rusijom

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Online kupovina igara - kako, gdje, zašto?
« Odgovori #159 : 23. Svibanj, 2016., 17:19 »
Mozes ladno igrati igru samo trebas skinuti neki vpn service sa rusijom


Više nije tako jednostavno. Steam je sada stavio zaštitu na taj način da ne možeš niti skinuti igru ako nemaš ruski ili čiji već VPN i za vrijeme igranja igre moraš cijelo vrijeme biti na VPNu.
A to znači da bi trebao plaćati mjesečno neku cifru za ruski VPN jer ovi besplatni su užasno spori (po par Kb) ili su ograničeni prometom (do 1GB).


Lijepo su se ogradili i zaštitili.

Odg: Online kupovina igara - kako, gdje, zašto?
« Odgovori #160 : 23. Svibanj, 2016., 18:12 »
Prijatelj mi je shareao preko steam librarya rise of the tomb raider i igra je za rusku regiju
Skinuo sam vyprvpn i pokrenuo steam sa ruskim vpn-om,zapoceo skidanje igre i diskonektovao se sa ruskog vpna i uspeo sam skinuti tako igru
Igram igru tako da udem u nju sa ruskim vpnom i onda odmah ga iskljucim i radi bez problema

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Online kupovina igara - kako, gdje, zašto?
« Odgovori #161 : 23. Svibanj, 2016., 18:20 »
Dok te Steam ne skuži ili te netko ne prijavi pa popiješ nekakvu kaznu.


S razlogom postoje regije i igre nisu toliko skupe da bi to bio toliki problem da ne možeš kupiti igru koja je Global ili EU.

Odg: Online kupovina igara - kako, gdje, zašto?
« Odgovori #162 : 23. Svibanj, 2016., 19:07 »
Ima li tko iskustva sa kupovinom preko Base.com? Koliko su pouzdani, kolika im je brzina isporuke i to?

Evo prvi put sam prošli tjedan naručio preko Base.coma i jutros mi je stigao Middle Earth GOTY. Sve je u super stanju. :)

Odg: Online kupovina igara - kako, gdje, zašto?
« Odgovori #163 : 23. Svibanj, 2016., 19:38 »
Ja nisam ni kupio te igre
prijatelj je kupovao pa mi je family shareao svoj library

Odg: Online kupovina igara - kako, gdje, zašto?
« Odgovori #164 : 29. Svibanj, 2016., 13:17 »
Pozdrav svima,planiram kupit za par dana Overwatch preko battle neta za 40€.Nikad nisam kupovo preko tog pa me zanima ako placam kreditnom karticom npr. visom,nece mi naplatit dodatno takse iliti "fees"? Znaci skinut ce mi samo oko 300 kn,nista vise?

btw ispricavam se ako sam slucajno u pogresni forum napravio temu jer nisam znao gdje treba  ;)
« Zadnja izmjena: 29. Svibanj, 2016., 13:19 striborino »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9