HCL.HR

Online kupovina igara - upiti i savjeti

  • 270 Odgovora
  • 225592 Hitova
*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Online kupovina igara - kako, gdje, zašto?
« Odgovori #165 : 29. Svibanj, 2016., 13:22 »
Uzme ti tvoja banka određenu proviziju i naravno konvertira ti po najvećem (najnepovoljnijem) tečaju. Tako da ti jedino banka uzme neki svoj fee za konverziju i eventualno za kupnju (ovisi koju točno karticu imaš).

*

focabezoca

  • *
  • 65
  • FocaBezOca
Odg: Online kupovina igara - kako, gdje, zašto?
« Odgovori #166 : 29. Svibanj, 2016., 22:32 »
Planiram kupit Overwatch na nekom web shopu da prodjem jeftinije od 40€, ali gdje god odem ima samo origins edition a on je negdje oko 50€. Jel zna neko zasto ima smo origins edition i ako neko nadje nek posalje link od webshopa di prodaju normalan OW?
Focarrin

Odg: Online kupovina igara - kako, gdje, zašto?
« Odgovori #167 : 26. Lipanj, 2016., 13:35 »
Pozdrav, imam jedno pitanje sada dok je sale na Steam-u htio sam si kupiti Ark ali imam jedan problem a to je da nemam nikakvu karticu i dosad sam si kupovao igre paysafeom. No steam koliko znam ne podrzava paysafe te neznam kako da si kupim igru. Prijatelj mi je rekao da on koristi Visa gift kartice ali nista o tome nisam mogao naci na internetu pa ako bi me netko mogao uputiti kako bio bi jako zahvalan. I ako ovo nebi trebalo ici pod ovu temu sorry.
Hvala.

Odg: Online kupovina igara - kako, gdje, zašto?
« Odgovori #168 : 26. Lipanj, 2016., 14:13 »
Ja sam menjo sa holom vpn pa mi je omogucilo sa paysafom probaj i ti

Odg: Online kupovina igara - kako, gdje, zašto?
« Odgovori #169 : 30. Lipanj, 2016., 10:19 »
Ma probat cu sa karticom ali me zanima posto treba one stvari ispunit prije kupnje  sto se treba napisati pod Billing Address?

Odg: Online kupovina igara - kako, gdje, zašto?
« Odgovori #170 : 30. Lipanj, 2016., 10:40 »
Ma probat cu sa karticom ali me zanima posto treba one stvari ispunit prije kupnje  sto se treba napisati pod Billing Address?

Napravi PayPal, tako ti je lakše.

Odg: Online kupovina igara - kako, gdje, zašto?
« Odgovori #171 : 06. Srpanj, 2016., 22:27 »
Pozdrav, zanima me da li je sajt Gk4.me pouzdan pošto planiram da kupim Windows 7 Professional?
Sutra će danas biti juče kao što je juče danas bilo sutra

Odg: Online kupovina igara - kako, gdje, zašto?
« Odgovori #172 : 08. Srpanj, 2016., 17:58 »
Vjerujem da sam promasio podforum,ali je povezano sa pc gamingom.

Zelim da kupim neku igricu na steamu,nemam karticu.Imam 15 godina,na koji nacin preporucujete da kupujem igrice,da li postoji neka kartica koju mogu izvaditi?

Odg: Online kupovina igara - kako, gdje, zašto?
« Odgovori #173 : 11. Srpanj, 2016., 21:35 »
Jedna vijest vrijedna spomena, G2A uvodi novi sustav provjere za sigurniju online kupovinu igara/keyeva, ništa novo za korisnike Steam-a koji su s tim oblikom zaštite već upoznati ali eto, dobro je znati da će i G2A od sada biti još sigurniji i pouzdaniji ..

*

general98

  • ***
  • 850
  • “Always trust computer games.”
Odg: Online kupovina igara - kako, gdje, zašto?
« Odgovori #174 : 10. Kolovoz, 2016., 11:28 »
Ima li tko da bi mu se dalo kupiti mi preko G2A ključ za Insurgency?
Uplatio bih novce na račun,ako treba i prije jer me kreditna provocira evo već 2 tjedna.
"If you have everything under control,you're not moving fast enough!"

Odg: Online kupovina igara - kako, gdje, zašto?
« Odgovori #175 : 18. Kolovoz, 2016., 09:26 »
Jedna vijest vrijedna spomena, G2A uvodi novi sustav provjere za sigurniju online kupovinu igara/keyeva, ništa novo za korisnike Steam-a koji su s tim oblikom zaštite već upoznati ali eto, dobro je znati da će i G2A od sada biti još sigurniji i pouzdaniji ..

Da,toliko je dobra da ti uzima 2 eura mjesecno

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Online kupovina igara - kako, gdje, zašto?
« Odgovori #176 : 18. Kolovoz, 2016., 09:36 »
Ma malo mi je sumnjivo to, vec su imali neki G2A Shield koji je isto naplacivao mjesecno, nisam znao kako ga iskljucit.

Izbrisao sam racun, ne zelim da mi skidaju pare svaki mjesec bez moga znanja.

Odg: Online kupovina igara - kako, gdje, zašto?
« Odgovori #177 : 18. Kolovoz, 2016., 09:44 »
Ma malo mi je sumnjivo to, vec su imali neki G2A Shield koji je isto naplacivao mjesecno, nisam znao kako ga iskljucit.

Izbrisao sam racun, ne zelim da mi skidaju pare svaki mjesec bez moga znanja.

Ja sam jedva uklonio recimo "sranje" ,moras najmanje 2 sata provesti kraj racunara + stalno pratiti email..i ako ne potvrdis email u roku od 5 minuta moras sve ponovo,

Odg: Online kupovina igara - kako, gdje, zašto?
« Odgovori #178 : 18. Kolovoz, 2016., 12:38 »
Ma malo mi je sumnjivo to, vec su imali neki G2A Shield koji je isto naplacivao mjesecno, nisam znao kako ga iskljucit.

Izbrisao sam racun, ne zelim da mi skidaju pare svaki mjesec bez moga znanja.

Ja sam jedva uklonio recimo "sranje" ,moras najmanje 2 sata provesti kraj racunara + stalno pratiti email..i ako ne potvrdis email u roku od 5 minuta moras sve ponovo,

Ehm, pretpostavljam da nemaš smartphone i podešen e-mail client na njemu? Ili nemaš mobile data opciju?

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Online kupovina igara - kako, gdje, zašto?
« Odgovori #179 : 19. Kolovoz, 2016., 13:30 »
Vi ste svi sjesni da te g2a štitove i kinguin i g2play protectioni su samo muljanje i izvlačenje novca za njih?!?


Tebe štiti jedino i isključivo paypal i to je sve, ovo ostalo je bacanje love u vjetar. Zaštiti se možete jedino ako pametno kupujete i NE uzimate giftove nego samo CD-Keyeve za EU ili GLOBAL regiju.
Nemojte bit ovce i dat se pljačkat tako lako.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9