HCL.HR

Online kupovina igara - upiti i savjeti

  • 270 Odgovora
  • 226026 Hitova
Odg: Online kupovina igara - kako, gdje, zašto?
« Odgovori #180 : 19. Kolovoz, 2016., 13:35 »
Ja sam kupio Trine 2 gift preko g2a i radi super, tako da ne razumem zasto ne  kupovati giftove?
Sutra će danas biti juče kao što je juče danas bilo sutra

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Online kupovina igara - kako, gdje, zašto?
« Odgovori #181 : 19. Kolovoz, 2016., 13:38 »
Zato što je Steam sada stavio vremensko ograničenje u kojem se okviru gift može aktivirati. Zato što je gift možda kupljen u drugoj regioji van EU ili GLOBAL pa ga nemožeš igru niti igrati.
I zato što moraš paziti kada primaš gift jer odmah automatski dodaješ tog prodavatelja na svoju listu prijatelja, pa ga moraš odmah i obrisati.
A i najčešće ukradene igre su giftovi koje netko kupi s ukradenom karticom i onda se takve igre deaktiviraju i ti ostaneš bez love i igre.
Meni se to par puta dogodilo, ali sam preko paypala uspio izvući lovu natrag.


Ne znam koliko si igara kupio, ali imam dovoljno iskustva (preko 320 kupljenih igara) i vjeruj mi uvijek kupi isključivo key koji je ili EU ili GLOBAL.

*

general98

  • ***
  • 850
  • “Always trust computer games.”
Odg: Online kupovina igara - kako, gdje, zašto?
« Odgovori #182 : 19. Kolovoz, 2016., 18:23 »
Ovo što je rekao Hrv4tin4 potpisujem.
Uvijek kupujem CD-keyeve i nikada giftove baš iz toga razloga.
"If you have everything under control,you're not moving fast enough!"

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: Online kupovina igara - kako, gdje, zašto?
« Odgovori #183 : 30. Kolovoz, 2016., 02:16 »
Na G2A Assasin's Creed Unity za XBox One 2.93$. Je li to sigurno za kupovinu, nešto mi prejeftino?

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Online kupovina igara - kako, gdje, zašto?
« Odgovori #184 : 30. Kolovoz, 2016., 06:15 »
Ako je key i ako je GLOBAL onda je to OK. Za svaki slučaj plati PayPalom, pa ako bude problema, odmah dobiješ svoju lovu natrag  :thumbs:

Odg: Online kupovina igara - kako, gdje, zašto?
« Odgovori #185 : 26. Rujan, 2016., 21:03 »
Kako i gdje mogu najjeftinije kupiti igru u hr ako nemam kreditnu karticu?

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Online kupovina igara - kako, gdje, zašto?
« Odgovori #186 : 27. Rujan, 2016., 16:10 »
Na Njuskalu.

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Online kupovina igara - kako, gdje, zašto?
« Odgovori #187 : 27. Rujan, 2016., 16:41 »
I ovdje na forumu.

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk




I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Online kupovina igara - kako, gdje, zašto?
« Odgovori #188 : 27. Rujan, 2016., 17:23 »
PaySafe karticu kupiš na kiosku i onda kupuješ na g2a i drugim stranicama koje ju podržavaju. najsigurnije i bezbolnije.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Online kupovina igara - kako, gdje, zašto?
« Odgovori #189 : 27. Rujan, 2016., 19:05 »
Hrvatina, kakve je to PaySafe kartica i kako to funkcionira? Koje je sve stranice podrzavaju?

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Online kupovina igara - kako, gdje, zašto?
« Odgovori #190 : 27. Rujan, 2016., 19:14 »
Joj, imali smo negdje cijelu raspravu o tome, al ne znam gdje je potonula  :chair:


Uglavnom. Kartica koju kupiš na kiosku u apoenima od 100,200 i xy kn. Na kartici imaš kod koji upisuješ prilikom kupovine i onda se novac skida s kartice. Ostatak novca možeš normalno koristiti, a ako nemaš dvoljno novaca za igru upišeš 2 koda s 2 kartice i onda ih kombiniraš. Uglavnom dosta zgodan sistem ukoliko nemaš kreditnu karticu.
A koriste ju gotovo svi marketplaceovi poput g2a, kinguin, g2play, instant gaming, greenmangaming i itd. Uglavnom svi osim samog Steama...

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Online kupovina igara - kako, gdje, zašto?
« Odgovori #191 : 27. Rujan, 2016., 19:24 »
Odlicna stvar, hvala na informaciji, ako budem mislio sta kupovat  uzet cu tu karticu.

Ovako moram skidat sa bratove pa mi on uvjek zuga, a i da budem iskren nije mi bas lako davat sve informacije od kartice raznim stranicama na koristenje.Zato sam i deaktivirao G2A racun jer sam imao neki G2A Shield koji nisam mogao iskljucit, a svaki mjesec mi skida po 10 kn.

*

theth1ef

  • **
  • 219
  • Učiš dok si živ.
Odg: Online kupovina igara - kako, gdje, zašto?
« Odgovori #192 : 27. Rujan, 2016., 20:39 »
Nije ti to prava kartica, nego bon sličan ovim mobilnim. Registriraš se kod njih na stranicu i tamo upišeš kod kojeg dobiješ na bonu.  :D

Odg: Online kupovina igara - kako, gdje, zašto?
« Odgovori #193 : 13. Listopad, 2016., 00:19 »
Čuo sam za Instant Gaming i kad sam pogledo cijene igrica pravo sam se iznenadio. Vidim npr. Gta 5 za 25€. Ima li tko da je kupovao preko toga i kakva su iskustva?

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Online kupovina igara - kako, gdje, zašto?
« Odgovori #194 : 13. Listopad, 2016., 06:04 »
Čuo sam za Instant Gaming i kad sam pogledo cijene igrica pravo sam se iznenadio. Vidim npr. Gta 5 za 25€. Ima li tko da je kupovao preko toga i kakva su iskustva?


Kupio od tamo 4 igre. Sve rade i nema problema, većinom su bili preorderi. Iako im se na PESu 2017 zalomilo da su mi poslali krivi key, ali su u roku od sat vremena ispravili grešku i dobio sam odgovarajući key.
Jedini im je minus što se na plaćanje putem PayPal-a naplaćuje dodatno 2€ što nije fer i tako za svaku igru koštala ona 1€ ili 35€

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9