HCL.HR

PlayStation 4 ili XBox One?

  • 20 Odgovora
  • 7554 Hitova
PlayStation 4 ili XBox One?
« : 04. Veljača, 2014., 17:30 »
ovako ... sorry ako otvaram ponovnu temu nisam pronasao ovu vec pa da otvorim novu
imao sam ps1, ps2, ps3
sa 1 i 2 sam bio izuzetno zadovoljan .... trojku sam mrzio u medjuvremenu sam dobio xbox360 i odusevljen sam imam ju i sada

medjutim napalio sam se na cetvorku i sada me zanima vasa misljenja sa obzirom da nemam iskustva nesto sa play station store-om i slicno online igranjem cijenom igara koje se kupe online i svemu tome zanima me cjeloukupni dojam koju je konzolu bolje za kupiti (jeftinije igre bolje online multiplayer koristenje lakse korisnicko sucelje za spajanje online i ostalo ...)
« Zadnja izmjena: 09. Veljača, 2014., 19:40 Cole »

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: play station 4 ili xbox one ?
« Odgovori #1 : 04. Veljača, 2014., 17:35 »
ako ti je do igara općenito PS4, bolje ćeš ga moć iskoristiti ovdje =)

inače xbox one ako voliš FORZA serijal. :D


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: play station 4 ili xbox one ?
« Odgovori #2 : 04. Veljača, 2014., 17:37 »
ako ti je do igara općenito PS4, bolje ćeš ga moć iskoristiti ovdje =)

inače xbox one ako voliš FORZA serijal. :D
zasto mislis ? igram xbox 360 forzu pipnuo nisam  ....  i zadovoljan sam ajd molim te procitaj cijeli moj post... hvala
« Zadnja izmjena: 04. Veljača, 2014., 17:39 dancycro »

*

manjamax

  • ****
  • 1062
  • Cro Sim Racing Forum
Odg: play station 4 ili xbox one ?
« Odgovori #3 : 04. Veljača, 2014., 17:41 »
Čovjek ti lijepo pomogne,a ti tako nezahvalno....Inače,ako si mrzio PS3,iako ne znam,uopće,zašto bi ga itko mrzio,nemoj PS4 ni uzimat....Jer ćeš vjerovatno i njega zamrzit.

Odg: play station 4 ili xbox one ?
« Odgovori #4 : 04. Veljača, 2014., 17:47 »
omg, nemojte se uvrijediti ili nista slicno ali od moderatora sam dobio odgovor kao da radio za mondo.hr ili sancta domenicu nigdje veze odgovor ako volis serijal forze kao da je to jedina igra za xbox ili najbolja a to nije bilo ni pitanje zato sam ga lijepo zamolio da prvo procita post

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: play station 4 ili xbox one ?
« Odgovori #5 : 04. Veljača, 2014., 17:49 »
ma mislim da je najbolje da kupiš obje konzole!


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: play station 4 ili xbox one ?
« Odgovori #6 : 04. Veljača, 2014., 18:05 »
Nez čemu kompliciranje, i Xbox One i PlayStation 4 su super konzole, više je stvar koje naslove preferiraš. Nezgodno ti je predložiti neku konzolu bez da znamo koje serijale preferiraš. Inače cijene igara su indentične, možda je kod nas malo veća ponuda PS naslova jer Xbox One službeno zastupljen u Hrvatskoj. Online se plaća kako na Xbox Oneu, tako i na PlayStationu 4. Kod PS4 imaš PS+ pretplatu uz koju dobivaš svaki mjesec drugu igru besplatno. Xbox One ima uključen Kinect i dosta je pokriven glasovnim naredbama.

Odg: play station 4 ili xbox one ?
« Odgovori #7 : 04. Veljača, 2014., 18:13 »
pa da slazem se ali vecinom poznatiji serijali izlaze za obje konzole osim npr twisted metal koji je samo za ps napravljen..... nadam se da se necu pokajati sa ps4 jer sam sa xboxom 360 odusevljen

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: play station 4 ili xbox one ?
« Odgovori #8 : 04. Veljača, 2014., 18:18 »
što ti je toliko smetalo na ps3?


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

manjamax

  • ****
  • 1062
  • Cro Sim Racing Forum
Odg: play station 4 ili xbox one ?
« Odgovori #9 : 04. Veljača, 2014., 18:44 »
I mene zanima?

Odg: play station 4 ili xbox one ?
« Odgovori #10 : 05. Veljača, 2014., 09:12 »
imao sam 3 komada onog 40gb sva 3 su bili u banani .... tako da sam malo skeptican oko ps-a (grijanja ylod i slicnih stvari koje su se znale desavati) a vise volim eksluzive za ps shadow od coleseum, god of war, twisted metal i sl. + cross platform igre kao battlefield 4 i to....

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: play station 4 ili xbox one ?
« Odgovori #11 : 05. Veljača, 2014., 10:03 »
OK, ako voliš PS ekskluzive, onda uzmeš PS4 i to ti je to. Em je jeftinija, em ima malo bolji hardver što se do sada pokazalo kao bitna razlika kod multiplatform igara, em ima ekskluzive koje voliš... a i ono što je Dragster rekao gore u prvom postu nije za baciti - bolje ćeš ju ovdje iskoristiti. Jer znaš i sam vjerojatno da će većina ljudi ovdje imati PS4, a ne Xbox One, a samim time imat ćeš pristup jeftinijim rabljenim igrama na lokalnim oglasnicima, više mogućnosti za razmjenu i posuđivanje igara itd.

Dragster nije moderator ovdje, ne kužim zašto si to mislio uopće. Ali inače, pazi na velika i mala slova (pogotovo u naslovu čovječe) da forum izgleda kulturnije, a da te svi bolje razumijemo - pazi i na zereze, ne žuri ti se nigdje valjda. Cijeli prvi post ti je napisan malim slovima i praktički bez interpunkcije.

Odg: play station 4 ili xbox one ?
« Odgovori #12 : 05. Veljača, 2014., 19:23 »
OK, ako voliš PS ekskluzive, onda uzmeš PS4 i to ti je to. Em je jeftinija, em ima malo bolji hardver što se do sada pokazalo kao bitna razlika kod multiplatform igara, em ima ekskluzive koje voliš... a i ono što je Dragster rekao gore u prvom postu nije za baciti - bolje ćeš ju ovdje iskoristiti. Jer znaš i sam vjerojatno da će većina ljudi ovdje imati PS4, a ne Xbox One, a samim time imat ćeš pristup jeftinijim rabljenim igrama na lokalnim oglasnicima, više mogućnosti za razmjenu i posuđivanje igara itd.

Dragster nije moderator ovdje, ne kužim zašto si to mislio uopće. Ali inače, pazi na velika i mala slova (pogotovo u naslovu čovječe) da forum izgleda kulturnije, a da te svi bolje razumijemo - pazi i na zereze, ne žuri ti se nigdje valjda. Cijeli prvi post ti je napisan malim slovima i praktički bez interpunkcije.

E to je odgovor kakav sam trebao osim ovog djela sa interpunkcijom jer kad pisem online nikad al nikad se ne zamaram s tim tako da sorry ali mislim da ces razumjeti i bez iste.... ok osim mozda naslovana forumu moja greska opet sorry

Odg: play station 4 ili xbox one ?
« Odgovori #13 : 05. Veljača, 2014., 22:14 »
Naravno da ces uzeti PS4 jer je on bolji za igre.Ako neko ima XBOX ONE nek napise neki utisak :mrgreen:

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: play station 4 ili xbox one ?
« Odgovori #14 : 06. Veljača, 2014., 09:31 »
Ja nikad nebi nekog drugog pitao da mi preporuci na cemu da se igram, jednostavno izvazem koje fransize/ekskluzive su mi draze i bok.
Sa x360 npr iskreno me zanima samo Gears of war, Halo mi je bezveze, a Forzu nikada nisam probao, vjerovatno bi mi se svidila.
A volim ja i Nintendove igre, ali sam ih se zasitio vec kroz zadnjih par godina, i tako sam je sad uzeo PS4 za promjenu (proslu genreciju sam imao samo Wii).
To je ko da nekog pitas jesu bolji skampi na buzaru ili pasticada, njemu mozda jedno, tebi drugo, razmisli, kupi i igraj se i uzivaj :thumbs:
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9