HCL.HR

Prelazite li igre više puta?

  • 104 Odgovora
  • 104177 Hitova
Odg: Prelazite li igre više puta?
« Odgovori #60 : 15. Srpanj, 2016., 16:38 »
2. puta prešao Uncharted 4 :)

Odg: Prelazite li igre više puta?
« Odgovori #61 : 23. Srpanj, 2016., 14:02 »
Mafiu 2 presao 2 puta igra jednostavno ubija :P

Odg: Prelazite li igre više puta?
« Odgovori #62 : 23. Srpanj, 2016., 16:26 »
2. puta prešao Uncharted 4 :)

Evo 3 puta, a ne gine mi još 1 prelazak.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Prelazite li igre više puta?
« Odgovori #63 : 23. Srpanj, 2016., 16:37 »
Svaka cast, meni ne pada na pamet drugi prelazak barem jos godinu dana.

Odg: Prelazite li igre više puta?
« Odgovori #64 : 23. Srpanj, 2016., 17:56 »
Ma najjaca igra koju sam na Soniju igrao.

Odg: Prelazite li igre više puta?
« Odgovori #65 : 23. Srpanj, 2016., 19:44 »
Ja prelazim igre više puta, ali samo igre u kojima uživam, na primer skyrim sam prešao više od 10 puta...
Steam nalog: http://steamcommunity.com/id/dfonbalkan

Nije bitno šta je bilo već kako je do toga došlo!

Odg: Prelazite li igre više puta?
« Odgovori #66 : 25. Srpanj, 2016., 10:02 »
Uglavnom da, od 2-5 puta  ;)

*

zvucnjak

  • *
  • 130
  • Carpe per diem
Odg: Prelazite li igre više puta?
« Odgovori #67 : 27. Kolovoz, 2016., 11:43 »
Retko, ali uglavnom zbog nedostatka vremena. Ima nekih koje bih rado igrao ponovo.

Odg: Prelazite li igre više puta?
« Odgovori #68 : 30. Kolovoz, 2016., 03:41 »
Nostalgija me vuce, pa moram :D

Odg: Prelazite li igre više puta?
« Odgovori #69 : 30. Kolovoz, 2016., 23:11 »
Često ponavljam igre koje sam igrao prije 10-9, kao što su  gta sa, gta vc, bully, gun, cod 1-5, mafia, godfather, Mercenaries 2, NFS MW, ...

Odg: Prelazite li igre više puta?
« Odgovori #70 : 07. Rujan, 2016., 08:30 »
Više puta igram samo Super Nintendo igrice dok sam bolestan. I to klasike poput Super Marija.

*

zbosec49

  • *
  • 60
  • The spice must flow
Odg: Prelazite li igre više puta?
« Odgovori #71 : 04. Listopad, 2016., 18:23 »
The Last Of Us- Prešao pa prodao...kad nabavim promo cd namjeravam proci na najtezoj postavci, mislim da se zove Grounded

TES Oblivion- jbg, izigrao sam dušu iz te igre ( played the hell of that game lol )
TES Skyrim- Imao nekih 250+sati pa mi se nije dalo više... Onda kad sam vidio kakvih sve blesavih modova ima ( videogamedunkey ultimate skyrim ) sam opet poceo ispocetka :)

Max Payne 2 The Fall of Max Payne- još i danas zabavnija od puno novih nastavaka( gledam tebe COD )
Freedom Fighters- klasik, u rangu sa prvim mx payneom

“This wise man observed that wealth is a tool of freedom. But the pursuit of wealth is the way to slavery.”
― God Emperor of Dune

Odg: Prelazite li igre više puta?
« Odgovori #72 : 07. Listopad, 2016., 20:44 »
Ako me sjećanje dobro služi, jedine dvije igre koje sam prešla dva puta su ME2 (izgubili se sejvovi pred kraj igre, pa sam morala iznova, ali i u drugom prelasku sam uživala) i ME3 (u razmaku od par godina, ono kad se zaželiš Sheparda, ekipe i Normandije). Premalo je vremena da dobre igre prelazim više puta, kad imam toliko neodigranih igara na listi koja se stalno proširuje (neke igre vjerovatno nikad neću odigrati, a sigurno bih da imam više vremena). Imam u planu ponoviti DA: Inquisition, jer mislim da sam propustila dosta dobrih stvari u prvom prelasku. Naravno tu je i Dishonored, najvjerovatnije idućeg mjeseca prije izlaska dvojke, čisto da se podsjetim priče i ponovo uživam u čarima vrhunske stealth igre.
Non temete l'oscurita - accettate il suo abbraccio (Fear not the darkness - but welcome its embrace).
 – Ezio Auditore da Firenze

Odg: Prelazite li igre više puta?
« Odgovori #73 : 24. Prosinac, 2016., 17:43 »
GTA San Andreas oko 5-6 puta,Mafia II 2-3 puta i CoD MW 2 puta :D

Odg: Prelazite li igre više puta?
« Odgovori #74 : 08. Siječanj, 2017., 16:24 »
Inače nisam sklon tome ni za igre niti filmove, ali neke jesam igrao/gledao više puta.
CoD 1, 2 i 4 - na srednjoj, pa najvećoj težini. Ove novije jedva pređem jednom, a BO3 i IW nisam ni taknuo.
KOTOR 1 i 2 - jednostavno fenomenalne igre koje sam morao dva puta odigrati. Još žalim što nema pravog nastavka umjesto smećastog TOR-a.
Mass Effect 1 i 2 - prešao kao Paragon i Renegade. Trojku sam prešao samo kao Paragon, valjda zbog zasićenja.
Jazz Jackrabbit 2, Doom 1 i 2, Duke Nukem 3D, Wolf3D, UT99 - stare legendarne igretine koje sam prešao barem dva puta kao klinjo.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9