HCL.HR

Priča (storyline) u igrama i njezina važnost danas?

  • 206 Odgovora
  • 45709 Hitova
*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Priča (storyline) u igrama i njezina važnost danas?
« Odgovori #150 : 18. Kolovoz, 2010., 13:23 »
Jednostavnije, u samoj prirodi covjeka je komunikacija i drustvo nikako ne samoca i izolacija, u nekakvoj ludoj usporedbi to je kao odnos mp i sp.. znaci nije bilo pitanje kak ce se razvijati gaming nego je bilo pitanje samo vremena kad ce biti dostupan...
Ko sto je literatura izumrla kad je nogomet postao dostupan?

Glupost. Ovdje inace ljudi ne igraju 24/7, pa da moraju u takav raspored dana ugurati negdje i komunikaciju sa ljudima.

Odg: Priča (storyline) u igrama i njezina važnost danas?
« Odgovori #151 : 18. Kolovoz, 2010., 13:25 »
ako zelim pricu posuditi cu si knjigu

Ako želim socijalizaciju, izaći ću van iz sobe.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Priča (storyline) u igrama i njezina važnost danas?
« Odgovori #152 : 18. Kolovoz, 2010., 13:26 »
ako zelim pricu posuditi cu si knjigu

Ako želim socijalizaciju, izaći ću van iz sobe.

to jebote. al njemu nije jasno.  :wildboy:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

smigl

  • **
  • 537
Odg: Priča (storyline) u igrama i njezina važnost danas?
« Odgovori #153 : 18. Kolovoz, 2010., 13:31 »
Jednostavnije, u samoj prirodi covjeka je komunikacija i drustvo nikako ne samoca i izolacija, u nekakvoj ludoj usporedbi to je kao odnos mp i sp.. znaci nije bilo pitanje kak ce se razvijati gaming nego je bilo pitanje samo vremena kad ce biti dostupan...
Ko sto je literatura izumrla kad je nogomet postao dostupan?

Glupost. Ovdje inace ljudi ne igraju 24/7, pa da moraju u takav raspored dana ugurati negdje i komunikaciju sa ljudima.

nije potrebno aludairati da ja igram 24/7, naprotiv stignem mozda ubosti 2-3 sata dnevno,

kakve veze literatura ima s nogometom.. hoces reci da su navijaci/gledatelji nogometa prije nogosa bili citaci knjiga? daj molim te... ili si navijac ili nisi... ili volis citati knjige ili ne volis apsolutno nema veze sto radis uz to... ako mislis na nacin na koji se prenose informacije knjige su kao i sav papirnati medij u opadanju, sto je logicno zbog troskova i dostupnosti sirokoj publici, ako papir kao medij propadne mislis da ce to promijeniti broj ljudi koji cita knjige? jednostavno nece jer ce ih oni citatu u nekakom drugom obliku (digitaliziranom ofc).

uvijek ce biti igraca koji ce htjeti odigrati sp na zalost broj ce vam padati do toga da ce postati neisplativo raditi igre za takav tip ljudi i s vremenom zbog lose ponude i opadanja naslova prisiliti vas da se okrenete mp igrama... u biti mozes ti i wow igrati sam nitko ti ne brani..

i daj se suzdrzite od tih djeciji fora kak je gamer osoba bez zivota... svatko si sam u zivotu bira sto i koliko ce raditi, tvrdnja da su gameri zadrzi moroni je tak idiotizam da ne bi raspravljao uopce u tome, tvrdim to jer 95% mojih "gaming" prijatelja vodi sasvim normalan zivot (posao,zena djeca ker)
« Zadnja izmjena: 18. Kolovoz, 2010., 13:35 smigl »

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Odg: Priča (storyline) u igrama i njezina važnost danas?
« Odgovori #154 : 18. Kolovoz, 2010., 13:33 »
Smigl, najpopularnija multiplayer igra u hrvatskoj je Playtoy Bela.
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Odg: Priča (storyline) u igrama i njezina važnost danas?
« Odgovori #155 : 18. Kolovoz, 2010., 13:37 »
jedan od meni najvaznijih prednosti MP.a je ucenje rada i komuniciranja s ljudima, ostavimo sad po strani sto se to sve vrti oko igre, kolicina informacija i onoga sto sam naucio kao jedan od oficira u 100+ guildi igrajuci wow je zapanjujuca. Uskladiti toliko ljudi da rade kao cjelina, rijesavati probleme a da se nitko ne osjeca zakicen te medju odnos s ljudima su mi dali veliko iskustvo koji mi se pokazalo jako korisno u zivotu (na stranu moju tvrdoglavost koju teze kontroliram)

Plaća šefa za 100 ljudi je minimalno 10 000 kuna, a ima kraće radno vrijeme. Što si ti dobio, epic set za armor iz raida? :hihi:
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

smigl

  • **
  • 537
Odg: Priča (storyline) u igrama i njezina važnost danas?
« Odgovori #156 : 18. Kolovoz, 2010., 13:42 »
jedan od meni najvaznijih prednosti MP.a je ucenje rada i komuniciranja s ljudima, ostavimo sad po strani sto se to sve vrti oko igre, kolicina informacija i onoga sto sam naucio kao jedan od oficira u 100+ guildi igrajuci wow je zapanjujuca. Uskladiti toliko ljudi da rade kao cjelina, rijesavati probleme a da se nitko ne osjeca zakicen te medju odnos s ljudima su mi dali veliko iskustvo koji mi se pokazalo jako korisno u zivotu (na stranu moju tvrdoglavost koju teze kontroliram)

Plaća šefa za 100 ljudi je minimalno 10 000 kuna, a ima kraće radno vrijeme. Što si ti dobio, epic set za armor iz raida? :hihi:

Monetarni sustav koji danas postoji stvara ljude kao sto si ti... novac nije izvor srece u zivotu, ja ti pricam o drugim ljudskim vrlinama koje su zapostavljene danas ti mi tipicno okrenes temu na pare...

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Odg: Priča (storyline) u igrama i njezina važnost danas?
« Odgovori #157 : 18. Kolovoz, 2010., 13:45 »
Linkaj mi WoW armory.
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Priča (storyline) u igrama i njezina važnost danas?
« Odgovori #158 : 18. Kolovoz, 2010., 13:46 »
Jednostavnije, u samoj prirodi covjeka je komunikacija i drustvo nikako ne samoca i izolacija, u nekakvoj ludoj usporedbi to je kao odnos mp i sp.. znaci nije bilo pitanje kak ce se razvijati gaming nego je bilo pitanje samo vremena kad ce biti dostupan...
Ko sto je literatura izumrla kad je nogomet postao dostupan?

Glupost. Ovdje inace ljudi ne igraju 24/7, pa da moraju u takav raspored dana ugurati negdje i komunikaciju sa ljudima.

nije potrebno aludairati da ja igram 24/7, naprotiv stignem mozda ubosti 2-3 sata dnevno,

kakve veze literatura ima s nogometom.. hoces reci da su navijaci/gledatelji nogometa prije nogosa bili citaci knjiga? daj molim te... ili si navijac ili nisi... ili volis citati knjige ili ne volis apsolutno nema veze sto radis uz to... ako mislis na nacin na koji se prenose informacije knjige su kao i sav papirnati medij u opadanju, sto je logicno zbog troskova i dostupnosti sirokoj publici, ako papir kao medij propadne mislis da ce to promijeniti broj ljudi koji cita knjige? jednostavno nece jer ce ih oni citatu u nekakom drugom obliku (digitaliziranom ofc).
Ane, analizirao si :hihi: Veza je nikakva, ko sto je veza izmedju SP-only igre i MP igre nikakva. Ali ne, ti tvrdis da ce MP ubiti SP i pricu u igrama, zato jer postoji SOCIJALIZACIJA. U nogometu postoji socijalizacija, a knjige imaju pricu. A nogomet nije bas ubio knjige :wildboy: I kakav papir i sranja? Nema to nikakve veze, ko da kazes da ce netko prestati igrati igre kad pocnu dolaziti na blu-ray umjesto na DVD.

I ovo sto je ixy rekao. Ne moram se ja druziti s ljudima uvijek. Kad zelim procitati knigu, procitat cu i gotovo. Kasnije cu se druziti.

*

smigl

  • **
  • 537
Odg: Priča (storyline) u igrama i njezina važnost danas?
« Odgovori #159 : 18. Kolovoz, 2010., 13:53 »
Jednostavnije, u samoj prirodi covjeka je komunikacija i drustvo nikako ne samoca i izolacija, u nekakvoj ludoj usporedbi to je kao odnos mp i sp.. znaci nije bilo pitanje kak ce se razvijati gaming nego je bilo pitanje samo vremena kad ce biti dostupan...
Ko sto je literatura izumrla kad je nogomet postao dostupan?

Glupost. Ovdje inace ljudi ne igraju 24/7, pa da moraju u takav raspored dana ugurati negdje i komunikaciju sa ljudima.

nije potrebno aludairati da ja igram 24/7, naprotiv stignem mozda ubosti 2-3 sata dnevno,

kakve veze literatura ima s nogometom.. hoces reci da su navijaci/gledatelji nogometa prije nogosa bili citaci knjiga? daj molim te... ili si navijac ili nisi... ili volis citati knjige ili ne volis apsolutno nema veze sto radis uz to... ako mislis na nacin na koji se prenose informacije knjige su kao i sav papirnati medij u opadanju, sto je logicno zbog troskova i dostupnosti sirokoj publici, ako papir kao medij propadne mislis da ce to promijeniti broj ljudi koji cita knjige? jednostavno nece jer ce ih oni citatu u nekakom drugom obliku (digitaliziranom ofc).
Ane, analizirao si :hihi: Veza je nikakva, ko sto je veza izmedju SP-only igre i MP igre nikakva. Ali ne, ti tvrdis da ce MP ubiti SP i pricu u igrama, zato jer postoji SOCIJALIZACIJA. U nogometu postoji socijalizacija, a knjige imaju pricu. A nogomet nije bas ubio knjige :wildboy: I kakav papir i sranja? Nema to nikakve veze, ko da kazes da ce netko prestati igrati igre kad pocnu dolaziti na blu-ray umjesto na DVD.

I ovo sto je ixy rekao. Ne moram se ja druziti s ljudima uvijek. Kad zelim procitati knigu, procitat cu i gotovo. Kasnije cu se druziti.

kakve veze ima jeb nogomet s knjigama i kak to mozes usporedjivati s vezom sp i mp igara??? daj se skuliraj
pa naravno da se ne moras druziti s nikim, sjedi sam koliko ti pase tko ti brani...



wow sam prestao igrati prije 5-6mj i likovi su pobrisani... nisam bio fokusiran na top gear nego na napredak guilde ako ti to ista znaci

ali evo nesto zanimljivo

fb link -> dodajte me u prijatelje i kod zahtjeva molim da napisete nick s foruma

http://www.facebook.com/hrvoje.kraft?ref=search
« Zadnja izmjena: 18. Kolovoz, 2010., 14:01 smigl »

*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: Priča (storyline) u igrama i njezina važnost danas?
« Odgovori #160 : 18. Kolovoz, 2010., 13:57 »
Smigl, jel igraš ti tauren druida? ;( Jer naletih na nekog Smigla neki dan u bgu ;(
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Priča (storyline) u igrama i njezina važnost danas?
« Odgovori #161 : 18. Kolovoz, 2010., 14:02 »
kakve veze ima jeb nogomet s knjigama i kak to mozes usporedjivati s vezom sp i mp igara??? daj se skuliraj
pa naravno da se ne moras druziti s nikim, sjedi sam koliko ti pase tko ti brani...
Oh ne, kako si preokrenuo pricu. Maestralno.

Nego, za nekoga tko se non stop zali da ljudi ne citaju njegove postove, slabo ti ide citanje. I to ne ono citanje sa razumjevanjem, nego objasnjenje toga.

Rekao sam da knjige i nogomet nemaju nikakvu povezanost, kao sto nemaju ni sp i mp. Imaju razlicitu ciljnu grupaciju i zato jedno ne moze ubit drugo.

Mogu napravit i drugu usporedbu ako je to lakse za tvoji skill citanja. Vijesti ce ubiti TV serije. Obje su na TVu i osim toga nemaju nikakvu povezanost. Ali ce tako biti.

Odg: Priča (storyline) u igrama i njezina važnost danas?
« Odgovori #162 : 18. Kolovoz, 2010., 14:08 »
Benajte kripla :tired: Sasvim smo lijepo, smisleno raspravljali dok nije doša ovaj retaj. Odi u kurac. :tired: :wildboy:

I nemamo mi neke PREDRASUDE prema gamerima. Gameri su valjda ljudi koji uživaju u igrama zbog onog čega jesu, iskustvo, doživljaj, kao knjiga/film/strip samo što su igre interaktivne i bla. Ti si samo retaj koji voli tu i tamo ubiti par komada mesa u rendom pucačini s EKIPOMXXDdd i ne znam, pronalazim se donekle uvrijeđen kad uletiš s tim ogorčenim nejebačkim spikama da si EVOULUIRANI :hiha: :hiha: :hiha: PC gamer. Jer i sebe, makar djetinjasto, ipak smatram gejmerom. Ipak :wildboy:
I stoga, molimte, nemoj. ;(

I evo ti još pojašnjenja
Nogomet - gameplay, MP
Knjiga - priča, SP

Jel nogomet UBIO knjige ? Nije :wildboy: Jel nogomet BOLJI od knjiga ? Nije. :wildboy:

Ne znam, opet sam se uvukao u dugi post, mada sam samo prvu rečenicu htio napisati :wildboy:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

smigl

  • **
  • 537
Odg: Priča (storyline) u igrama i njezina važnost danas?
« Odgovori #163 : 18. Kolovoz, 2010., 14:11 »
kakve veze ima jeb nogomet s knjigama i kak to mozes usporedjivati s vezom sp i mp igara??? daj se skuliraj
pa naravno da se ne moras druziti s nikim, sjedi sam koliko ti pase tko ti brani...
Oh ne, kako si preokrenuo pricu. Maestralno.

Nego, za nekoga tko se non stop zali da ljudi ne citaju njegove postove, slabo ti ide citanje. I to ne ono citanje sa razumjevanjem, nego objasnjenje toga.

Rekao sam da knjige i nogomet nemaju nikakvu povezanost, kao sto nemaju ni sp i mp. Imaju razlicitu ciljnu grupaciju i zato jedno ne moze ubit drugo.

Mogu napravit i drugu usporedbu ako je to lakse za tvoji skill citanja. Vijesti ce ubiti TV serije. Obje su na TVu i osim toga nemaju nikakvu povezanost. Ali ce tako biti.

jednostavno te ne razumijem i te tvoje usporedbe koje apsolutno nemaju nikakvog smisla...

sp i mp su dio proizvoda koji se zove igra, oboje se nalaze u istom proizvodu i sto je najgore cine taj proizvod i sto je najbolje konzumiran je od odredjenog ciljanog dijela ljudi

nogomet i knjige nemaju nikakvu povezanost niti usporedbu niti ista slicno sa sp i mp

Vijesti nece nikad ubiti nikakve serije niti obratno, ili samo ja mislim da to sto ti pricas nema nikakvog smisla s nicim

Benajte kripla :tired: Sasvim smo lijepo, smisleno raspravljali dok nije doša ovaj retaj. Odi u kurac. :tired: :wildboy:

I nemamo mi neke PREDRASUDE prema gamerima. Gameri su valjda ljudi koji uživaju u igrama zbog onog čega jesu, iskustvo, doživljaj, kao knjiga/film/strip samo što su igre interaktivne i bla. Ti si samo retaj koji voli tu i tamo ubiti par komada mesa u rendom pucačini s EKIPOMXXDdd i ne znam, pronalazim se donekle uvrijeđen kad uletiš s tim ogorčenim nejebačkim spikama da si EVOULUIRANI :hiha: :hiha: :hiha: PC gamer. Jer i sebe, makar djetinjasto, ipak smatram gejmerom. Ipak :wildboy:
I stoga, molimte, nemoj. ;(

I evo ti još pojašnjenja
Nogomet - gameplay, MP
Knjiga - priča, SP

Jel nogomet UBIO knjige ? Nije :wildboy: Jel nogomet BOLJI od knjiga ? Nije. :wildboy:

Ne znam, opet sam se uvukao u dugi post, mada sam samo prvu rečenicu htio napisati :wildboy:

kriplu ovaj temu sam ja sastavio, odi ti tamo di si lijepo raspravljao apsolutno me ne zanima tvoj primitivizam ...

nogos je MP
knjiga SP

ROFL.............. pa vi se ne zajebavate
« Zadnja izmjena: 18. Kolovoz, 2010., 14:16 smigl »

*

smigl

  • **
  • 537
Odg: Priča (storyline) u igrama i njezina važnost danas?
« Odgovori #164 : 18. Kolovoz, 2010., 14:13 »
double
« Zadnja izmjena: 18. Kolovoz, 2010., 14:16 smigl »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9