HCL.HR

Prva igra koju ste prešli

  • 60 Odgovora
  • 46820 Hitova
*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Prva igra koju ste prešli
« : 05. Svibanj, 2017., 12:35 »
Prve se pamte  ;)  Sjećate li se prve igre koju ste prešli?

Možda čak i tog trenutka kada ste ju završili? Koji je to naslov, jeste li se namučili pri prelasku?

U mom slučaju bio je to Chip and Dale: Rescue Rangers 2 na NES-u, iz 1993. Iako sama igra nije bila toliko teška, uvijek je bio pothvat jer se moralo prelaziti sve u komadu. Sjećam se da mi je kraj bio iznenadan jer tada nisam mogao znati koliko igra ima levela ni koliko će dugo trajati.

Igra je inače nedavno izašla na Steamu u sklopu Disney Afternoon kolekcije i čekam prvi popust kad ću to nabaviti da ponovno odigram.



Odg: Prva igra koju ste prešli
« Odgovori #1 : 05. Svibanj, 2017., 12:55 »
Moja prva igrica koju sam igrao je bila SuperMario na Nintendu 64, ali nikad nisam do kraja prešao, baš šteta.. Inače prva pređena igra Crash Team Racing na PS1. Klasik  :D

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Prva igra koju ste prešli
« Odgovori #2 : 05. Svibanj, 2017., 13:10 »
Mislim da je to bila Cruisin USA na Nintendu 64. Igra nije pretjerano teska ni duga, prede se za neka 3,4 sata, dok sam bio djete to je vjerojatno trajalo cjeli jedan dan. Malo me sramota da nisam siguran koju sam tocno igru prvu presao do kraja, al nije ni cudo, ja sam poznat da se uzivim u igru C/10 joj dam ocjenu i onda na pola igre jednostavno odustanem od igre. Moji prelazsci igara su popraceni ogromnim zadovoljstvom i ispunjenjem iznutra vjerojatno jer se tako rjetko dogadaju.

Inace vrhunska tema Wizz, jos jedna u nizu zadnjih dana, nema sta, rasturas.

Odg: Prva igra koju ste prešli
« Odgovori #3 : 05. Svibanj, 2017., 13:13 »
Na nintendu,super mario world mislim da se zvao tako,masu igara sam prije toga igrao na commodore64 al nikad nista nisam uspio preci.
Ptice znaju koja je to godina bila...
To je prva konzolaska a na pc-u wolfenstein 3d koji sam uporedo s Spotom igrao,stara platforma,glavni lik neka zuta mrlja il sta vec ak se dobro sjecam.Mislim da sam wolfa prvog presao.

Odg: Prva igra koju ste prešli
« Odgovori #4 : 05. Svibanj, 2017., 13:16 »
Blood 2 na Pc-u. :-)

Odg: Prva igra koju ste prešli
« Odgovori #5 : 05. Svibanj, 2017., 13:20 »
Mislim da je to bila Contra, ali nisam siguran  :D

*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: Prva igra koju ste prešli
« Odgovori #6 : 05. Svibanj, 2017., 15:40 »
Quake 2 <3

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Prva igra koju ste prešli
« Odgovori #7 : 05. Svibanj, 2017., 16:01 »
Huhu... Mislim da je to bila neka neka od mnogobrojnih NeoGeo igara iz 80-tih godina.
Ne znam, možda Double Dragon ili čak Contra.

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Prva igra koju ste prešli
« Odgovori #8 : 05. Svibanj, 2017., 16:36 »
Croc: Legend of Gobbos, jedan jedini  :faca:
Odnosno nisam siguran jesam li ikad prešao Prince of Persia u DOS-u, pa recimo da je ovo.

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Prva igra koju ste prešli
« Odgovori #9 : 05. Svibanj, 2017., 16:57 »
Možda vam ili nekom ovo sad što napišem ne spada u prelaženje, ali sam se ja osjećao kao da jesam i bio sam jako zadovoljan.

FIFA World Cup 1998 na PS 1, sa Hr sam osvojio! Prvi put jedva i onda dok sam upoznao igru i više puta osvojio. Možda jesam nešto ranije prešao na Super Nintendo and Sega, ali brate ne mogu da se sjetim.  :chair:



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Odg: Prva igra koju ste prešli
« Odgovori #10 : 05. Svibanj, 2017., 17:46 »
Uff, Sonic the Hedgehog na Sega Master system II. Nakon hektolitre isplakanih suza, dr. Robotnik je bio uspješno savladan!

Right in the feels  :wildboy:


http://galeri14.uludagsozluk.com/899/sega-master-system-2_1238695.jpg
« Zadnja izmjena: 05. Svibanj, 2017., 18:52 mili1985 »

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Prva igra koju ste prešli
« Odgovori #11 : 05. Svibanj, 2017., 19:06 »
Huhu... Mislim da je to bila neka neka od mnogobrojnih NeoGeo igara iz 80-tih godina.
Ne znam, možda Double Dragon ili čak Contra.

Kontam da si najstariji na forumu ovdje :D

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Prva igra koju ste prešli
« Odgovori #12 : 05. Svibanj, 2017., 19:33 »
Ne mogu biti sasvim siguran ali mislim da je neka od Dangerous Dave ili Commander Keen na mom prvom računaru 486 nekad krajem 90-tih.
« Zadnja izmjena: 05. Svibanj, 2017., 19:35 Adam Jensen »

Odg: Prva igra koju ste prešli
« Odgovori #13 : 05. Svibanj, 2017., 22:43 »
vrlo vjerojatno neki od Twisted Metal dijelova na PSX-u, dvojku sam prvo imao tako da je valjda to prvi koji sam prešao...i Star Wars: Jedi Power Battles s frendom u co-op  :D
Tekken 3 je isto bio tamo negdje.
Balkanslav Gaming:
YouTube
Facebook

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Prva igra koju ste prešli
« Odgovori #14 : 06. Svibanj, 2017., 00:06 »
Huhu... Mislim da je to bila neka neka od mnogobrojnih NeoGeo igara iz 80-tih godina.
Ne znam, možda Double Dragon ili čak Contra.
Kontam da si najstariji na forumu ovdje :D

Mislim da nisam, jer sam nedavno naletio na post jednog forumaša koji je nekih 10-tak godina stariji od mene.
Ali od aktivnijih, okvirno jesam tu negdje.  :approve

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9