HCL.HR

Prvi Hrvatski STREAM HOUSE

  • 2 Odgovora
  • 3009 Hitova
Prvi Hrvatski STREAM HOUSE
« : 06. Prosinac, 2013., 09:58 »
Poštovani,

dopustite da Vam se predstavim ,
moje ime je Vedran Ivandija i dolazim iz Osijeka. Po zanimanju sam mehanicar za skutere,motore i aute. Uz posao bavim se gameingom kao i svi Vi. Razlika izmedu mene i Vas je ta sto sam ja otisao korak dalje i zapoceo sa jednim povecim projektom prije nekih 2 mjeseca.
Rezultate možete vidjeti na
http://www.twitch.tv/slayervedran
http://www.twitch.tv/euroteam_sh

EUROTEAM STREAM HOUSE je ugledao svjetlo dana,kao sto možete vidjeti velika vecina hardwera je spremna i koristi se.kamere,kompjuteri i ostala oprema je kupljena i financirana iz privatnog đepa. Za 5 dana dolazi nam jos jedna internet konekcija te bi onda trebala jos 3 strimera doci u streamer kucuc te zapoceti sa radom. Mi negledamo nasu strimer kucu kao zatvoreni tim,dapace  volili bi kada bi ljudi koji zele sa svojim talentom izaci u svijet obratili se upravo nama te pod imenom EUROTEAM pokazali svijetu sta znaju !

Ovim putem Vam se javljam za podrsku i potporu ! Također zelim vam skrenuti pažnju na nagrade koje djelimo svaki dan aa koje možete baš Vi osvojiti ukoliko ste sretne ruke :D Do sada smo podjelili brdo gameing hardwera i tako cemo i nastavitit.
Također EUROTEAm je kuca u kojoj se gameaju sve igre,svih žanrova ,tako da za svakog ima po nešto.

Nadam se da se vidimo na strimu u što većem broju!

P.s Ukoliko ste zainteresiran da se pridružite timu i postanete jedan od prvih HRVATSKIH strimera koji ce imati sponzorstvo  i utaban put u svijet nemojte okljevati nego posaljite mi dopis na [email protected]. ukoliko ste iz Osijeka mozete doci i osobno na razgovor.
Sto se tice financijske strane do sada imamo vec nekoliko sponzora koji ovo održavaju na životu  ali svaka pomoc je i više nego dobrodošla!!

Pozdrav,najboljem portalu u regiji,

Vaš Slayer, aka runehunter
 
P.S.S admini ispričavam se ako sam promasio topic i temu i tako to ,molim prebacite

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Prvi Hrvatski STREAM HOUSE
« Odgovori #1 : 06. Prosinac, 2013., 14:42 »
Sretno s projektom.

ured: stream motora. :ave:
« Zadnja izmjena: 06. Prosinac, 2013., 14:49 snowblind »

*

Crosby

  • **
  • 273
Odg: Prvi Hrvatski STREAM HOUSE
« Odgovori #2 : 06. Prosinac, 2013., 20:23 »
Svaka cast, samo napred.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9