HCL.HR

Reboot InfoGamer 2016

  • 21 Odgovora
  • 24135 Hitova
Reboot InfoGamer 2016
« : 04. Studeni, 2016., 17:59 »
Pitanje za HCL: hoće li HCL aktivno sudjelovati na InfoGameru na bilo koji način (možda svoj štand ili nešto)?

*

Grimm

  • *
  • 86
Odg: Reboot InfoGamer 2016
« Odgovori #1 : 08. Studeni, 2016., 18:40 »
Napišite u ovoj temi vi koji ste bili na sajmu kakvi su dojmovi, planiram ići pogledat za vikend i nadam se da nije organizirano kao i prošle godine s malo igara, štandova i sve to razvučeno na više paviljona da izgleda veliko!   :piva:


Odg: Reboot InfoGamer 2016
« Odgovori #2 : 08. Studeni, 2016., 19:41 »
Lani sam bio, ove godine izgleda preskačem.  Iz OS sam pa mi se neda putovati da sam u ZG naravno da bi isao :D

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Reboot InfoGamer 2016
« Odgovori #3 : 09. Studeni, 2016., 08:25 »
Pitanje za HCL: hoće li HCL aktivno sudjelovati na InfoGameru na bilo koji način (možda svoj štand ili nešto)?

Doći će nas par na sajam, čisto pokriti ga novinarski - probat igre, popratit pokoji turnir, možda pokoji intervju odraditi itd. Nemamo baš HCL štand tamo - ja zapravo baš sada krećem za Zagreb :)

Odg: Reboot InfoGamer 2016
« Odgovori #4 : 09. Studeni, 2016., 12:07 »
I ja se popodne odoh zaletiti malo, dobra prilika za HCL pivicu i daljnje dogovore...
"Čovjek koji ne čita dobre knjige nema nikakve prednosti nad čovjekom koji ih uopće ne zna čitati.
(Mark Twain)"

Odg: Reboot InfoGamer 2016
« Odgovori #5 : 09. Studeni, 2016., 12:52 »
Pitanje za HCL: hoće li HCL aktivno sudjelovati na InfoGameru na bilo koji način (možda svoj štand ili nešto)?

Doći će nas par na sajam, čisto pokriti ga novinarski - probat igre, popratit pokoji turnir, možda pokoji intervju odraditi itd. Nemamo baš HCL štand tamo - ja zapravo baš sada krećem za Zagreb :)

Ajde sretno. I prenesi nam dojmove.

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: Reboot InfoGamer 2016
« Odgovori #6 : 10. Studeni, 2016., 11:17 »
Imam jednu kartu za Reboot, trebao sam ići sutra al sam prebolestan za put. U digitalnom obliku, tko želi ići i uštedjeti 40 kn nek mi javi u inbox mail da mu proslijedim.  :piva:

Riješeno, može lock (šala)  :D
« Zadnja izmjena: 10. Studeni, 2016., 11:37 ck7 »

Odg: Reboot InfoGamer 2016
« Odgovori #7 : 10. Studeni, 2016., 18:36 »
Neznam koliko vas planira ići u nedjelju al evo za one koji neznaju a prate LoL scenu, Luka Perkz Perković je reko da će bit na infogameru u nedjelju. Čisto jedna mala informacija :)

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Reboot InfoGamer 2016
« Odgovori #8 : 13. Studeni, 2016., 19:37 »
Evo ja se upravo vratio...totalno razocaran, neznam, realno ZG ekipi se isplati otici za tih 40kn, ali mi koji smo dalje i nemamo bas sto za vidjet sa obzirom na potroseno vrijeme i novac na put. Probao sam PSVR i to Until Dawn i igra je totalno fora, ali PSVR je zivi ocaj, ekrani unutra su valjda ispod znj kategorije, najlosiji ekrani koje sam u zivotu vidio, toliko je zrnato...neznam kao da je u 320x240, bas ocajno :(

EDIT: Eh da, i retro dio mi je bio bas fora, draga i ja igrali NES Super Maria na nekoj klon konzoli i malom CRTu  :hiha:

Ali me zato Interliber odusevio ;)
Bas fali jedan tako kvalitetan sajam knjiga u Rijeci, ovdje i kad bude, bude 5 izlagaca :'(
« Zadnja izmjena: 13. Studeni, 2016., 19:47 disc0 »
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Reboot InfoGamer 2016
« Odgovori #9 : 13. Studeni, 2016., 20:33 »
Jesi probao neki drugi VR tamo? High-end mislim - HTC Vive ili Oculus Rift? Jer nećeš vidjeti baš razliku u kvaliteti ekrana. PS VR ima samo jedan ekran btw, ali kažem ti - razlika u kvaliteti slike je nikakva, pogotovo kad pogledaš da Rift i Vive koštaju gotovo duplo više od PSVR-a. To je jednostavno trenutno stanje tehnologije.. i kad malo više vremena provedeš u PSVR ili bilo koji od ta dva druga, totalno zaboraviš na piksele... tj. kad probaš više igara koje su zanimljive.

Ali definitivno si dobru igru izabrao za isrpobati - Until Dawn spin-off je možda i najzabavnija stvar za PSVR trenutno. Poredm Batmak Arkham VR-a.

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Reboot InfoGamer 2016
« Odgovori #10 : 13. Studeni, 2016., 20:50 »
Jesi probao neki drugi VR tamo? High-end mislim - HTC Vive ili Oculus Rift? Jer nećeš vidjeti baš razliku u kvaliteti ekrana. PS VR ima samo jedan ekran btw, ali kažem ti - razlika u kvaliteti slike je nikakva, pogotovo kad pogledaš da Rift i Vive koštaju gotovo duplo više od PSVR-a. To je jednostavno trenutno stanje tehnologije.. i kad malo više vremena provedeš u PSVR ili bilo koji od ta dva druga, totalno zaboraviš na piksele... tj. kad probaš više igara koje su zanimljive.

Ali definitivno si dobru igru izabrao za isrpobati - Until Dawn spin-off je možda i najzabavnija stvar za PSVR trenutno. Poredm Batmak Arkham VR-a.

Mislim da batmana nije bilo. Htio sam probat jos Serious Sam VR ali je red bio ogroman, a i na svemu ostalom...tako da nisam.
Sancta je ovo sa PSVR jako dobro organizirala jer si fino mogao probat 3-5min i ajmo dalje sljedeci, plus odlicna fora sa redomatom (broj kao u banci).
I kazem, Until Dawn mi je bas fora, rado bi odigrao, ali je slika bila bas neugodno losa. Ocito onda tehnologija nije spremna ako su svi takvi :(
I zaboravih napomenut da je sajam bio u znaku Overwatcha sto mi se bas svidjelo, igra je iskakala iz pastete, plus je bilo najvise cosplayer iz igre :D
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Reboot InfoGamer 2016
« Odgovori #11 : 14. Studeni, 2016., 10:32 »
Meni su manje igre bile baš dobre, najviše Inked i Kingewitch.
Ali da, Interliber i dalje  :ave: Pogotovo što se tiče organizacije, Infogamer je opet katastrofalan bio.

Odg: Reboot InfoGamer 2016
« Odgovori #12 : 14. Studeni, 2016., 10:51 »
Bio sam. Užasna organizacija i manjak sadržaja. Za ono što su obećavali užasno loše.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Reboot InfoGamer 2016
« Odgovori #13 : 15. Studeni, 2016., 03:56 »
Meni su manje igre bile baš dobre, najviše Inked i Kingewitch.
Ali da, Interliber i dalje  :ave: Pogotovo što se tiče organizacije, Infogamer je opet katastrofalan bio.

Šta je točno katastrofalno?

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Reboot InfoGamer 2016
« Odgovori #14 : 15. Studeni, 2016., 08:01 »
3 standa u milijon kvadrata, skoro pa se nije imalo sto vidjet, jedina fora je bio VR, ostalo bas teski meh (karikiram jel, al su se rasirili ko 5 dg parizera).
Ajde bili su i girsi 4 i forca 3 za probat ako imas 1h vremena cekat. Ugl nije bilo nisto sto nisam vidio osim VR i najvise sam zbog toga i isao.
Nezz, da je npr bila neka AAA igra koja tek izlazi i slicno...nis, par indie i mobilnih igara i to je to...
Draga i ja 2 put prosli sve za svaki slucaj, usput i kratko cekali PSVR i trebalo nam je 45min. :(

Ali zato Interliber ubija, i drago mi je barem zbog toga sto sam isao :)
Tamo se ima sto vidjet, i kupit po dobrim cijenama, jedino su neki izdavaci/knjizare imali valjda i po 5 standova pa me to malo zbunilo.
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9