HCL.HR

Reboot Infogamer 2017

  • 7 Odgovora
  • 13938 Hitova
*

9mlg9

  • Gost
Reboot Infogamer 2017
« : 21. Studeni, 2017., 22:07 »
Ide li netko, jeste li bili danas?
Što očekujete? Kakvi su dosadašnji dojmovi?


Meni se čini bolje no prošlih godina, manje VR, više sjedećih mjesta za isprobati igre. Nintendo Switch me oduševio, Super Mario Odiseja te X-Com Mario su fenomenalni, a kontroler mi je mnogo bolji od očekivanog. Veseli me ponovno vidjeti igru Inked, isprobajte svakako, dečko je cijelu igru nacrtao kemijskom, super izgleda. Probao sam i igru istočnih susjeda Within Whispers, Telltale stil grafike i igranja. Dijalozi su malo clunky, ali mi se priča vrlo svidjela i mislim da igra zbilja ima potencijala.
« Zadnja izmjena: 21. Studeni, 2017., 22:11 9mlg9 »

Odg: Reboot Infogamer 2017
« Odgovori #1 : 22. Studeni, 2017., 20:14 »
Ono što mi se nikad nije svidjelo je što radi love, broja posjetitelja i popularnosti dovode uglavnom Srpske, ali i Hrvatske youtubere koji su tu da zabave djecu. Na kraju se sajam svede na to da dođe tisuće klinaca od 7-14 godina koji se deru, traže sliku/autogram, i uz sebe vuku cijelu bližu i širu obitelj, a nikad nisu niti čuli za Nintendo Switch i samo badava zauzimaju mjesta... Nek radije sve te novce kojima plaćaju youtubere ulože u organizaciju, a pozovu samo Igora i ostale iz HCL-a jer ipak bi to imalo nekakvog smisla :D

*

Brajan D.

  • n00b
  • 1
Odg: Reboot Infogamer 2017
« Odgovori #2 : 23. Studeni, 2017., 18:56 »
Haribbo u potpunosti se slažem, ma da bez youtubera ne bi bilo to to, al bar da ih malo smanje (mislim da smanje broj youtubera) i da ja bi radije upoznao Igora i Zorana nego bilo kojeg youtubera ;-)

*

siblyx

  • *
  • 117
Odg: Reboot Infogamer 2017
« Odgovori #3 : 26. Studeni, 2017., 13:43 »
Kakvo razočaranje od sajma. Prošle godine smo popizdili zbog količine neodgojene djece i iz nekog mazohističkog razloga išli smo ponovo.

Od sadržaja skoro ništa interesantno. Najbolje od sajma su ponovo indie developeri i board games sala. A od svega izloženog, onaj kovčeg s bombom je bio najinteresantniji. (slično steam igri Keep talking and nobody explodes).

Ovo ostalo tuga i žalost. Nadao sam se da će Scum nešto imati, a kad ono, ne možeš si ni majicu kupiti :D A da ne pričam o ovim izlagačima hardverske opreme, dignu cijenu i onda kao 10% - 20% jeftinije tamo :D

Sljedeće godine sigurno ne idemo ponovo jer se apsolutno ne isplati dati 50kn za ovo.

Odg: Reboot Infogamer 2017
« Odgovori #4 : 26. Studeni, 2017., 14:45 »
Sjecas se prije nekih 5 godina , bilo je bas furka , onako dosta noviteta , nema guzve sve 5 ali zbog same popularnosti pozove se neki mudjo koji ima 1,1 milion pretplatnika na youtube. I od tog sveg se pravi pijaca.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Reboot Infogamer 2017
« Odgovori #5 : 26. Studeni, 2017., 14:50 »
Od sadržaja skoro ništa interesantno.

Ne bih se baš složio. Mogao si zaigrati igre koje još nisu ni vani - tipa Far Cry 5, Detroit: Become Human ili Shadow of the Colossus. Od novijih jesenskih hitova jedino su Bethesdine igre falile, mislim da je sve ostalo bilo tu za isprobavanje. Tako da, sasvim pristojna ponuda sadržaja, s obzirom gdje živimo.

ma da bez youtubera ne bi bilo to to, al bar da ih malo smanje (mislim da smanje broj youtubera) i da ja bi radije upoznao Igora i Zorana nego bilo kojeg youtubera ;-)

Iskreno nije da pratim niti sam se posebno trudio, ali ja nisam vidio nijednoga. Nas si doduše mogao vidjeti, nismo se skrivali po VIP-ovima ni sl. nego baš kao pravi ljudi iz naroda - pušili vani. Samo što smo bili prerušeni u zgodne cosplayere, pa smo bili neprepoznatljivi.

*

GrumpyMatt

  • n00b
  • 3
Odg: Reboot Infogamer 2017
« Odgovori #6 : 30. Studeni, 2017., 03:02 »
Kao jedni od tih YouTuber-a ("Incognito" u našem slučaju jer nam sub count stoji na cca 120 :mrgreen:), petak i subotu smo par sati proveli tamo.

Odvojili smo malo vremena na snimanje i napravili video našeg iskustva.
Ako imate vremena pogledati, linkati ću ga dolje:
https://www.youtube.com/watch?v=fU0oZZ6Oe-I

Ako vam se sviđa to što radimo slobodno nas zapratite!  ;)


YouTube Kanal: https://www.youtube.com/user/g4ameovercrew
Facebook Stranica: https://www.facebook.com/g4ameovercrew
"G4meOverCrew": https://www.youtube.com/user/g4ameovercrew
Hrvatski gaming kanal koji se sastoji od: MattGrumpy, RenegadeLazo, DragoonRyuu and Jopsii.

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Reboot Infogamer 2017
« Odgovori #7 : 06. Prosinac, 2017., 06:22 »
Ja sam se toliko razocarao prosle godine, da sam ga ovu preskocio. :(
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9