HCL.HR

Reboot

  • 90 Odgovora
  • 27183 Hitova
*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Reboot
« : 07. Kolovoz, 2012., 13:40 »
Novi gaming časopis. Danas vidio na kiosku prvi broj.
Nisam vidio da postoji tema.

25 kuna je, ekipa je kolko vidim sva sa gameplaya, dizajn je jako slican.
Ima mkay stvari, iako recenzije i tekstovi su rendom by the book i suhoparni sto sam procito.

Jos netko kupio? Nez
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Reboot
« Odgovori #1 : 07. Kolovoz, 2012., 13:44 »
Novi gaming časopis. Danas vidio na kiosku prvi broj.
Nisam vidio da postoji tema.

25 kuna je, ekipa je kolko vidim sva sa gameplaya, dizajn je jako slican.
Ima mkay stvari, iako recenzije i tekstovi su rendom by the book i suhoparni sto sam procito.

Jos netko kupio? Nez
25 kuna???? Nisam lud da pare bacam u vjetar kad je tu HCL koji je stoposto puno bolji od toga.

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Reboot
« Odgovori #2 : 07. Kolovoz, 2012., 13:48 »
Brat kupio al nisam još prelistao. Koliko čitam na njihovom forumu nisu svi presretni sa sustavom ocjenjivanja.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Reboot
« Odgovori #3 : 07. Kolovoz, 2012., 14:09 »
25 kuna???? Nisam lud da pare bacam u vjetar kad je tu HCL koji je stoposto puno bolji od toga.

Slazem se.
Tesko bih spavao da bacim 25 kuna u vjetar.

Brat kupio al nisam još prelistao. Koliko čitam na njihovom forumu nisu svi presretni sa sustavom ocjenjivanja.

Nevidim bas sta falo, od 1 do 10 ok sve obrazlozeno. Mada dosta visoke ocjene su podjelili u prosjeku, iako to nis ne znaci.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Reboot
« Odgovori #4 : 07. Kolovoz, 2012., 14:14 »
Koliko sam pročitao izbacili su one podrubrike grafika, igrivost i ne sjećam se još koje su bile. Ugl drago mi je da su nastavili s radom.

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Reboot
« Odgovori #5 : 07. Kolovoz, 2012., 18:33 »
Ja skuzio da su preimenovali forum...al nisam skuzio zasto...sad kuzim :ementaler:
Kupicu, 25kn vise manje, a doticnu ekipu pratim jos od hakera.
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: Reboot
« Odgovori #6 : 07. Kolovoz, 2012., 23:32 »
ja kupio. isto ih pratim dugi niz godina pa nastavljam s tim. uglavnom mi je falilo neko tiskano izdanje gdje će se fiksirati glavne vijesti mjeseca. recenzije mi nisu suhoparne, mislim da su odrađene dosta duhovito što pozdravljam.

postavljam si pitanje koliko je igre kao vid umjetnosti uopće smisleno ocjenjivati, tj. dati nekoj igri broj. japanski famitsu nastoji unijeti kao neku objektivnost pa igre ocjenjuju 4 recenzenta, a opet, sjećam se da je SSB Brawl dobio perfektnih 40/40 od famitsua dok su istu igru europljani ocjenili tek s dobrim ocjenama...čoek se zapita. eo rješenja: objesni o čemu se radi u igri, upozori na eventualne mehaničke mane, i bok! bez ocjena. to je isto ko da se pita čoek: eh, koju li ocjenu zaslužuje pikasovo kubističko djelo, 83 ili 91. besmisleno! doći će i do toga, polako.
« Zadnja izmjena: 07. Kolovoz, 2012., 23:37 bombajstampa »

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Reboot
« Odgovori #7 : 07. Kolovoz, 2012., 23:36 »
Igre nisu umjetnost. Kako si molim te nasao usporedit sliku sa igrom, ne shvacam logiku?
Kod igara apsolutno postoji objektivni parametri koji se moraju ocjeniti.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Reboot
« Odgovori #8 : 07. Kolovoz, 2012., 23:46 »
evo ne ocjenjuje se ni filmska umjetnost koja je usporedivija sa igrama. igre će u sljedećih 10 godina biti proglašene umjetnošću. nije svaka igra umjetnost niti je svaki film po meni umjetničko djelo, ali svejedno postoji kao umjetnost. mislim da će što se tiče igara tu jako doprinijeti digitalna disteibucija igara i poglavito indie naslovi. pa i u rebootu su spomenuli da prema istraživanjima prosjećna dob gamera je 30-ak godina dok se igre još uvijek fokusiraju na tematiku zanimljivoj poglavito tinejdžerima, pa ono... ja ti malo to karikiram.

neka mi neko definira umjetnost, ali nemoj da vadi sa wikipedije:) zanima me vaše viđeenje...

kad se pojavila likovna umjetnost u spiljama garant je neko reko: >> af, vidi ti to,neko nešto našvrljo. šajzelize.<< ( kritičar. ocjena: nisam višt tomen, ali ovo je šajzelize).
« Zadnja izmjena: 08. Kolovoz, 2012., 00:06 bombajstampa »

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Reboot
« Odgovori #9 : 08. Kolovoz, 2012., 00:02 »
A zasto ti patis na to da se igre bas definira umjetnoscu? Sto ce to promjenit?
Definirat umjetnost nadam se da necemo jer i pametniji od nas nisu u tome bili nesto uspjesni..
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Reboot
« Odgovori #10 : 08. Kolovoz, 2012., 00:11 »
ma ne patim. iskreno, svejedno mi je. to je medij koji je meni zanimljiv, i to je to. kofein popodne je kriv:) mislim da je onaj film Limitless, ili kako se već zvao inspiriran kofeinskim dopingom :mrgreen:
« Zadnja izmjena: 08. Kolovoz, 2012., 00:13 bombajstampa »

Odg: Reboot
« Odgovori #11 : 08. Kolovoz, 2012., 00:12 »
Čuj ako se izložba govana (doslovno) može prodavati kao umjetnost... :wildboy:
Da, uspoređujem igre s govnima. :hiha:

Odg: Reboot
« Odgovori #12 : 08. Kolovoz, 2012., 00:29 »
pa dobro, nema veze. umjetnost bi kao trebala izazvati neku emociju, neku reakciju. vidjevši sva ta govna u meni se pojavila reakcija: nozdrva ti, u meni utrobi se nešto komeša, a nije alien

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Reboot
« Odgovori #13 : 08. Kolovoz, 2012., 09:45 »
Ja sam sad prolistao i nezz, razočarenje.
Kad su se prebacili s GP-a na Next Level, bilo je bar promjene dizajna. Sada ovaj Reboot izgleda isto kao i NL, tj. imam filing da je Next Level i dalje u prodaji.
E3 report su malo zbrljano napravili, recenzije više nemaju rubrike (grafika, glazba, igrivost, dužina il kakoveć), ocjene su okej, mada i tu imam prigovora ;__;
Mislim da neću kupit drugi broj jer eto, po meni se uopće nisu nešto puno potrudili od Next Levela.
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Reboot
« Odgovori #14 : 08. Kolovoz, 2012., 09:47 »
Kupit ću sigurno budući da sam aktivno broj za broj skupljao Hacker, Gameplay, NextLevel, pa tako će biti i sa ovim brojem.
Baš sam se fino navukao na NL i baš je prestao izlazit.

 :(

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9