HCL.HR

RPG Maker Parallax mapping

  • 2 Odgovora
  • 1817 Hitova
RPG Maker Parallax mapping
« : 10. Siječanj, 2015., 19:36 »
    Ima li itko kakva iskustva s ovim programom posebice s Parallax mappingom da je voljan podijeliti svoja iskustva?
Našao sam dosta tilesetova po netu ali želim da moji prijekti budu "custom" dizajna a ne snalazim se baš s 2D dizajnom.
Ako ima netko da radi tilesetove HELP PLEASE! Svaki savjet je dobro došao.
Pozz :D

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: RPG Maker Parallax mapping
« Odgovori #1 : 10. Siječanj, 2015., 19:49 »
Igrao sam se dosta s RPG Makerom (VX Ace verzijom) i pokušao jednom napravit nešto s takvim tipom mappinga ali mi je bilo malčice prekomplicirano, bolje rečeno nisam imao previše volje učit to tada :mrgreen:
Imaš i par drugih fora da dobiješ isti vizualni efekt, ali to je još više "advanced" nego ovo, barem je meni bilo

Sjećam se da nisam našao puno tutorijala za to, zapravo ovaj je jedini koji imam bookmarkan, možda ti pomogne

www.youtube.com/watch?v=O_S36UFijr8

Na VX Ace community forumu sigurno ima par topica na tu temu, pa možeš i tamo provjeriti :thumbs:

Odg: RPG Maker Parallax mapping
« Odgovori #2 : 10. Siječanj, 2015., 21:01 »
Pogledao sam taj tutorial i pročitao još pokoji. (istina nema ih puno). Nije toliki problem namjestiti parallax koliko dizajnirati svoje tilesetove. Recimo ovakva stabla ili texture poda. (primjer samo jer  ima na netu iste ovakve.)  Samo što dalje od painta moje znanje staje. Koji je dobar program za izradu tilesetova? Zna netko?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9