HCL.HR

SP vs MP rpg

  • 51 Odgovora
  • 14860 Hitova
*

smigl

  • **
  • 537
SP vs MP rpg
« : 19. Kolovoz, 2010., 12:42 »
Posto se rasprava rasirila po par topica evo jedan sluzbeni da skupimo to sve na vrpu...

Ovaj puta cu poceti s malo drukcijim prilazom, ne zelim opet navuci trolanje pa evo jedan lijepi clanak i vase misljenje o njemu i slaganje neslaganje s ljudima...

dajte barem da ovaj thread bude bez trolanja..

http://www.1up.com/do/feature?cId=3176786

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: SP vs MP rpg
« Odgovori #1 : 19. Kolovoz, 2010., 13:54 »
Dobar clanak, al ne vidim gdje kaze da ce SP odumrijeti, ili da je blizu toga. Isto, nije nitko napravio usporedbu SP vs. MP, osim mozda nakratko, kad je netko prakticki rekao da su to 2 potpuno razlicite stvari ("Single-player RPGs are all about the story and your immersion and the way you experience it. It's like a good book or a movie you can't wait to read or see. MMOs are more of a social-interaction experience, and where they fall short is the story.")

*

smigl

  • **
  • 537
Odg: SP vs MP rpg
« Odgovori #2 : 19. Kolovoz, 2010., 14:02 »
Dobar clanak, al ne vidim gdje kaze da ce SP odumrijeti, ili da je blizu toga. Isto, nije nitko napravio usporedbu SP vs. MP, osim mozda nakratko, kad je netko prakticki rekao da su to 2 potpuno razlicite stvari ("Single-player RPGs are all about the story and your immersion and the way you experience it. It's like a good book or a movie you can't wait to read or see. MMOs are more of a social-interaction experience, and where they fall short is the story.")

Cijeli clank je cista prica o SP vs MP, to jesu dve razlicite stvari da nisu ne bi postojao sukob... Pazi pricamo ovdje iskljucivo u rpg zanru, iako je ugrozen sto se vidi po 1 igri koja je do sada izasla ove godine a vrijedna je nositi hit rpg naslov i dalje postoji baza igraca koja ce bez problema prigrliti dobar rpg ali po tekstovima se vidi da je manjan naslova ocit kao i zabrinutost prelaska igraca na mp komponentu, isto se u potpunosti slazem sto je ustavri sp a sto mp kao sto si ti gore napisao. Uglavnom jako zanimljiv clanak pogotovo jer dolazi od ljudi koji se direktno nalaze u srcu gaming industrije.

pazi šta govoriš frende ;)

nisam ti ja prijatelj, tvoje prozivanje moje mame moze zavrsiti samo tako da ti moja noga prodje kroz guzicu i izadje na usta, samo me zanima hoce li modovi tolerirati vrijedjanje moje obitelj zbog tvog broja postova...
« Zadnja izmjena: 19. Kolovoz, 2010., 14:04 smigl »

Odg: SP vs MP rpg
« Odgovori #3 : 19. Kolovoz, 2010., 14:05 »
Erm, a koliko je to hit RTS-ova izišlo ove godine? Rekao si u drugom topiku da se dobro drže.

*

smigl

  • **
  • 537
Odg: SP vs MP rpg
« Odgovori #4 : 19. Kolovoz, 2010., 14:11 »
Erm, a koliko je to hit RTS-ova izišlo ove godine? Rekao si u drugom topiku da se dobro drže.

1 koji je potukao rekorde prodaje i igrati ce do treceg dijela a ostala 2 su razocarala, znaci na istom smo broju, nazalost...

jedino ako uzmes u obzir da je sc2 def cisti mp uzitak, sto ne znaci da Dragon age nije uzitak, svaka cast igra je stvarno odlicna, meni samo fali mali co-op dio da bi bila vrh ponude ali eto igra ce se zaboraviti jako brzo, eventualno ce ju odrzati na zivotu koji dcl i to je... dok ce u drugu ruku sc2 trajati godinama

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: SP vs MP rpg
« Odgovori #5 : 19. Kolovoz, 2010., 14:13 »
Cijeli clank je cista prica o SP vs MP, to jesu dve razlicite stvari da nisu ne bi postojao sukob... Pazi pricamo ovdje iskljucivo u rpg zanru, iako je ugrozen sto se vidi po 1 igri koja je do sada izasla ove godine a vrijedna je nositi hit rpg naslov
Nije :tired: Mozes navesti par citata gdje kazu da je.

A inace, koliko hit MMORPGova je izaslo ove godine? Ili ne znam, ikad? Jedan. :wildboy:

Odg: SP vs MP rpg
« Odgovori #6 : 19. Kolovoz, 2010., 14:14 »
Dakle, jedan je hit RPG ove godine izišao, što po tebi pokazuje da je žanr ugrožen. S druge strane, samo je i jedan hit RTS izišao ove godine, ali RTS-ovi se odlično drže?  :tired:

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: SP vs MP rpg
« Odgovori #7 : 19. Kolovoz, 2010., 14:15 »
koji sad manjak RPG igara, jebote? barem desetak SP-only RPG naslova koji bi mogli biti kvalitetni izlazi u narednih godinu i pol, eventualno dvije. s druge strane, mmo (ako to podrazumjevaš pod MP) broji koliko, tri naslova koja će sigurno nać svoju publiku? i jedan od tih nije nova igra nego ekspanzija.

da, ovaj, ovo što dibek kaže.

*

smigl

  • **
  • 537
Odg: SP vs MP rpg
« Odgovori #8 : 19. Kolovoz, 2010., 14:19 »
Dakle, jedan je hit RPG ove godine izišao, što po tebi pokazuje da je žanr ugrožen. S druge strane, samo je i jedan hit RTS izišao ove godine, ali RTS-ovi se odlično drže?  :tired:

rpg kao zanr je sasvim siguran zbog mmorpg igara... rpg sp je ugrozen koliko sam ja skuzio jer je izasla samo 1 vrijedna spomena igra ove godine koju sam odigrao 16 sati i od tada susa.. nista... nula... mozda nije tko vas tako?

znaci nisam rekao da je rpg blizu propasti nego da je sp rpg koliko mi se cini malo zapostavljen i kak fali dobrih i kvalitetnih igara za gladnu ekipu..

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: SP vs MP rpg
« Odgovori #9 : 19. Kolovoz, 2010., 14:23 »
ja se još uvijek nadam da je ovo, ne znam, vedranov dabl s kojim cijelo vrijeme podjebava. Iako bi to vjerojatno urednik skužio, IP ovoono  :wildboy:
Ne znam, ne možeš bit toliko uvjeren u totalno krive stvari, nema smisla :(


*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: SP vs MP rpg
« Odgovori #10 : 19. Kolovoz, 2010., 14:24 »
ok, a šta si ove godine igrao od mmorpg-ova?










ništa. jer nije izašao niti jedan "vrijedan spomena"

Odg: SP vs MP rpg
« Odgovori #11 : 19. Kolovoz, 2010., 14:24 »
Pravi se glup sad već pa neću više raspravljat.  :hihi:

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: SP vs MP rpg
« Odgovori #12 : 19. Kolovoz, 2010., 14:35 »
zašto me nisi prihvatio za prijatelja na fejsbuku?
 :(
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

smigl

  • **
  • 537
Odg: SP vs MP rpg
« Odgovori #13 : 19. Kolovoz, 2010., 14:36 »
pa dobro ajde ja sam u krivu.......

recite mi sto se igrali ove godine od rpg.ova? ne znam mozda sam ja fulao neki dobar rpg ove godine... pitam samo nije podjebavanje

i daj se naucite da na pitanje ne mozes odgovarati pitanjem! osnove komunikacije barem jebemu...

zašto me nisi prihvatio za prijatelja na fejsbuku?
 :(


Hrvoje is now friends with Matija and Grgur Petrovic. ako si ti grgur onda provjeri profil jos jednom...
« Zadnja izmjena: 19. Kolovoz, 2010., 14:39 smigl »

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: SP vs MP rpg
« Odgovori #14 : 19. Kolovoz, 2010., 14:38 »
Koji si ti jednorog. Neznam  :hihi:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9