HCL.HR

Sto da kupim? Xbox/PS

  • 7 Odgovora
  • 2888 Hitova
Sto da kupim? Xbox/PS
« : 07. Kolovoz, 2014., 12:05 »
Zdravo, htio bih kupiti konzolu, neznam koju, da kupim rabljeni Xbox 360 ili PlayStation 3?
Jos me zanima je li moguce konzolu pristekati na PC?

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Sto da kupim? Xbox/PS
« Odgovori #1 : 07. Kolovoz, 2014., 12:17 »
Vrlo jednostavno, pogledaš koje te ekskluzive zanimaju i odlučiš se za konzolu. Samo imaju na umu da se dosta 3rd party igara izvodi bolje na X360 nego na PS3. I kako misliš konzolu spojiti na PC? Zbog kojeg razloga?

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Sto da kupim? Xbox/PS
« Odgovori #2 : 07. Kolovoz, 2014., 12:39 »

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Sto da kupim? Xbox/PS
« Odgovori #3 : 07. Kolovoz, 2014., 13:24 »
Možeš spojiti na monitor s HDMI/DVI, na PC eventualno kao pass through ako imaš capture karticu, što nemaš :hiha:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Sto da kupim? Xbox/PS
« Odgovori #4 : 07. Kolovoz, 2014., 14:08 »
Sve to zavisi koje žanrove najviše voliš. Ako igraš pucačine onda ti je bolji izbor X360, ako s druge strane igraš akcijske avanture i RPG-ove, onda ti je bolji izbor PS3. No ja bih ti osobno preporučio PS3 zbog toga što ima dosta više ekskluziva, a i još dolaze dok je podrška za X360 nepostojeća, osim toga ne PS3 imaš svako malo rasprodaje gdje možeš kupovati igre po smiješnim cijenama i tu je PS+ gdje svaki mjesec dobiješ 2 igre badava i normalno besplatni online igranje. I ne kužim zašto bi spajao PS3 na PC? Jel misliš možda na monitor? U tome slučaju to ti ide bez problema, pogotovo ako imaš HDMI ulaz na monitoru, onda samo staviš HDMI kabal u ulaz i to ti je to, kao i na TV-u.
« Zadnja izmjena: 07. Kolovoz, 2014., 14:11 Michael De Santa »

Odg: Sto da kupim? Xbox/PS
« Odgovori #5 : 07. Kolovoz, 2014., 15:37 »
Kad bi prikljucio HDMI kabel u monitor, kako bi dobio sliku od PS 3? Nesto se treba stisnut ili?

Odg: Sto da kupim? Xbox/PS
« Odgovori #6 : 07. Kolovoz, 2014., 16:05 »
Pa na monitoru bi trebao imati gumb za prebacivati između različitih ulaza (HDMI/DVI/VGA) ili ako imaš TV monitor možeš i preko daljinskog kojega si dobio sa njime.

Odg: Sto da kupim? Xbox/PS
« Odgovori #7 : 07. Kolovoz, 2014., 16:52 »
http://www.njuskalo.hr/ps3-konzole/playstation-3-rogero-cfw-4.55-oglas-11488132 Da li mi se isplati kupiti ovo? Joystick bi trebao kupiti zasebno.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9