HCL.HR

Trazim suradnika za izradu igara

  • 9 Odgovora
  • 5988 Hitova
*

Tuvok

  • *
  • 19
Trazim suradnika za izradu igara
« : 06. Siječanj, 2015., 05:29 »
Pozdrav ljudi. Situacija je sljedeća, trenutno zavrsavam igru (po tuđim komentarima dosta dobru) u kojoj sam sam radio modele i GUI "slike". Problem mi je u tome sta mi je za izradu cijele igre trebalo pola godine, a jedno trecinu vremena sam potrosio na stvari koje nisu pisanje koda i koreografiju svih dijelova procesa. Vec sam napravio plan za sljedecu igru (za koju je vec nekoliko ljudi reklo da bi kupilo po izlasku :mrgreen: ), ali ovaj put zelim naci nekoga za izradu modela (po mogucnosti u 3ds maxu) , a ako bude extra puno srece i za photoshop, jer smatram da velika većina to zna radit puno bolje i puno brze od mene. Don't get me wrong, volim ja i modele radit, al kad bih imao suradnika stvari bi se odvijale puno brze, a ja bi se mogao vise koncentrirati na pisanje koda i cijeli koncept igre. Inace sam iz Rijeke, pa bi bilo super da nađem nekoga u blizini, ali kako se moze sve i preko neta na daljinu nije mi bas toliko vazno. Toliko od mene i nadam se da ce se naci zainteresiranih. Pozdrav

Odg: Trazim suradnika za izradu igara
« Odgovori #1 : 08. Siječanj, 2015., 13:35 »
Pozdrav,

ne mogu ti pomoc po pitanju ovoga sto trazis, ali ako ti trebaju nekakvi zvukovi se javi pa ti mozda mogu pomoci. :mrgreen: Inace sam iz Kraljevice pa smo si blizu.

Skype: daniel-zuvela


*

mazalo123

  • n00b
  • 1
Odg: Trazim suradnika za izradu igara
« Odgovori #2 : 08. Siječanj, 2015., 13:53 »
Javi mi se na fejs pa cemo nesto skontati www.facebook.com/mazalox

Odg: Trazim suradnika za izradu igara
« Odgovori #3 : 08. Siječanj, 2015., 14:16 »
Mene zanima programiranje. Mozes li mi reci kako si ti naucio? Kako najlakse naucit?

Odg: Trazim suradnika za izradu igara
« Odgovori #4 : 08. Siječanj, 2015., 14:25 »
a imam instaliran 3d max na kompu, uspio sam sklepat jednu sjekiru i par "staklnih"  čaša, više manje gledajući tutoriale;) ali me muče materijali (kao i vjerujem sve koji se bave 3d-om)
meni više ide programiranje, ali nije da sam ne zaenterisran i za 3d modeliranje, sam nezz ko će ti se javit, tko zna bas u 3d-u, jel oni svi traže malo jaču paru za rad (znam jednog majstora ali taj ne ustaje iz kreveta bez 7000 kn, tako barem kaze ;) )
kako ono ide, nema đabe ni u stare babe :ementaler:

Odg: Trazim suradnika za izradu igara
« Odgovori #5 : 08. Siječanj, 2015., 14:56 »
O programiranju pojma nemam, al imam iskustva u 3D modeliranju, rad u Catia-i, Creo Parametric, SolidWorks... Mislim da bi 3ds max mogao savladati brzo makar nisam radio baš u njemu, ako si zainteresiran javi mi se u pp pa se čujemo. :piva:

*

Tuvok

  • *
  • 19
Odg: Trazim suradnika za izradu igara
« Odgovori #6 : 08. Siječanj, 2015., 15:05 »
Prijatelju Stipe, upoznao sam se s programiranjem pred dosta vremena u srednjoj skoli i tu ne bih nista naucio da je na takvom načinu učenja ostalo. Prva stvar koju čovjek mora imat za programiranjem je volja za tim, za koju vidim da je imas :) Po meni se nalakse nauči programirati (tj. shvati logika programiranja) tako da si zadajes cilj koji zelis ostvarit u programu, npr. zelim da mi objekt A kad bude na određenoj udaljenosti od objekta B zasvijetli, i onda polako ides redom, aha znaci kako pomicat objekt, kako ovo kako ono. Svaki prog jezik ima dokumetaciju svih naredbi, a internet je prepun foruma koji vec imaju odgovor na svako pitanje koje ti budes trazio. Nitko ne zeli pocet odmah s arrayima, pointerima i slicnim stvarima, ali kako vise ucis tako i tvoji ciljevi postaju kompleksniji i tako kad tad dođe vrijeme da ces morat naucit sta su arrayi, pointeri, isl i sve sta ima veze s njima. Tako sam ja naucio i vjerovatno cu tako otkrivati nove stvari i nacine dok sam ziv :)

Prijatelju Stribore, ja isto radim za đabe, tj. dok ne sjedne neka lova :D u radnom sam odnosu (koji nema veze s programiranjem isl), a sve vezano za izradu igara radim u slobodno vrijeme, jer uzivam u tome, a lova koja ce sjest jest samo vrlo lijep bonus, a takve ljude i trazim, koji vole ono sta rade

*

_LixeR_

  • n00b
  • 2
Odg: Trazim suradnika za izradu igara
« Odgovori #7 : 08. Siječanj, 2015., 17:12 »
Pozz =) Pomalo se bavim modeliranjem , ali imam prijatelja koji takodjer pravi igrice =) Pa eto mozda se mozes dogovorit s njim =)

Njegova FB Stranica : https://www.facebook.com/pages/2xxx2Games/215025058660158?fref=ts

*

Loader

  • n00b
  • 2
Odg: Trazim suradnika za izradu igara
« Odgovori #8 : 09. Siječanj, 2015., 10:55 »
Tako blizu a tako daleko, eto, ja sam isto iz Rijeke i oduvjek me zanimalo programiranje i video game development, jos sam vrlo mlad pa nemam nikakvog znanja o programiranju ili modeliranju. Ali se eto dobrovoljno javljam za bilo sto drugo. Bilo to story ili char. writing ili mozda voice acting,pa i playtesting :). Bilo sto sto ne zahtjeva da znam nesto previse extra. Eto pa ako bi ikako mogao pomoc u developmentu vrlo rado bi to odradio, jer je to nesto sta sam oduvijek zelio. Moj skype: captainloader

*

MireKrupa

  • n00b
  • 2
Odg: Trazim suradnika za izradu igara
« Odgovori #9 : 10. Siječanj, 2015., 12:40 »
volio bih pomoci ali nikada nisam koristio 3d max  mogu pomoci oko nekih texture voiceactinga i slicno ako je potrebno

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9