HCL.HR

ubijanje zvuka

  • 6 Odgovora
  • 2430 Hitova
ubijanje zvuka
« : 30. Ožujak, 2015., 18:45 »
Pozdrav, nisam znao da ovo postam pod hardware ili gdje , ovako: zivim s jos 3 cimera, i problem je taj da navecer ne mogu u sobi ni pricat normalno da me citava kuca ne cuje, zanimalo me ima li netko ideju sta da radim, kako da utisam zvuk koji izlazi iz moje sobe, dovoljno samo mali prostor nekako da soundproofam, ima li tko iskustva ili ideja?

Odg: ubijanje zvuka
« Odgovori #1 : 31. Ožujak, 2015., 00:50 »
Obicno su ljudi u DIY studiima lijepiji one kartone od jaja ili kako se vec zovu jer apsorbiraju zvuk - naravno ako zelis utrosit koju marku - imas shopova online koje prodaju gotove panele koje upijaju zvuk i poboljsavaju akustiku. Sto zatvoreniji prostor bolje jer ako nemas 4 zida sve ti uzalud :thumbs:


http://acousticsfreq.com/blog/?p=62

na taj fazon
The blood of youth is bubbling back..

Odg: ubijanje zvuka
« Odgovori #2 : 31. Ožujak, 2015., 02:19 »
Soba mi je sa dvije strane u staklu,  druge dvije strane rigips , nije moja kuća,  ne smijem lijepit kartice od jaja po zidovima haha,  ozbiljno razmišljam da kupim moto kacigu xD
« Zadnja izmjena: 31. Ožujak, 2015., 15:17 Moolah »

Odg: ubijanje zvuka
« Odgovori #3 : 31. Ožujak, 2015., 13:54 »
Imas one soundcancelling headphones - nisu bogzna najbolje rješenje ali moze pomoc sigur :D :clap:
The blood of youth is bubbling back..

Odg: ubijanje zvuka
« Odgovori #4 : 31. Ožujak, 2015., 15:17 »
problem je da me cimeri ne cuju, meni zvuk ne smeta, puno psujem i rageam, pa budim cimere haha, to je problem

*

vilim

  • ****
  • 1389
Odg: ubijanje zvuka
« Odgovori #5 : 01. Travanj, 2015., 09:39 »
Nagovori ih da si kupe i počnu igrat iste igrice kao i ti pa će vam svima biti zabavnije kada ćete psovat :D

Nego, ne znam... Htjedoh ti predložiti da si dio oko stola di ti je komp ogradiš sa drvenim pločama i još nekom tkaninom obložiš. Ali to će izgledati jako debilno(i nedao bog da ti neka ženska dođe, istog trena će izletit van od straha), pa moda bolje da poradiš na samokontroli i pokušaš ne derat se i psovat :piva:
"Women don't respect salad eaters."

Odg: ubijanje zvuka
« Odgovori #6 : 01. Travanj, 2015., 12:41 »
Nagovori ih da si kupe i počnu igrat iste igrice kao i ti pa će vam svima biti zabavnije kada ćete psovat :D

Nego, ne znam... Htjedoh ti predložiti da si dio oko stola di ti je komp ogradiš sa drvenim pločama i još nekom tkaninom obložiš. Ali to će izgledati jako debilno(i nedao bog da ti neka ženska dođe, istog trena će izletit van od straha), pa moda bolje da poradiš na samokontroli i pokušaš ne derat se i psovat :piva:
tako nešto ću i napravit,  hvala

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9