HCL.HR

Uplay

  • 6 Odgovora
  • 4793 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Uplay
« : 05. Siječanj, 2013., 14:23 »


Uplay je Ubisoftov servis digitalnih igara poput Steama, Origina i ostalih popularnih servisa. Princip je sličan, no ne teže nekakvim ekskluzivnostima poput Origina, tako da Ubisoftove igre možete pronaći i na drugim servisima za digitalnu distribuciju. Osobno me užasno ljute/živciraju gluposti poput manjka opcija kod igre vezane za račun. Bilo kakav fajl da promjenite u folderu igara, Uplay detektira to, ali morali bi sve izbrisati i ponovno sve skinut, što je naravno užasno loše. Sve opcije koje igra ima na tom servisu su play i safe mod. Čak nema ni brisanje igre u opcijama. Očigledno je da treba još puno poraditi na ovome projektu, no pitanje je kolika je ljenost dobrog starog Ubisofta.

Uplay | Početna

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Uplay
« Odgovori #1 : 05. Siječanj, 2013., 15:03 »
ti servisi su postali užasno zamorni. imam steam, origin, gamestop, sad i ovo govance :wildboy:

uskoro neću više znat gdje mi je koja igra.

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Uplay
« Odgovori #2 : 05. Siječanj, 2013., 15:12 »
Steam, Origin, Desura kod mene... dosta mi je :(

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Uplay
« Odgovori #3 : 05. Siječanj, 2013., 15:47 »
Steam, Origin, Desura, Capsule. Uz to da sam zaboravio password od Capsulea i Desure :hiha2:
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Uplay
« Odgovori #4 : 05. Siječanj, 2013., 16:25 »
Sviđa mi se princip otključavanja i ačivmenta koje ima Uplay, ali šteta što se zapravo radi o 4 ačivmenta i 4 otključavanja za svaku igru.
Ono što me najviše živcira, što nema automatsko downloadanje zadnje patcha, nego mu ostane u zapisu da treba povuč patch, ali nikad ne povuče sve ili posljednjeg.

Odg: Uplay
« Odgovori #5 : 11. Siječanj, 2013., 02:53 »
sviđa mi se način na koji radi, otključavanje novih stvari, achivments itd. :piva:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Uplay
« Odgovori #6 : 21. Srpanj, 2013., 20:40 »
Koje smeće od servisa.
Dakle bio kupio Future Soldier kada je izašao.
Naknadno kupio DLC Sesaon pass.
Servis je bio toliko retardiran da nisam mogao unutar servisa uopće skinut DLC, nego skinut sa torrenta piratski sadržaj da bi plaćene serial keyeve ukucavao i tako bi igrao DLC.
Sada kada sam se zaželio igre opet, oni su osvježili servis i totalno sve izmjenili i kada idem redeemat serial key za download DLC-a, kaže da je krivi.
Bravo Ubisoft.

:ave:

Manje sam smeće kada piratiziram igru.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9