HCL.HR

Youtube scena na Balkanu

  • 30 Odgovora
  • 25705 Hitova
*

Mrky

  • **
  • 260
Odg: Youtube scena na Balkanu
« Odgovori #15 : 27. Veljača, 2017., 16:13 »
Jedina igra koju ja mogu sa Frapsom snimat u 60fps-a je vjerojatno tetris.Koliko si platio taj komp.

5000 kuna, ali nevrijedi 5 000 zbog jako lose grafe. ali da sam imao 5000 kuna uzeo bi neku zvijer, nego isao sam na rate.

uglavnom specs:
i5-4460 3.20GHz
16 GB rama
NVIDIA GeForce GT 730 5GB

*

Terox

  • ***
  • 650
    • Planet Minecraft-TeroXCro
Odg: Youtube scena na Balkanu
« Odgovori #16 : 27. Veljača, 2017., 19:10 »
Imam osječaj da si pogriješio napisat grafu,jer ja imam istu GT 730,ali ona nikad nije izašla u 5GB modelu,već u 4,2,1.

Odg: Youtube scena na Balkanu
« Odgovori #17 : 28. Veljača, 2017., 00:35 »
Ja iskreno nemogu gledati domace youtubere, vecinom su preforsirani wanna be pewdiepie, nitko nema izriciti neki svoj stil, tu i tam pogledam od HCL-a ali prvenstveno hcl nisam smatrao klasicnim youtube content creator vec kao casopis u video formatu, ali i to sam presto kad mi se poceo yt pretinac poceo spamat sa ark videjima  ;) no hard feelings Igore.

I da, da bi postigli, morate se malo angazirat, imati ok PC (citaj bar solidni novi i5), gtx 970 i pratiti sto da se igra, cesto neke igre su ispod radara koje dosta ljudi zanima tipa evo novi syrian warfare, skoro nitko na yt nije snimio nista prvih 5 dana od izlaska igre, malo se razumjeti u graficki i audio dizajn, pogledati koji rendering vam najbolje pase, mozete imati cuda sa third hand free programima, napraviti specificnu atmosferu i glazbu, dobar primjer vam je LGR na yt sa svojim nacinom govora i smooth jazz glazbenom pozadinom.

*

Terox

  • ***
  • 650
    • Planet Minecraft-TeroXCro
Odg: Youtube scena na Balkanu
« Odgovori #18 : 28. Veljača, 2017., 15:23 »
Slažem se sa time,ako je već počeo snimat ARK moga je i Minecraft,bolja je igra a i više bi gledatelja dobio,makar niti jedna ni druga nezaslužuju biti prikazane na kanalu koji je od nastanka bio posvećen gamingu općenito.Kad su izbacili prije par dana video na ARK-u,pisalo je kraj,poslije pogledam video čisto reda radi( jer HCL je HCL) i čujem da ide nova sezona...Mrak mi pao na oči.Ali ova nova najava da će snimat Horizon i sama činjenica da snima serijale poput SE4 i Hitmena mi je vratila dušu na misto.Više takvih igara,manje ARK-a.
Ako ikad dobijem dobar komp vjerojatno bi snimao ponajviše Battlefield,jer toga stvarno fali na Balkanskoj sceni,radio bi walktrough-e starijih i novijih SP igara,a CS:GO i MOBE bi izbjegava u širokom luku.Minecraft bi dakako bilo par videa,većinom gradnja ili nešto normalno,čisto radi pregleda,ali mini igre i ta sranja nebi taka.
Također mi se gadi kad neko snima Roblox.Ta igra je takav ripoff da to nisu istine.
« Zadnja izmjena: 28. Veljača, 2017., 15:27 teroxcro »

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Youtube scena na Balkanu
« Odgovori #19 : 01. Ožujak, 2017., 14:11 »
Ali i to sam presto kad mi se poceo yt pretinac poceo spamat sa ark videjima  ;) no hard feelings Igore.

Ma nhf naravno, ali nije moguće da ti se "yt pretinac" poceo spamat s ark "videjima" kad smo između svakog ARK videa imali barem 7 videa (obično više) videa koji nemaju veze s ARK-om.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Youtube scena na Balkanu
« Odgovori #20 : 01. Ožujak, 2017., 14:37 »
Ja sam nakon tih Ark gluposti prestao potpuno gledat HCL YT kanal...  :wildboy:
Jednastavno prije je tu bilo svega i bilo je zabavno, a sada na portalu, YTu i na faceu je 90% klinaca i komentari Igore kad ce Ark...

Totalan hate sam razvio prema svemu tome i istina je da Ark spama sve jer su ti to jako popularni videi pa ih YT i gura...

Ovo sve drugo pride ispod radara...

Jos je jedino normalna ekipa ostala na forumu...  :wildboy:

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Youtube scena na Balkanu
« Odgovori #21 : 01. Ožujak, 2017., 14:58 »
Slazem se sa time da je Ark skupio dosta djecje publike i sad imam osjecaj kako je vecina videa namjenjena mladoj publici, fali neke ozbiljnosti i sarma koji je HCL prije imao. Mada ja i sada volim pogledat HCL i gustam u tome, al puno manje nego sam ga prije gledao. Kad sam otkrio HCL kanal doslovno sam pogledao sve videe na kanalu u dva dana. Videi su bili dosta ozbiljniji, ono, za stariji narod.

Jos uvjek obozavam pogledat najave za sljedeci mjesec i recenzije, a ovako random gameplay videe vecinom preskacem.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Youtube scena na Balkanu
« Odgovori #22 : 01. Ožujak, 2017., 15:25 »
Heart-broken sam Hrvatino, kao Bijonsi.

Doduše, ja ne odustajem od svog dokumentarnog sadržaja, jednom će valjda i to doći na red.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Youtube scena na Balkanu
« Odgovori #23 : 01. Ožujak, 2017., 15:29 »
Heart-broken sam Hrvatino, kao Bijonsi.

Doduše, ja ne odustajem od svog dokumentarnog sadržaja, jednom će valjda i to doći na red.


Gle, rece (pismene) su i dalje vrhunske, ali kanal mi je postao trash...  :wildboy:
Jednostavno gdje god vidim EP 1 ili EP XY uopće ne otvaram video. Ranije je to bilo lijepo sažeto u jedan video i prikazano je bilo sve što mi treba. Možda gledma malo sebično, ali tako je...
Prije sam uživao uz tekstualnu recenziju pogledati i malo nadopuniti s video recenzijiom, a sada samo tekst...
Nemam vremena gledati XY epizoda Sniper Elite 4 niti me to zanima, fale mi dani kad je svaka igra bila jednako vrijedna i dobila jednaku pažnju s jednim vrhunskim videom.
Ovo sve dalje me zamara i ne mogu se naći u tome kada je hrpetina dječurlije oko tih videa i komentara. Ne možeš ništa ozbiljno niti komentirat.
Nama starijima je (izgleda za sada tako) jedino preostao forum od cijelog spektra HCLove prisutnosti (Youtube, Facebook, Portal, itd)

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Youtube scena na Balkanu
« Odgovori #24 : 01. Ožujak, 2017., 15:33 »
Ja sam gustao u videima gdje su Vjeran i Wyzard igrali Dishonored 2 ili kad su Wyzard i Igor komentirali E3 2015. godine, volio bi da ima vise takvih stvari, koje su posevecene starijoj i ozbiljnijoj publici.

Al kao sto sam rekao, najave i recenzije i dalje kidaju, zato vam svaka cast !!


*

seedorf

  • ****
  • 970
  • My mision is destroy love on planet Earth
Odg: Youtube scena na Balkanu
« Odgovori #25 : 01. Ožujak, 2017., 17:38 »
Ne slusaj Igore nista, presao si ti veliki put do 200K ti to znas najbolje, dok su neki za 1-2g dosli do 100K.  Ti nisi radio videe poput "KAKO POVECATI KURAC ZA 5 MINUTA TUTORIJAL!!" drzao si se striktno gaminga i video recenzija.

Radi ono sto trendira i ono sto tvoja publika na yt trazi od tebe to je kljuc uspjeha. zajebi hejtere  :D


*

Mrky

  • **
  • 260
Odg: Youtube scena na Balkanu
« Odgovori #26 : 01. Ožujak, 2017., 21:27 »
Meni je Vjeran isto bio zanimljiv. Ali recimo ja sam volio gledat videe gdje su Igor i Zoran komentirali igre koje su prikazane na e3. Nakon hypea uvijek sam volio poslusat tuda misljenja, isto kao i za nadolazeci Middle-earth: Shadow of war.

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Youtube scena na Balkanu
« Odgovori #27 : 01. Ožujak, 2017., 23:33 »
E super, ali vidim da nisam jedini. Ajde, Ark sam još pratio, onda je krenuo serijal Scorched Earth i nisam od onda nijedan video pogledao na jutubu. Ne znam jel do mene ili kanala, al eto. Šteta, kad sam otkrio HCL pogledao sam, kao i bartul, valjda sve video recenzije u svega par dana. Treba se vratiti staroj formuli kao što je naglasio Hrvać.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Youtube scena na Balkanu
« Odgovori #28 : 02. Ožujak, 2017., 06:51 »
Ma znam da jako puno starije ekipe ne podržava ovakav epizodan način, ali moramo svi biti svjesni da je to ono što donosi veći broj ljudi na kanal... Nema smisla raditi video samo zbog starih babaca i izgubiti svu publiku...
ALI ako ima volje, ima i načina. Ja bih bio najsretniji da se recimo uz recenziju nabaci i kratka video recenzijha od 5min i to bih s guštom pogledao i odslušao. Nije toliko puno posla, a značilo bi mnogima...
Ovako dosta starije ekipe zaobilazi i na portalu i YTu komentare jer vidi da je hrpa klinaca tu, a na kraju krajeva zaobilaze i forum zbog iste stvari jer vjeruju da je i tu samo dječurlija...
Ne pamtim više kad nam je došao netko 18+ i zadržao se dugi period na forumu (sad je blizu jedino Mrky1337, dok drugih ni nema) ekipa pita par pitanja skupe 10 postova i doviđenja...




Odg: Youtube scena na Balkanu
« Odgovori #29 : 02. Ožujak, 2017., 11:28 »
Pogledao sam 10ak njih i prestao s praćenjem, dodijalo. Obavezno gledam najave igara u nekom mjesecu, i pokoji naslov. Ali mora nam bit jasno koja je to demografija i tko je 'ciljano tržište'.

Ja imam 18+.  :hiha: :hiha: :hiha:
The blood of youth is bubbling back..

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9