HCL.HR

Grand Theft Auto 5

  • 3111 Odgovora
  • 939688 Hitova
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2895 : 15. Svibanj, 2016., 20:05 »
sorry, nisam vidio automatski sam isao pisati opet.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2896 : 15. Svibanj, 2016., 20:06 »
Čemu onda uopće postavljanje pitanja, ako ne čitaš odgovore nego opet "automatski" postavljaš isto pitanje?!?  :hihi:

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2897 : 17. Svibanj, 2016., 10:43 »
Zato jer mi je obrisan post, a zapravo je bio premješten i nisam dobio notice. Uglavnom problem je bio što profila nije bilo u documents nego je bio skriven u programdata.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2898 : 22. Svibanj, 2016., 14:13 »
Jel ima igraca online na PS4.Ako je netko za da bacimo neku misiju ili nesto javite se.

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2899 : 22. Svibanj, 2016., 19:08 »
Prešao sam na PC čim je izašao, sad sam posudio na par dana za PS4 da vidim kakav je. Igram story. Čini mi se da je na PC malo tehnički bolje napravljen (veći je frame rate), iako je i na PS4 odlično.

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2900 : 27. Svibanj, 2016., 12:12 »
Evo prešao sam i na PS4. Ipak je dobro optimizirano, trebalo mi je malo dok se naviknem na početku. GTA VI kupujem za plejku.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2901 : 27. Svibanj, 2016., 21:17 »
Jel igra neko od ekipe GTA Online, kakvi su dojmovi?

Ako je neko da slozimo neku ekipu javite se, ja igram na PS4.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2902 : 31. Svibanj, 2016., 20:12 »
Dosla mi pretplata danas i krenuo u GTA online i Boze sacuvaj, razocarao sam se skroz.Nema nigdje nikoga, nista se ne dogada, nema nikoga u trkama.Ja i jedan covjek se trkali sami i to on level 99, nemogu mu nista.Bacio jos par trka u kojim su bili 4 covjeka.Nekako mi sve to izgleda bezveze, uopce mi se nije dopalo.Valjda treba igrat sa ekipom, napravit bandu ili nesto pa to izgleda zabavnije, a ovako sam ko suljo po mapi, zanimljviji mi je single player.


Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2903 : 31. Svibanj, 2016., 22:56 »
Dosla mi pretplata danas i krenuo u GTA online i Boze sacuvaj, razocarao sam se skroz.Nema nigdje nikoga, nista se ne dogada, nema nikoga u trkama.Ja i jedan covjek se trkali sami i to on level 99, nemogu mu nista.Bacio jos par trka u kojim su bili 4 covjeka.Nekako mi sve to izgleda bezveze, uopce mi se nije dopalo.Valjda treba igrat sa ekipom, napravit bandu ili nesto pa to izgleda zabavnije, a ovako sam ko suljo po mapi, zanimljviji mi je single player.


Treba igrat, grindat malo da bi bio "neko" u GTA Online-u. Međutim, ovo za jobove je istina, jako malo ljudi igra sve to, svi igraju u Freemode-u.

*

trulex

  • **
  • 169
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2904 : 01. Lipanj, 2016., 02:01 »
Dosla mi pretplata danas i krenuo u GTA online i Boze sacuvaj, razocarao sam se skroz.Nema nigdje nikoga, nista se ne dogada, nema nikoga u trkama.Ja i jedan covjek se trkali sami i to on level 99, nemogu mu nista.Bacio jos par trka u kojim su bili 4 covjeka.Nekako mi sve to izgleda bezveze, uopce mi se nije dopalo.Valjda treba igrat sa ekipom, napravit bandu ili nesto pa to izgleda zabavnije, a ovako sam ko suljo po mapi, zanimljviji mi je single player.


Treba igrat, grindat malo da bi bio "neko" u GTA Online-u. Međutim, ovo za jobove je istina, jako malo ljudi igra sve to, svi igraju u Freemode-u.

Los santos connection misija uvijek puna, 6 playera uvijek mozes brzo nac. A i misija daje najvise novaca

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2905 : 02. Lipanj, 2016., 19:25 »
Dajte ljudi ako ima neko sa headsetom nek se javi na PS4 pa cemo bacit koju misiju ili nesto.

*

10RV

  • *
  • 110
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2906 : 04. Lipanj, 2016., 01:55 »
Igrati GTA bez ekipe je mazohizam.

GTA Online krece prakticki tek kad imas par milijona, pa onda malo stanovi, malo auti, malo luksuz, malo voznjice po gradu.

Ali do tog trena je grind grind koji otjera dosta ljudi...

*

denio

  • *
  • 21
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2907 : 04. Lipanj, 2016., 13:09 »
Ima li tko zelje i volje da se veceras uradi koji heiste (31lvl (PC))? Social club-cupo10  :clap:

*

chokyhr

  • n00b
  • 1
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2908 : 05. Lipanj, 2016., 19:41 »
Da li se gta online moze igrati samostalno, tj da sam prelazim nove misije bez drugih igraca? Pitam iz razloga zato sto pocnem prelazit s igracem neku misiju i on samo izadje pa moram ponovno cekati i prelaziti misiju, a to se onda dugo ceka i izgubim zivce :D ako se moze dali mi netko moze objasniti kako jer ja neznam, skuzio sam da ima online solo ali nema nikakvih misija samo se mozes vozati uokolo...hvala na pomoci tko god je :)

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2909 : 06. Lipanj, 2016., 15:43 »
Denio ja ti mogu pomoc presao sam sve hejstove 50 puta

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9