HCL.HR

Grand Theft Auto 5

  • 3111 Odgovora
  • 939635 Hitova
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2445 : 22. Svibanj, 2015., 09:49 »
Jučer sam istraživao kako nabildati strenght u multiplayeru, a za singleplayer sam negdje procitao da bi trebao igrati tenis i sportove. Takoðer, negdje sam pročitao da udaranje krava, svinja i ostalih životinja isto nije loše jer ne dobiješ wanted level.
A u multiplayeru si u principu trebas sam pokrenuti neku misiju, otiðeš do plaže i onda mlatiš ljude jer nemaš wanted levela dok si na misiji, ali je meni trebalo dobrih 20-30 minuta konstantnog lupanja ljudi da mi se napuni jedna crtica.

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2446 : 26. Svibanj, 2015., 08:45 »
Tenis je najbolja stvar za dizanje sternghta.
Jučer sam navečer uspio odigrati cca 2h u komadu SP. Ono laganica, nabrijavanje likova i jako sam zadovoljan.
Jedino mi je malo glupo što Franklin nemože otići na teniski teren i igrati tenis. Mora biti s nekim u društvu (barem sam tako pročitao) no ni to mi nije uspjelo...
S Michaelom sam streght nabrijao u samo par teniskih okršaja s njegovom ženom.

Imao sam i jednu grešku kada sam s likovima nabrijavao stealth. Problem je u tome jer sam ih ja uvijek tjerao na "brži" hod u stealthu. Kada sam to prestao raditi stealth se punio kao iz šale.
Kako sam tako polako "hodao" gradom onda sam tek vidio kako je ogromna razlika između PS3 verzije i ovog čuda. Probao sam i director mode, ali nije mi se baš dalo previše igrati s time trenutno. Ova igra ima sama po sebi toliko potencijala, onda još i taj director mode...
Još malo nabrijavanja pa krećem dalje s pričom.

Jedino što me malo zasmetalo, zanima me jeste li i vi primjetili, kada mi je blur na maxu strašno mi je vidljiv "romb" oko lika kada gledam iz ptičje perspektive na njega. Najviše sam ga uočio po sunčanom vremenu i tamo gdje ima hrpa sjena od drveća i trave...
To me zapravo jako smetalo. Imate li i vi istu frku il ne?

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2447 : 26. Svibanj, 2015., 10:26 »
Slažem se, te sve igre su odlične za dizanje strengtha, gotovo i jedini način za dizanje strenghta.
Ja sam uvijek igrao golf za dizanje strengtha, danas ću onda odigrat par rundi tenisa :D

Za blur ne znam, ne preferiram baš blur u igricama, nekako mi je to "too much". Više volim kad nemam blura tako da neam odgovor na tvoje pitanje.

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2448 : 26. Svibanj, 2015., 10:29 »
I ja sam igrao golf, ali tenis 3 puta brze diže strenght! Svakako probaj tenis

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2449 : 26. Svibanj, 2015., 10:38 »
Probat ću, tenis mi je i zanimljiviji od golfa.

Nego dajte mi recite, sad sam u singleplayeru na 84%. Nemam više nikakvih misija za nijednog lika, a fali mi eto još 16%.
Gdje je strpano još tih 16%?
Nisam npr. odradio sve stunt jumpove i još neke sitnice. Odradio sam sve sportove i one parachute challenge, pilotsku školu sam isto odradio.
Ne znam kaj napraviti da prođe još tih 16%.

*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2450 : 26. Svibanj, 2015., 13:59 »
Imaš na svojoj rockstar social club stranici popis svega što ti fali (pristupi joj preko browsera), pretpostavljam da pisma nisi skupio :D

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2451 : 26. Svibanj, 2015., 15:27 »
Ne, nisam skupio ona pisma razbacana po mapi (imam 2 skupljena) i nisam odradio stunt jumpove.

Zapravo ima još dosta Strangers and Freaks misija. Zanimljivo :D

Hvala na ovoj informaciji da ima sve statse na social clubu.

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2452 : 28. Svibanj, 2015., 09:32 »
Pozz. Ne znam dali se to samo meni dogada ili Vas ima jos? Nakon dosta cekanja da udem u online (ako udem), sjednem u auto dodem do drugog coska i ili me izbaci ili svi odu a ja na mapi ostanem sam. Kad me izbaci napise ALERT connection to the session lost due to an unknown network error. ili ALERT connection to the session host has been lost. Unable to determine a new host... Kad me ostavi samog u mapi onda je bez veze i ako trazim posao moram jako dugo cekati da nade nekoga. Malo sam citao da bi trebalo otvoriti neke portove ali nigdje ne pise koji su portovi bas za PC a one sto sam nasao da pise da su za sve sam otvorio i nije pomoglo (ako sam ih dobro otvorio posto nisam bas haker):solidus:

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2453 : 28. Svibanj, 2015., 09:54 »
Pogledaj ovdje obvezno nakon ovog gore navedenog i kada otvoriš portove u windows firewallu resetiraj računalo, ali i router!
To je jako bitno.
Nakon toga možeš upisati u google online port check i vidi jesu li portovi zasita otvoreni, odnosno jesi li uspio.
Inače portove bi trebali imati otvorene i za Steam, Uplay i ostale igre. Većina portova je zajdnička svim DRMovima i/ili igrama, no za neke se morate malo poptruditi...
Uz sve to moraš prvo napraviti statičku lokalnu IP adresu! I najbolje je ako router ima tu mogućnost portove povezati isključivo s tom lokalnom IP adresom koju ste napravili za svoje računalo.
« Zadnja izmjena: 28. Svibanj, 2015., 11:55 Hrv4tin4 »

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2454 : 28. Svibanj, 2015., 11:46 »
Pozz. Ne znam dali se to samo meni dogada ili Vas ima jos? Nakon dosta cekanja da udem u online (ako udem), sjednem u auto dodem do drugog coska i ili me izbaci ili svi odu a ja na mapi ostanem sam. Kad me izbaci napise ALERT connection to the session lost due to an unknown network error. ili ALERT connection to the session host has been lost. Unable to determine a new host... Kad me ostavi samog u mapi onda je bez veze i ako trazim posao moram jako dugo cekati da nade nekoga. Malo sam citao da bi trebalo otvoriti neke portove ali nigdje ne pise koji su portovi bas za PC a one sto sam nasao da pise da su za sve sam otvorio i nije pomoglo (ako sam ih dobro otvorio posto nisam bas haker):solidus:

Vjerojatno ista situacija kao i kod mene, spora brzina interneta i to se onda dešava.

Ja sam uspio barem djelomično popravit pa mi nekad bude u sesiji s 20 igrača i preko sat vremena.

Kod mene je stvar bila u lošem kinesom WI-FI adapteru, znači cijelo vrijeme sam pokušavao igrati GTA V Online preko WI-FI-a, onda sam uzeo kabel, lijepo sam to sve spojio i sad je okej.

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2455 : 28. Svibanj, 2015., 11:57 »
Da, online gaming nikada nije preporučljivo igrati preko wifi. Uvijek je prporučen kabel! Pogotovo kada su kod nas ultra šugave brzine

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2456 : 30. Svibanj, 2015., 22:48 »
IMa li netko od Vas sličnih bugova? To mi se događa samo na određenim tipovima motorista i na Fraklinovoj bijeloj majci s kapuljačom, ali kod njega nije ništa šareno, samo povremeno bijele kockice...
Sve ostalo je super. Nadam se da neću morati opet cijelu igru skidati... :bonk:


*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2457 : 31. Svibanj, 2015., 00:21 »
Meni se to događalo kad su mi oni rpf fajlovi bili loše skinuti. provjeri ih ponovno.

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2458 : 31. Svibanj, 2015., 06:45 »
Meni se to događalo kad su mi oni rpf fajlovi bili loše skinuti. provjeri ih ponovno.

A neda mi se... Sad sam stavio sve ponovno skidat. Nemam više živaca pojedinačno sve pregledavat ispočetka...

*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2459 : 31. Svibanj, 2015., 09:35 »
Joj pa nisi trebao, ima nekoliko stranica ranije onaj program i datoteka s kojim jednostavno staviš sve provjeravat i pričekaš.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9