HCL.HR

Grand Theft Auto 5

  • 3111 Odgovora
  • 942387 Hitova
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2940 : 14. Srpanj, 2016., 12:32 »
A rekordni profit su upravo preko tojih konzola zaradili.

Pravo je čudo što igra uopće radi na tim starim konzolama. Dodavanje više sadržaja bi samo unazadilo framerate u igri koji je ionako slab, a i malo RAM-a ima konzola.

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2941 : 14. Srpanj, 2016., 14:53 »
A rekordni profit su upravo preko tojih konzola zaradili.

Pravo je čudo što igra uopće radi na tim starim konzolama. Dodavanje više sadržaja bi samo unazadilo framerate u igri koji je ionako slab, a i malo RAM-a ima konzola.

Da u pravu si, meni je grafički čip otišao od te igre.  :hihi:



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2942 : 15. Srpanj, 2016., 12:53 »
Ljudi kupujem GTA i posto ce me nesto jeftinije izaci na Social Club-u ne znam koja je razlika izmedju toga i Steam-a? Da li,ako se kupi preko Steam,kada se pokrene opet trazi login od Social Club-a?
I ako kupum na Social Club-u hocu li je moci nekako povezati sa Steam-om? Da mi na Steam-u prijateljima pise da igrat GTA V i da ih mogu iz igrice vidjeti i dodati na Steam-u?
fuRy

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2943 : 15. Srpanj, 2016., 12:57 »
Sve ti to ide preko RGSCa i niti jedna verzija igre se ne može pokrenuti bez njega!
Znači Steam verzija je različita u toliko što igru ne skidaš s RGSC servera, nego sa Steama. Duge razlike nema.


Isto tako možeš igru dodati kao non-Steam game, ali tada se ne pokazuje u tvom libraryu, ali imaš overlay i možeš chatati s ljudima te oni vide da igraš GTA V.


Nemožeš igrati s prijateljima na Steamu, moraš ih sve dodati na RGSC kako bi ih vidio u igri i bio s njima. Steam u ovom slučau djeluje samo kao download i pohrana podataka igre i ništa više.

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2944 : 20. Srpanj, 2016., 10:22 »
Pozdrav HCL timu i korisnicima foruma.

Zanima me dali će biti još updateova za GTA 5 na Xbox 360 ?
 :chair:
Čujem od nekih da više neće biti, a zašto smo mi onda platili gold memebership, kupovali igrice na kraju uzalud i više od pola igrica se nemože skinuti ili prilikom kupovine igrica se nemože pokrenuti i novac bačen u vjetar.
  :(   :hiha2:
Just relax and smoke weed.

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2945 : 20. Srpanj, 2016., 21:46 »
Napušeni, par postova ranije je već odgovoreno. :chair:

neće

Kakve veze ima gold pretplata na xboxu sa Rockstar-om? Ti plačaš online uslugu, developer je prekinuo podršku za stare konzole (jer su stare, ne stane više sadržaja u igru) i to je to.

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2946 : 25. Srpanj, 2016., 14:12 »
Pozdrav ljudi htio bih vas nešto pitat.Namjeravam kupiti GTA 5 za PS3 za Božić(znam da ima mnogo vremena do Božića al štedjet ću jer imam 0 kn).Ali onda mi je prijatelj rekao da ga ne kupujem jer za igru neće izlaziti novi updatei.Htio bih vas pitat isplatili se GTA 5 kupit za PS3 unatoč tome da neće izlaziti updatei.

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2947 : 29. Srpanj, 2016., 11:50 »
Najjaca je verzija za PC, ako to pitaš :D

Ne znam hoćeš li uzeti za PS3, to moraš sam odlučiti.

P.S. Ove stunt utrke su baš fora, upravljivost bolja nego u NFS :D

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2948 : 04. Kolovoz, 2016., 14:02 »
Jutros mi je rodaku sve radilo bez problema, a sada kad pokusa uc u igru mu ovo pise.Igra na PS4, ako iko ima rjesenje bio bi mu zahvalan, trazio sam po netu, dosta ljudi ima slican problem, al nema rjesenja.

Files required to play GTA Online could not be downloaded from the Rockstar Games Service. Please return to Grand Theft Auto V and try again later

EDIT: Evo odgovor na moje pitanje.
http://youtu.be/YbiC-APhlGU
« Zadnja izmjena: 04. Kolovoz, 2016., 16:20 bartul_9 »

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2949 : 11. Kolovoz, 2016., 12:03 »
Meni  kada uđem u GTA Online svi po porukama pišu da lagam a meni sve  od mene  radi normalno nego jedino mi drugi igrači izgledaju kao da se  teleportiraju. Može pomoč plzzz

*

10RV

  • *
  • 110
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2950 : 11. Kolovoz, 2016., 19:28 »
Ako se teleportiraju znaci da lagas, tj da se i ti teleportiras njima.

Provjeri da li mozda jos netko u kuci koristi internet, da je tebi ili nekom upaljen torent i slicno.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2951 : 11. Kolovoz, 2016., 19:30 »
Hajde prvo vidi kolika je uopće tvoja brzina.
Odi na www.speedtest.net
i javi nam rezultate.
Isto tako na početku ove teme imaš objašnjenje kako otvoriti portove i postaviti statičku (lokalnu) IP adresu koja je potrebna za većinu online igara kako ne bi bilo lagga.

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2952 : 11. Kolovoz, 2016., 20:23 »
Piše mi ping 18ms, download speed 20.76 mbps upload speed 2.06 mbps

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2953 : 11. Kolovoz, 2016., 20:34 »
Onda googlaj kako postaviti statičku IP adresu i otvoriti NAT portove za GTA V.


Imaš i u ovoj temi negdje moj post o tome kako se to točno radi.


Isto tako ovisi koji ti je ISP, jer ne radi NAT forwarding kod svih...

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2954 : 11. Kolovoz, 2016., 20:34 »
Hrv4tin4 možeš mi molim te reč na kojoj je ˝stranici˝ foruma to za online igre da nebi bilo laga ako slučajno znas

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9