HCL.HR

Grand Theft Auto 6 - očekivanja

  • 99 Odgovora
  • 127258 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Grand Theft Auto 6 - očekivanja
« : 08. Veljača, 2015., 18:24 »

Iako još nije izašao Grand Theft Auto V za PC platformu, Rockstar je potvrdio kako se radi na Grand Theft Auto VI.
Iako ni oni još očito nisu sigurni što žele od igre, nema razloga da ne postoji tema na forumu da se malo raspravlja o vašim željama i nadanjima.
Poznavajući Rockstar igru nebi trebali ugledati prije 2019. godine, no opet tu su tek friške konzole nove generacije, pa bi se to moglo malo i ubrzati.

Citat:
while PC gamers are still awaiting its arrival, the company behind Grand Theft Auto V is already looking ahead to the next game in the series. Speaking to Develop Magazine, Rockstar North president Leslie Benzies revealed that the studio has "about 45 years worth of ideas" up its sleeve. These ideas relate to upcoming GTA V and GTA Online content, as well as what will eventually become GTA VI.

"We’ve got about 45 years worth of ideas we want to do, Benzies laughs. "We don’t know what GTA VI will be, but we’ve got some ideas. GTA Online is the focus right now. There ain’t no rest between finishing V and then Online. Plus we have some other things – stuff, DLC, I don’t know how to describe it exactly – that we’d like to do, and we’ll pick the right ones."

Rockstar confirms GTA 6 and future DLC plans
« Zadnja izmjena: 09. Listopad, 2019., 16:05 wyzard »

*

Saviour

  • *
  • 31
  • Alice In Chains
Odg: Grand Theft Auto VI
« Odgovori #1 : 08. Veljača, 2015., 18:59 »
Uh kad cujem tu 2019. nekako mi je daleko, kao neki science fiction, a od gta VI mozemo ocekivati samo jos bolje od ovog nista vise... Ako ce za konzole eto 2019. eto ga na PC 2021. Hehe. Eto mogli su u VI onda da naprave mapu velicine neke drzave? Hm...
This is the end, beautiful friend
This is the end, my only friend, the end
Of our elaborate plans, the end
Of everything that stands, the end
No safety or surprise, the end
I'll never look into your eyes, again

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Grand Theft Auto VI
« Odgovori #2 : 08. Veljača, 2015., 19:03 »
Spomenuo sam tu godinu čisto iz osobne pretpostavke.
Referirao sam se na godine razmaka između nastavka, a budući da je GTA Online ozbiljan projekat, mislim da bi se fanovi mogli dosta načekati oko novog nastavka.
No kao što sam gore napisao, mogle bi aktualne konzole to ubrzat.

*

Saviour

  • *
  • 31
  • Alice In Chains
Odg: Grand Theft Auto VI
« Odgovori #3 : 08. Veljača, 2015., 19:08 »
Spomenuo sam tu godinu čisto iz osobne pretpostavke.
Referirao sam se na godine razmaka između nastavka, a budući da je GTA Online ozbiljan projekat, mislim da bi se fanovi mogli dosta načekati oko novog nastavka.
No kao što sam gore napisao, mogle bi aktualne konzole to ubrzat.
Ma razumeo sam te, samo sam se nadovezao ;) Nego ja bih voleo da vidim u GTA VI decu, vrtic hahaha (sto sam bolestan), ali deca mi fale uglavnom :mrgreen: I voleo bih kad bi imalo vise radnje, meni je i gta V opet nekako prazan sta znam. Voleo bih da imaju neki tako koncerti neke grupe, neke tako gluposti, karnevali ali da to ne  bude stalno (malo se preseravam ali tako ja zamisljam bar) , pa da upadnes na koncert iza bine i pobijes sve :clap:
This is the end, beautiful friend
This is the end, my only friend, the end
Of our elaborate plans, the end
Of everything that stands, the end
No safety or surprise, the end
I'll never look into your eyes, again

*

Tyga

  • *
  • 127
Odg: Grand Theft Auto VI
« Odgovori #4 : 08. Veljača, 2015., 19:13 »
Volio bih da ženska bude protagonistica u igri.

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: Grand Theft Auto VI
« Odgovori #5 : 08. Veljača, 2015., 22:11 »
Bit će interesantno vidjeti u kojem gradu ćemo ovaj put gaziti kurve... :solidus:

*

kinaivan

  • **
  • 250
  • 60% of time, it works every time
Odg: Grand Theft Auto VI
« Odgovori #6 : 08. Veljača, 2015., 22:20 »
Mislim da bi se mogli opet vratiti u vice city(Miami). Ja bih volio vise zivotinja, djecu, mozda ulazit u gotovo svaku kucu, vise pljackanja.
"If you think this has a happy ending, you haven't been paying attention."

Odg: Grand Theft Auto VI
« Odgovori #7 : 08. Veljača, 2015., 22:56 »
Mislim da je realnije 2017 Ps4, 2019 PC
Ljudi se rađaju s neznanjem, ne s glupošću. Glupi postaju školovanjem.

*

Tyga

  • *
  • 127
Odg: Grand Theft Auto VI
« Odgovori #8 : 08. Veljača, 2015., 23:04 »
Sjeti se kada je izasao Gta IV pa Gta V, nema sanse da tolki mali razmak bude.2019. ili 2020. izlazi, tako je realno.

Odg: Grand Theft Auto VI
« Odgovori #9 : 09. Veljača, 2015., 12:52 »
GTA IV 2008      GTA V 2013
GTA VI 2018

*

StreetFigter88

  • **
  • 409
  • Neki n00b mi je ukrao prethodni avatar :(
Odg: Grand Theft Auto VI
« Odgovori #10 : 09. Veljača, 2015., 13:15 »
Teo bih igru koju bih mogao da igram kad izađe, ne da se načekam da izađe za PC pa nemam dobru konfu.Trebalo mi je 5 godina da nabavim konfu na kojoj ću lepo igrati San Andreas...
I hteo bi Balkansku sirotinju i šalu, igra da bude na foru zajebavanje, a ne ozbiljne teme. :thumbs:
Skrilex je Mocart 21. veka !!!!

*

Saviour

  • *
  • 31
  • Alice In Chains
Odg: Grand Theft Auto VI
« Odgovori #11 : 09. Veljača, 2015., 19:58 »
Mislim da bi se mogli opet vratiti u vice city(Miami). Ja bih volio vise zivotinja, djecu, mozda ulazit u gotovo svaku kucu, vise pljackanja.
Ih za svaku kucu i zgradu sam uvek mastao, ali ozbiljno, zamisli da mozes da udjes u svaku kucu i uvek bude neka druga porodica, neki drugi ljudi, druge licnosti, oh, jesam bolestan i priznajem to i volim morbidne stvari, i sta bih dao da onako padne noc i ja upadnem u neku porodnicu kucu kad svi spavaju i sve ih pobijem i zapalim kucu, ah :mrgreen: (naravno ovo bih radio samo u igrici, i to sa osmehom :hihi: )
This is the end, beautiful friend
This is the end, my only friend, the end
Of our elaborate plans, the end
Of everything that stands, the end
No safety or surprise, the end
I'll never look into your eyes, again

*

StreetFigter88

  • **
  • 409
  • Neki n00b mi je ukrao prethodni avatar :(
Odg: Grand Theft Auto VI
« Odgovori #12 : 09. Veljača, 2015., 20:17 »
SaviourI
radićeš po mojoj procenic na PS 7 i GTA 10
Skrilex je Mocart 21. veka !!!!

Odg: Grand Theft Auto VI
« Odgovori #13 : 09. Veljača, 2015., 21:14 »
Trebalo bi ubaciti slican sistem ko na 2k15 da imas ponudjene odgovore i da mozes pricati sa ljudima, msm to mora biti, a ocekujem da budem bas dobro iznenadjen...

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Grand Theft Auto VI
« Odgovori #14 : 09. Veljača, 2015., 21:55 »
Trebaju već jednom uvesti različite frakcije (čitaj: BANDE) i reputaciju vezanu uz njih.
Nešto kao New Vegas, ali naravno smisleno i prilagođeno GTA svijetu.
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9