HCL.HR

amd display driver stopped responding and has recovered windows 7

  • 11 Odgovora
  • 6041 Hitova
*

Xwa3e

  • *
  • 30
Treba mi pomoc!!! E ovako , ovo mi se pojavljivalo mozda prije 4 mjeseca al ovako stoje stvari.. Ja sam imao problem sa grafickom Asus Amd radeon r9 270x (spomenuti problem)
i na servisu su pokusavali i pokusavali to da rijese ali nije uspjevalo.. I kada su shvatili da nemaju rjesenja dali su mi graficku Gigabyte Amd radeon r9 270x. I evo sve je bilo u redu do neki dan kad mi se poce pojavljivat opet isti problem ali sa dodatnim blue screenom gdje sam samo primjetio da pise amd.sys tako nesto.. Ako znate do cega je ili neka pomoc nesto molim vas pomagajte ... Hvala vam momci i pozz

Odg: amd display driver stopped responding and has recovered windows 7
« Odgovori #1 : 22. Siječanj, 2016., 06:23 »
Crash drivera - ako se radi o toj poruci, ali ako se BSOD stalno događa nešto je ozbiljnije. Taj servise nije dobru dijagnozu onda odradio ako je promjenio graficku a softverski problem (vrlo vjerojatno).

Postaj čitavu konfiguraciju koju imaš, i verzije drivera za GFX. Idealno bi bilo kad bi sa Windows SDKom analizirao memory dump ako imaš česte BSOD.
The blood of youth is bubbling back..

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: amd display driver stopped responding and has recovered windows 7
« Odgovori #2 : 22. Siječanj, 2016., 07:22 »
Instaliraj MSI KOmbustor.
Pusti sat vremena da se vrte testovi i da pošteno opterete grafičku. Ako se bude rušila i sa starijim driverima s istim testom onda je krepala grafička.

Odg: amd display driver stopped responding and has recovered windows 7
« Odgovori #3 : 22. Siječanj, 2016., 08:58 »
Imao sam istih problema dok sam imao Atijevu karticu, tj. Amd-ovu 6870. I to cim bi mi se windowsi podigli ti driveri bi se srusili par puta za redom i onda radi. Znalo se rusiti i random, probao sam vise drivera, par puta neki placebo efekt i onda se opet isti problem pocne javljati. Na kraju je prestalo  kad sam presao na win 8.1, tako da mislim da je bilo do drivera u mom slucaju.
CASE: NZXT H440 || CPU: INTEL Core i7 4790K 4.0 GHZ - 4.4 Ghz Boost || MBO: ASUS Maximus VII Hero || RAM: CORSAIR Dominator Platinum 16GB DD3-2400 Mhz || GPU: 2x PALIT GTX970 4GB - SLI || HDD: 2x WD Black 1TB || SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB || POWER: CORSAIR HX1000i || TRIPLE SCREEN: 3x TV 42" Sony KDL-42W705 || WHEEL: Fanatec CSW + BMW rim + F1 rim + Rally rim + CSP V2 Pedals + DSD Seq. Shifter + Handbrake

Odg: amd display driver stopped responding and has recovered windows 7
« Odgovori #4 : 22. Siječanj, 2016., 11:05 »
Xwa3e

Skini DDU i zadnje 3 verzije drivera. Sa svakim driverima odvrti monster benchmark, valley, amd leo. Ukoliko ti se opet rusi i ne prolazi normalne testove reklamiraj opet karticu posto se radi o cesto greski kod R serije.

Odg: amd display driver stopped responding and has recovered windows 7
« Odgovori #5 : 30. Siječanj, 2016., 18:57 »
Mislim da znam također imao sam isti problem do prije par dana kad gasim comb evo neki eroro tj Cnexr.exe i neke brojke.
Problem je u tome sto nisu ukljunene administatrivne postavke tj ubiti ovdje je detaljnije.
Klikni desni click na taskbar-Start task manager stišci c dok ne vidis Cnext.ece desni klik open file location i dalje security tab nadi user name i stavi kvacice na sve.

http://forums.guru3d.com/showthread.php?t=404403

Meni je pomoglo zasad nema problema, reci ako je pomoglo.

Edit: ne slušaj ove druge pomagace oni bi samo da sve benhmerkas do 100% dok ti ne explodira i to je rješenje...
No offense

*

andrash

  • ******
  • 5939
Odg: amd display driver stopped responding and has recovered windows 7
« Odgovori #6 : 30. Siječanj, 2016., 19:53 »
Kako će išta eksplodirati od benchmarka :D
Opterećenje može samo razotkriti problem koji već postoji, a ne uzrokovati ga. Grafa koja baca artefakte i sl. pod stressom nije ispravna

Odg: amd display driver stopped responding and has recovered windows 7
« Odgovori #7 : 31. Siječanj, 2016., 09:08 »
A neznam ja svoju grafu volim controlirati nedam joj vise od 60-64 stupnjeva da ide idel kad surfam je oko 35-40 sstupnja,
a i ti errori to su zbog crimson drivera pretpostavljam  potpuni trassh, pisalo je u proslim patch fix logovima da je fixano puno tog black scnreen kad alt tab i slicno a nije nis, takoder imam stavio 16.1 verziju, al nisam zadovoljan osim sto mogu kontrolirati fan to je jedina prednost, takoder ima r9 r390 i moram priznati polako pocinjem žaliti što nisam ostavio 2gb Gtx 650Ti i uzeo procesor jaci i to intelov Skylake 6600k  :bonk:

Edit : artefakti što je to jel to kad se diže sustav malo cijeli ekran na pola sekunde par puta zablicne roze/ljubičaste bolje otprilike. Ako da čini se ni moja grafa ne šljaka.
« Zadnja izmjena: 31. Siječanj, 2016., 09:14 Legendarni_Tino »

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: amd display driver stopped responding and has recovered windows 7
« Odgovori #8 : 31. Siječanj, 2016., 09:39 »
Je, čini mi se da je krenula ka vječnim lovištima...

*

andrash

  • ******
  • 5939
Odg: amd display driver stopped responding and has recovered windows 7
« Odgovori #9 : 31. Siječanj, 2016., 16:56 »
650ti je mnogo slabija grafička, s tim nebi ništa dobio što bi stavio skylake

Sto se tiče artefakata googlaj da vidiš otprilike, ne odnosi se na cijeli ekran. Što se tiče ovoga za temperature to je nerealno, r9 390 mora preći te temperature pod opterećenjem

*

level

  • **
  • 224
  • Bitches be like...
Odg: amd display driver stopped responding and has recovered windows 7
« Odgovori #10 : 31. Siječanj, 2016., 17:41 »
Meni se događalo sa GeForce 9800 GT. Meni je probleme riješilo to što sam smanjio clock nezamjetno, i onda je najnormalnije stabilno radila bez da sam izgubio FPS-e u bilo čemu što sam tada igrao. Ako je i sa drugom grafičkom problem možda je negdje do setup-a. Sljedeći savjet je poslušaj mrmuscola, lik je bog, sve zna.

Odg: amd display driver stopped responding and has recovered windows 7
« Odgovori #11 : 31. Siječanj, 2016., 22:02 »
650ti je mnogo slabija grafička, s tim nebi ništa dobio što bi stavio skylake

Sto se tiče artefakata googlaj da vidiš otprilike, ne odnosi se na cijeli ekran. Što se tiče ovoga za temperature to je nerealno, r9 390 mora preći te temperature pod opterećenjem

Meni je prelazilo 60 stupnjeva samo u The Last Remnantu na full detaljima i full hd kada nije bio frame limitera pa je letalo svukud FPS bez razloga optericivao graficku.
The blood of youth is bubbling back..

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9