HCL.HR

Code 19 za graficku

  • 4 Odgovora
  • 1847 Hitova
*

Miles

  • *
  • 14
Code 19 za graficku
« : 05. Siječanj, 2015., 19:22 »
Instalirao sam novu graficku Asus Strix Gtx 970, instalirao drivere, updateao sve ostale, no graficka ne radi. Dobivam ovaj error: Windows cannot start this hardware device because its configuration information (in the registry) is incomplete or damaged. (Code 19). U drugom kompu radi bez problema. Maticna mi je Msi z87-gd65 gaming. Ne vidim razlog zasto ne bi radilo.3 dana pokusavam ovo rijesiti ali nista. Moze li itko pomoci?

Odg: Code 19 za graficku
« Odgovori #1 : 05. Siječanj, 2015., 19:42 »
Probaj potpuno obrisati sve drivere od te grafe i od stare ako nisi več to uradio

*

Miles

  • *
  • 14
Odg: Code 19 za graficku
« Odgovori #2 : 05. Siječanj, 2015., 19:45 »
Probaj potpuno obrisati sve drivere od te grafe i od stare ako nisi več to uradio

Staru nisam ni imao a ove drivere sam probao i reinstalirati i unistall pa ponovo install. Iako imam najnoviji driver, geforce experience mi stalno javlja da ima novi driver, a verzija je ista one koju imam. I ako instaliram taj koji mi nudi nakon restarta ce ga opet nuditi. Mozda se driver ne instalira dobro?

Odg: Code 19 za graficku
« Odgovori #3 : 05. Siječanj, 2015., 19:47 »
Lako moguće, ja sam imamo sločni problem sa nvidia gt 240. jest da je to stara grafa ali isto mi je tako pisalo stalno da ima novu update a stalno bila na najnovije. Probaj deinstalirat i ponovo isntalirat nanovo skinuti driver

*

Miles

  • *
  • 14
Odg: Code 19 za graficku
« Odgovori #4 : 05. Siječanj, 2015., 20:20 »
Uspio! :clap: imao sam neki log me in display i to sam obrisao i reinstalirao driver. sve radi super :ave:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9