HCL.HR

cooler za laptop

  • 7 Odgovora
  • 10622 Hitova
cooler za laptop
« : 06. Studeni, 2016., 16:58 »
Moze preporuka nekog coolera ( mislim na onu podlogu koja se stavlja ispod Laptopa i koja ventilatorom hladi laptop )  za Laptop koja moze smanjiti temperaturu sto vise nije problem ako bi trebala imati i posebno napajanje , znaci nema veze da li se ukljucuje putem usb ulaza na laptop ili ako ima sama svoje napajanje . Bilo bi idealno da Cooler mogu pronaci u nekoj radnji u BiH , Karlovcu ili Ljubljani . Naravno moze i kupovina preko Ebaya samo da je provjereno , i da moze smanjiti temp .
Laptop mi je nov , ali opet zelim da mu odmah nabavim cooler . Do nekih 300Kuna , moze i mnogo vise ali da proizvod vrijedi te cijene

*

andrash

  • ******
  • 5939
Odg: cooler za laptop
« Odgovori #1 : 06. Studeni, 2016., 19:22 »
Teško je reći što ćeš ti naći tamo. Ma samo pitaj trgovca koji je best-buy cooler u njegovoj trgovini i nebi trebalo biti problema. Inače ako se laptop zagrijava previše predložio bih ti da ga održavaš (promjena termalne paste + čišćenje)

Odg: cooler za laptop
« Odgovori #2 : 06. Studeni, 2016., 19:54 »
Ja nikad neću znati ovo... Kako se pregrijava ja imam laptop koji sam kupio prije 9 godina,a od prvoga dana pregrijava no kod mene radi još kao nov. Ništa zabrinjavajuće  :kava:  :kava:
"Qᴜɪᴇᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ ʜᴀᴠᴇ ᴛʜᴇ ʟᴏᴜᴅᴇsᴛ ᴍɪɴᴅs." - Sᴛᴇᴘʜᴇɴ Kɪɴɢ"

*

The one

  • ***
  • 563
  • BMW<3
Odg: cooler za laptop
« Odgovori #3 : 08. Studeni, 2016., 19:53 »
Kad smo kod coolera stavio sam jos jedan dodatni u kuciste ,kuciste je TT v4 imam jedan koji je dosao uz kuciste a ovaj novi sam stavio na vrhu ,al upuhuje hladan zrak onaj iza izbaciva topli ,cooler je prispojen na napajanje posto nisam imao gdje na maticnu (sve zauzeto) i uz to dosta je bucan vrti dobro i hladi al jesam dobro napravio air flow dali da ga premjestim dole ,sa strane ili naprijed? 120mm je vent.
Sve je na brzninu radjeno pa sam ga stavio gore.
Btw moze li se ikako smanjiti broj okretaja da malo manje stvara buku ili ne ?

Odg: cooler za laptop
« Odgovori #4 : 08. Studeni, 2016., 20:29 »
Ventilator si prikljucio na napajanje, koje su boje zica na napajanju?

*

The one

  • ***
  • 563
  • BMW<3
Odg: cooler za laptop
« Odgovori #5 : 09. Studeni, 2016., 20:42 »
Crvena i crna

Odg: cooler za laptop
« Odgovori #6 : 09. Studeni, 2016., 21:24 »
Tebi sad ventilator radi na 5v, to je vec dosta niska voltaza. Mozes jedino probati spojiti narancastu i crnu, tad ces dobit 3,3v. samo ne znam koliko ce efektivno upuhavat zrak u kuciste onda.

*

andrash

  • ******
  • 5939
Odg: cooler za laptop
« Odgovori #7 : 10. Studeni, 2016., 00:41 »
Kad smo kod coolera stavio sam jos jedan dodatni u kuciste ,kuciste je TT v4 imam jedan koji je dosao uz kuciste a ovaj novi sam stavio na vrhu ,al upuhuje hladan zrak onaj iza izbaciva topli ,cooler je prispojen na napajanje posto nisam imao gdje na maticnu (sve zauzeto) i uz to dosta je bucan vrti dobro i hladi al jesam dobro napravio air flow dali da ga premjestim dole ,sa strane ili naprijed? 120mm je vent.
Sve je na brzninu radjeno pa sam ga stavio gore.
Btw moze li se ikako smanjiti broj okretaja da malo manje stvara buku ili ne ?



Ako imaš 2 venta, jedan naprijed (usis), a jedan iza (ispuh)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9