HCL.HR

Focus volan ne radi u Dirt 2

  • 5 Odgovora
  • 4521 Hitova
Focus volan ne radi u Dirt 2
« : 21. Siječanj, 2013., 14:36 »
Pozdrav, nabavio sam Focus volan za PS2/PC i imam jedan problem

u Control panelu postoji, i moguće ga je kalibrirati, ali igra (Dirt 2) ga ne prepoznaje

Ima li tko kakvu ideju? što da radim?

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Focus volan ne radi u Dirt 2
« Odgovori #1 : 22. Siječanj, 2013., 00:11 »
Vrlo vjerovatno nije podržan.

Odg: Focus volan ne radi u Dirt 2
« Odgovori #2 : 22. Siječanj, 2013., 08:35 »
Yap, to sam izguglao jucer, ali zar nema nacina da se to popravi zaobiđe? Mislim nema smisla kupovat novi volan za svaku novu igru...

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Focus volan ne radi u Dirt 2
« Odgovori #3 : 22. Siječanj, 2013., 08:46 »
Možda kakvi custom driveri kao npr. za gamepad. Ja imam krš od 100 kn, a igre ga prepoznaju kao x360 gamepad.

Ovako nešto, nezz jel postoji za volane.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

Odg: Focus volan ne radi u Dirt 2
« Odgovori #4 : 22. Siječanj, 2013., 09:18 »
Hvala WEAPONX, probat cu izguglat nesto :)

Odg: Focus volan ne radi u Dirt 2
« Odgovori #5 : 26. Siječanj, 2013., 17:10 »
evo sada kratki info za sve ostale koji su naišli na ovakav problem

rješenje koje je predložio WEAPONX radi! :clap: :thumbs:

a sad kratki tutorial za sve koji naiđu na isti problem

znači otići na stranice x360ce
skinuti program, otpakirati ga u folder gdje je instalirana igra, pokrenuti program, namjestiti sve što vam odgovara, ja sam ostavio sve kako je
zatvoriti program i pokrenuti igru (program više ne morate pokretati, a prije pokretanja igre važno je da je volan ili joystick već uključen inače vam neće raditi)

također, treba napomenuti da sam na njihovim stranicama našao kako će raditi samo jedan uređaj, znači ne može se koristiti više joysticka najednom

a sada i malo za advanced wheel postavke volana u dirt 2

Dead Zone - označava "mrtvu zonu" oko centra volana, tj. da vam volan reagira kasnije (uz veći stupanj okreta).."This setting can be used to create a dead area around the centre of the wheel. If you feel the steering is too twitchy, increase this setting to increase the size of the dead zone. Note that a higher Linearity value (see below) may give a more desirable effect than increasing the dead zone, so consider trying that before increasing the dead zone."

Saturation - mijenja veličinu kruga koji se mora raditi s volanom da auto skrene...povećati ako je vozilo preosjetljivo, smanjiti ako se treba previše okretati volan.."This alters the amount that you have to turn the wheel to make the car turn. Increase this if you feel the steering is too sensitive. Reduce this if you feel that you have to move the wheel too much to get around the corners."

Linearity - lakoća držanja automobila u ravnoj crti..povećati vrijednost ako je preteško, smanjiti ako postanje "sloppy"..."This changes how easy it is to hold the car in a straight line and to maintain drifts. Increase this if you are finding it too difficult. Decrease this if you feel the steering is too sloppy. Positive numbers mean that the steering is less sensitive around the centre point whilst still giving fine control when cornering. Negative numbers mean that the steering is more sensitive around the centre point than it is when cornering."


i to bi bilo to, sad na pivo :piva:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9