HCL.HR

Gamepad

  • 12 Odgovora
  • 3967 Hitova
Gamepad
« : 08. Prosinac, 2015., 00:16 »
Pozdrav svima :) novi sam clan i nadam se da ce te mi odgovoriti.
Igram mnogo fifu i treba mi dobar gamepad kod koga su mi jako bitni dobri analozi i udobnost pre svega.Znam sve skill moves-e napamet i moze se reci da sam fifu prostudirao haha :) E sad ja sam navikao na gamepad gde su analozi jedan pored drugog pa sad ako mi preporucite neki gamepad izgleda kao xbox recite po vasem misljenju da li vredi preci na takav gamepad,mislim da li je udobniji kad se naviknes i da li je bolji za fifu. Ako govorite o ceni,govorite u evrima jer sam iz Srbije :D.

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Gamepad
« Odgovori #1 : 08. Prosinac, 2015., 08:06 »
Nažalost ti nemaš novaca za xbox gamepad. Jedva da imaš za Logitech F310.
Probaj naći preko oglasnika neki solidan gamepad od malo boljih tipa xbox, Logitech, StrikeFX i itd.

Odg: Gamepad
« Odgovori #2 : 12. Prosinac, 2015., 16:06 »
Evo ponovo ja :D.Sada sam skupio malo vise para za gamepad ali ne mogu da se odlucim ni za jedan pa mi treba vasa pomoc.
Treba mi najvise za fifu(za ozbiljno igranje).Gledam vec 2 sata koji da uzmem i nmg vise pucice mi glava.
1)Za logitech sam cuo da i nije bas najbolji za fifu,nzm sta vi mislite
2)Moj najveci problem je taj da sam navikao na gamepad na kome su oba analoga dole,na xboxu levi analog je gore.E sada moje pitanje je  da li vredi preci na xbox style gamepad-a.Mislim da li je on bolji ili je sve to samo stvar navike.Jer ako uzmem gamepad a ne odgovara mi onda nema nazad moram taj da koristim.Da li je neko od vas posle dugog koriscenja presao na ovakav gamepad ?
Molim vas da mi odgovorite jer ja vise stvarno ne znam koji da uzmem,nemam mogucnost da isprobam par gamepad-ova pa da biram,taj koji sad budem uzo ostace mi.

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Gamepad
« Odgovori #3 : 12. Prosinac, 2015., 16:29 »
Majstore NE otvaraj novu temu kada tvoja ista već postoji! Uvijek onda pišeš u nju!

Ako si naviknuo na dva analoga dolje onda ti preporučam StrikeFX ili Logitech Rumblepad 2 (stariji su pa ih u oglasniciama možeš naći - moj radi već 6 godina kao urica) ili Logitech F310

Odg: Gamepad
« Odgovori #4 : 12. Prosinac, 2015., 17:42 »
Oke sorry nov sam pa ne znam.
A sta kazes za xbox 360 controller ima bas za pc preko usb-a se povezuje. Ima da se nadje na oglasima i nije bas skup.Dualshock 3 controller nema za pc tako da od toga nista(mozda moze da se namesti ali puno zivaca treba). To je to od mene necu vise da te zamaram,hvala na odgovoru unapred pozzz.

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Gamepad
« Odgovori #5 : 12. Prosinac, 2015., 17:52 »
Pa rekao si da želliš da su oba analoga dolje jer si tako naviknuo pa ti poradi toga nisam ni nudio x360 kontroler jer on ima drukčije raspoređene analoge.
x360 ćeš najlakše "konfigurirati" jer ti netreba doslovno ništa. Sve ga igre prepoznaju pa ne moraš mijenjati kontrole.
Sa svim ostalima ćeš se morati barem malo namučiti i povremeno koristiti x360ce program.

*

andrash

  • ******
  • 5939
Odg: Gamepad
« Odgovori #6 : 12. Prosinac, 2015., 20:56 »
Lako ti se naviknuti na analog gore. Nisam ja neki gamer, ali igrao sam nešto fife na xbox360 - isti vrag. Analog je na mjestu d-pada, a vjerojatno si igrao nekad igre sa prstima na toj lokaciji

Odg: Gamepad
« Odgovori #7 : 27. Prosinac, 2015., 22:22 »
I jos jedno pitanje ako moze kupio bih novi gamepad pa  se lomim oko xbox 360.(nov 32 evra ) ili xbox one (polovan 30 -35 evra) Pa me zanima misljenja koji je bolji po vama vase utiske etc Ako moze u ovoj temi to jest .

Odg: Gamepad
« Odgovori #8 : 28. Prosinac, 2015., 21:24 »
Neko ?

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Gamepad
« Odgovori #9 : 28. Prosinac, 2015., 21:27 »
Ako želiš bežićno koristiti xone gamepad onda moraš kupiti i adaper za njega.
Sigurno je xone bolji, no i x360 je super gamepad na koji idu 3 godine garancije...

Odg: Gamepad
« Odgovori #10 : 28. Prosinac, 2015., 22:04 »
Ma uzeo bih ja USB to Micro-USB kabel za xbox one controler  onaj od 3 metra i miran sam .Ali teska odluka ..

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Gamepad
« Odgovori #11 : 28. Prosinac, 2015., 22:11 »
Ja bih se na tvom mjestu samo zapitao zašto netko prodaje rabljeni XONE kontroler za pola cijene...
Uvijek bih radije išao na sigurnu varijantu i uzeo novi kontroler s 3 godine garancije.

Odg: Gamepad
« Odgovori #12 : 28. Prosinac, 2015., 22:27 »
nesto sam googlao ovaj xbox one controler i vidim da brzo ode onaj nastavak ( kabel) na spoju tako da neuzima mi se a da dajem jos i za reciver i play and charge kit puno mi ... Uzeo bih ja xbox 360 odmah ali me brine dpad posto bih igrao dosta igra sa emulatora ali nije valjda bas toliko los d pad  .. valjda bih se navikao .. xD

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9