HCL.HR

Gaming periferija

  • 145 Odgovora
  • 122994 Hitova
*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Gaming periferija
« Odgovori #60 : 11. Ožujak, 2017., 18:50 »
Najvise sluzi kod MMO RPG, RPG i slicnih igara gdje se svih 12 tipki iskoristi bez problema.

Odredis svaku tipku za nesto, tako da umjesto da naprimjer na tipkovnici pritiskas tikpe od 1 do 9 ili neke druge hot key tipke, ljepo imas sve na misu i mozes puno brze i bolje igrat.. Nece ti bas posluzit kod fps igara gdje ces eventualno korisiti 2,3 tipke, al kod strategija, RPG igara i slicnih zna puno pomoc.


Odg: Gaming periferija
« Odgovori #61 : 28. Ožujak, 2017., 12:09 »
Pozdrav, može preporuka nekog gamepad-a za PC. Planiram ga koristiti za igranje NBA-a i PES-a.

Odg: Gaming periferija
« Odgovori #62 : 03. Travanj, 2017., 22:07 »
Pozdrav,
Početnik sam pa bih volio da mi netko objasni što je "OCULUS RIFT DK2"? Mislim, znam da su to nekakve VR naočale, ali ipak me zanima čemu služi, koji kompjuteri ili laptopi, ga mogu "pokrenuti? Btw, možda netko zna koliko to čudo košta?? Hvala.

Odg: Gaming periferija
« Odgovori #63 : 17. Travanj, 2017., 19:58 »
Dvoumim se izmedju slusalica Genius HS-G500V i Hama uRage Vibra. Koje su bolje? :)

Odg: Gaming periferija
« Odgovori #64 : 17. Travanj, 2017., 22:24 »
Dvoumim se izmedju slusalica Genius HS-G500V i Hama uRage Vibra. Koje su bolje? :)
Kod takvog low enda nema preporuka, uzmes one koje ti izgledaju bolje

Odg: Gaming periferija
« Odgovori #65 : 19. Travanj, 2017., 15:06 »
Pozz! Uskoro kupujem Logitech G29 sa Amazon.de to jest njihovi Warehouse Deals. Navodno su koristeni proizvodi iz warehouse deals ali ljudi kazu da uglavnom nema tragova koristenja ili je kutija pokidana, sto mi ne smeta.

Nego me zanima je li moguce nekim nacinom prikljuciti TH8A mjenjac od Thrustmastera na G29. Znam da Thrustmaster ima nekakav adapter sta omogucuje koristenje Logitech mjenjaca sa njihovim volanima.

Also, je li se isplati modificirat volan tako da stavim neki aftermarket? Nisam bas prevelik fan stock dizajna G29/G920.

Odg: Gaming periferija
« Odgovori #66 : 19. Travanj, 2017., 19:29 »
Pozzz ekipa :D   
Molim za pomoć, namjeravam kupit mehaničku tipkovnicu do nekih 1000kn ( bilo koja trgovina u ZG ili drugdje s dostavom dolazi u obzir) i nemam pojma koju uzet pa ako može kakva preporuka (koristit ću je za gejmanje i bitno mi je da ima osvjetljenje crveno)
Ja pronašao ovu i poprilično mi se sviđa, ali neznam kakva je što se tiće kvalitete http://lnv.gy/2oM3CZW
Uglavnom sve preporuke su dobrodošle, hvala unaprijed.

Odg: Gaming periferija
« Odgovori #67 : 23. Travanj, 2017., 16:04 »
Pozdrav, može preporuka nekog gamepad-a za PC. Planiram ga koristiti za igranje NBA-a i PES-a.

Jučer mi je stigao Spirit of Gamer - http://bit.ly/2oibPGN i vrlo sam zadovoljan - pakiranje, upute, izrada, kontrole, osjećaj u rukama, sve je super.

Ugrabio sam ga dok je još bio na akciji, nažalost vidim da su digli cijene sad.
« Zadnja izmjena: 23. Travanj, 2017., 16:19 Surley »

*

Dvopekus

  • n00b
  • 1
Odg: Gaming periferija
« Odgovori #68 : 01. Svibanj, 2017., 19:11 »
Bok, prvi put pisem ovdje. Pa se ispricavam, ako bude nekih grešak.

Treba mi mala pomoc o mehaničkim tipkovnicama u Hrvatskoj. Di ih se moze naci? Di su najpovoljnije. Koju izabrati.

Trenutno imam par favorita ali bi iša max do 60$ ... ali isto tako mi se svidaju i neke od 40$. Tipa "MechanicalEagle Z-77" 40$ i "Redragon K552 KUMARA" 40$ te
"1STPLAYER STEAMPUNK" koja iznosi 60$. Sada me interesira jel itko ima ikakvih iskustava s ovim tipkovnicama ili s mehanickim tipkovnicama uopce, te naravno ako imate neke vaše ideje i tipkovnice koje vi koristite. :clap: Prijedloge isto uvazavam, do 60$ tipkovnice

Odg: Gaming periferija
« Odgovori #69 : 06. Lipanj, 2017., 16:24 »
Zainteresiran sam za kupnju dotičnog Logitecha G900 . Dali netko zna imali neka prodavaona u Zagrebu koja ima izložbeni model ? Taj Logitech košta jako puno,prije negoli nešto takvo kupim,volio bih isprobati kako mi paše pod ruku .

*

aca

  • **
  • 171
Odg: Gaming periferija
« Odgovori #70 : 07. Lipanj, 2017., 07:55 »
Pozdrav, može preporuka nekog gamepad-a za PC. Planiram ga koristiti za igranje NBA-a i PES-a.

Preporučujem Xbox 360 wirless, jeftino a dobro ^^, ja inace koristim žični i zadovoljan sam silujem fifu ali sam se zeznio sto sam kupio žični jer sam čuo od frenda da mu je nakon nekog vremena poceo gubiti kontakt(moj još nije, ali pazim maximalno moguce)


Također zanima me dali mi netko može preporučiti neki jeftin a dobar miš i tipkovnicu ili miš+tipkovnica, nisam neki lud za markama tako da nemora biti neko navikano ime, dapače takva imena i preferiram(npr. kupio sam Sades headset i prezadovoljan sam).
« Zadnja izmjena: 07. Lipanj, 2017., 07:57 aca »
When power of love overcomes love of power the world will know peace! - Jimmy Hendrix

Odg: Gaming periferija
« Odgovori #71 : 10. Lipanj, 2017., 23:37 »
E ovako posto sam novi na forumu ne znam da li sam na dobrom mjestu otvorio temu

Zanima me da li neko koristi mis STEELSERIES Rival 300 CS:GO Fade Gaming Edition
jer razmisljam da ga kupim al nesto me strah da li se boja skida? Koristio sam nekog kineza [8e] nakon 2 mjeseca boja se skinula sa njega pa ne znam da li se i sa ovog lako skida.

*

aca

  • **
  • 171
Odg: Gaming periferija
« Odgovori #72 : 12. Lipanj, 2017., 08:50 »
E ovako posto sam novi na forumu ne znam da li sam na dobrom mjestu otvorio temu

Zanima me da li neko koristi mis STEELSERIES Rival 300 CS:GO Fade Gaming Edition
jer razmisljam da ga kupim al nesto me strah da li se boja skida? Koristio sam nekog kineza [8e] nakon 2 mjeseca boja se skinula sa njega pa ne znam da li se i sa ovog lako skida.

Pa cuj po nekoj zdravoj logici se nebi trebala skidati neko vrijeme jer je marka (steelseries) dobra i poznata, tak da cijena=kvaliteta, ali to neznači da nece nakon nekog vremena se poceti skidati ne mozda za par mjeseci ali za par godina sigurno.
When power of love overcomes love of power the world will know peace! - Jimmy Hendrix

Odg: Gaming periferija
« Odgovori #73 : 30. Lipanj, 2017., 14:29 »
Pozz ekipa, nadam se da sam na dobrom mjestu portala za upit o mišu.
Tražim miš do max 300 kn, pouzdan i precizan senzor, prvenstveno mi treba za FPS igre (R6 Siege npr.) Oblik manje bitan ali otprilike fingertip.
Čitam po netu, i što više čitam to mi je gore...Nadam se pomoći od vas :)

*

USBTYPEC

  • n00b
  • 1
Odg: Gaming periferija
« Odgovori #74 : 14. Srpanj, 2017., 14:00 »
imate jeftin MMO/RPG mis za oko 30e takva je cena u srbiji!                                                                                                                                       
redragon m901. :thumbs:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9