HCL.HR

Gaming periferija

  • 145 Odgovora
  • 122506 Hitova
Odg: Gaming periferija
« Odgovori #15 : 19. Listopad, 2016., 14:44 »
Pozdrav.
Moje pitanje je neka dobra preporuka kontrolera koji je dobar kvalitetan al da nije skup, jeftin. 50-100kuna. Za PC naravno. Da normalno stima. Trebam za fifu i rocket league.
Hvala!  :thumbs: :thumbs:

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Gaming periferija
« Odgovori #16 : 19. Listopad, 2016., 15:00 »
Za tu lovu nema dobrig gamepada, pogotovo onih koji će ti raditi on the fly bez nekih programa kao što je x360ce i itd. Jednostavno kontrole budu zbrkane... Probaj naći nešto polovno za tu lovu.

Odg: Gaming periferija
« Odgovori #17 : 19. Listopad, 2016., 16:17 »
A koji kontroler da trazim ? Da je kvaliteta i cijena bitna

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Gaming periferija
« Odgovori #18 : 19. Listopad, 2016., 16:31 »
Najbolji kontroler ti je Xbox 360 ili XONE, no ovaj drugi je podosta skuplji.
S X360 nećeš više imati problema. Sve ga igre nativno podržavaju i svuda ti se po ekranu pokazuju prave tipke koje moraš stisnut. Nema dodatnih podešavanja, programa i itd.

Odg: Gaming periferija
« Odgovori #19 : 19. Listopad, 2016., 16:35 »
Okej hvala. Ako naides na neki link posalji mi! Odoh da trazim

*

DoKs

  • *
  • 20
Odg: Gaming periferija
« Odgovori #20 : 01. Studeni, 2016., 15:14 »
, volio bih da mi preporucite neke miseve i slusalice do 300-400kn :) :bonk:
« Zadnja izmjena: 01. Studeni, 2016., 15:33 DoKs »

Odg: Gaming periferija
« Odgovori #21 : 08. Studeni, 2016., 21:51 »
Što se tiče miša za everyday use i gaming, da li je po vama bolji Razer Deathadder Chroma ili Logitech G502 Proteus Spectrum? Hvala unaprijed.

*

dom4c

  • *
  • 28
Odg: Gaming periferija
« Odgovori #22 : 12. Studeni, 2016., 11:19 »
http://www.proxima-informatika.hr/products/details/zvucnici-genius-sphf800a-20w-wood/50042



Nisam nasao temu gdje da postam, pa me zanima jeli se ovo isplati kupiti? :P

Odg: Gaming periferija
« Odgovori #23 : 29. Studeni, 2016., 19:16 »
Pozdrav nakin 10 godina preljepog druzenja zamjenio bi svonu g11 tipkovnicu... Iz vise razloga pukla mi je nogara, svijetlo se vise neda ugasiti neke tipke slabije love.. Sve u svemu tiokovnica je dala svoje puno sam je tada platio ali ne zalim nj kune... Sada bi zelio novu ali ne znam sto je danas in.. Lova nije upitna uvijet je da je mehanicka, da svijetli, da je velika i da ima dosta macro tipki... Pomogucnosti logitech... Pa ako neko ima kakav savjet preporuku  bio bi zahvalan... :clap: :clap: :clap: :clap:

*

10RV

  • *
  • 110
Odg: Gaming periferija
« Odgovori #24 : 30. Studeni, 2016., 13:02 »
Izbjegavao bi lođitek jer su plasticne i meni osobno nakaradne. Pogledaj Corsair bilo koju, odlicne tipkare, keyevi i izrada.

Odg: Gaming periferija
« Odgovori #25 : 01. Prosinac, 2016., 16:52 »
Izbjegavao bi lođitek jer su plasticne i meni osobno nakaradne. Pogledaj Corsair bilo koju, odlicne tipkare, keyevi i izrada.

Kuzim kaj oces reci ali doslovno posjedujem sve od logitecha od kamere, zvucnika, sluskki itd i stvarnk sam uvijek imao samo rijeci hvale za sve.. Jednostavno malo me strah riskirat s necin novim.. Istina trenutni osim 810 nemam neke da mi se svida dobro 910 ali mi se cini mala tako da razmatram.. A koju od corsaira bi preporucio

*

10RV

  • *
  • 110
Odg: Gaming periferija
« Odgovori #26 : 01. Prosinac, 2016., 23:03 »
ja sam bio valjda najveci lođitek fanboy ikad, i dalje odgovorno tvrdim da je g9 najbolji mis ikada :) eto od tog svega su ostali samo logi zvucnici :) jednostavno bili su na prekretnici i krenuli lose, sve tipkovnice koje su izdali su plasticne i djeluju jeftino (a nisu), ali cujem da im je ovaj novi mis remek djelo (ali eto opet preskup).

Sto se tice corsaira, mislim da su im tipkovnice atm na popustu, ili su bile za vikend. S njima ne mozes fulati, samo odaberes keycaps koje zelis. ja osobno imam brown K75 RGB i samo rijeci hvale, cvrsta, izdrzljiva, precizna i osvjetljenje je wow. Ali opet, moje jedino iskustvo s lođi tipkovnicama je kod poznanika i na sajmovima u kratkim intervalima, ali nisu me impresionirale. Mozda se javi netko s duzim iskustvom :)

*

andrash

  • ******
  • 5939
Odg: Gaming periferija
« Odgovori #27 : 02. Prosinac, 2016., 01:05 »
Jedan kolega je dva puta reklamirao neku corsair tipkovnicu (još slao u nizozemsku i sl.). Support im je navodno dobar

Odg: Gaming periferija
« Odgovori #28 : 04. Prosinac, 2016., 19:11 »
Pozz nov sam ovdje evo planiram kupit gaming pc kontroler. I sad neznam koji je najbolji za pc ili ti laptop. Dal da uzmem Ps4 ili Xbox1 ili Xbox360 kontroler ? I gdje je najbolje kupit u dućanu ili Amazon ili negdje treće ?

*

10RV

  • *
  • 110
Odg: Gaming periferija
« Odgovori #29 : 04. Prosinac, 2016., 21:55 »
Xbox1 i xbox360 imaju nativnu podrsku na windowsima i rade out of the box. Odnedavno se moze i s ps4 kontrolerom na pc (supported) tako da je sve do osobnog preferiranja i osjecaja u ruci. Moja preporuka je xbox1 kontroler.
A kupuje se naravno gdje je najjeftinije i gledaju se popusti kao i inace.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9