HCL.HR

Gasi mi se komp... :(

  • 5 Odgovora
  • 2402 Hitova
Gasi mi se komp... :(
« : 05. Srpanj, 2009., 14:42 »
A problem je u tome da dok igran igre 30 min se jednostavno ugasi,ko da ga je neko iz uticnice izvadio kabel,upalin opet nakon 10 min i normalno radi 1 h i ugasi se...Koi problem moze bit,skinia san speed fan i pokazuje mi ono sta  i ne razumin bas dobro..Da napomenen komp je star 10 miseci,amd athlon dual core 5200+ 2.61.2gb rama,ati radeon 3850 gddr2..250 gb disk.....Malo prie san izvadia livu stranu kucista i pinelon ocistija prasinu ali je i opet isti problem...Molin za pomoc...FALA!!

http://img10.imageshack.us/img10/9374/asdfjfl.jpg

http://img31.imageshack.us/img31/302/pregiravanje.jpg
« Zadnja izmjena: 05. Srpanj, 2009., 15:04 Torca1950 »

Re: Gasi mi se komp... :(
« Odgovori #1 : 05. Srpanj, 2009., 17:24 »
Temperatura ovog trećeg je jako visoka. Otvori bočnu stranu kučišta, uperi onaj veliki ventilator i probaj.
Također skini everest pa daj sliku od njega šta ti kaže za temp.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: Gasi mi se komp... :(
« Odgovori #2 : 05. Srpanj, 2009., 17:48 »
to mu je vjerojatno od procesora, ne? možeš uštediti desetke celzijusa kvalitetnim hladnjakom (zalman cu  :hiha:) i pravilnim nanošenjem termalne paste... kod mene bila takva situacija, ali uvijek je bilo negdje na kritičnoj razini, nikad preko pa se nije gasio...

edit: uz nakrcatost prašinom, pola dana je na suncu bio i slično. Ali kako sam ga sad sredio, šteta što je barton 2500  :thumbs:
« Zadnja izmjena: 05. Srpanj, 2009., 17:53 Dragster »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

noda

  • *****
  • 3184
Re: Gasi mi se komp... :(
« Odgovori #3 : 05. Srpanj, 2009., 18:24 »
Stvar je do temperature grafičke, poznato je da ATI-evi proizvodi dolaze sa smeće kulerima, pogotovo ako su single slot. Morat ćeš kupit novi, preporučam Accelero S1 + 120mm vent.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: Gasi mi se komp... :(
« Odgovori #4 : 05. Srpanj, 2009., 18:26 »
u da, imaš pravo... bogami grda grafička  :geek:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Re: Gasi mi se komp... :(
« Odgovori #5 : 05. Srpanj, 2009., 20:48 »
Komp mi je pod garancijon,odnit cu ga tamo kod njih...

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9