HCL.HR

Grafička kartica

  • 45 Odgovora
  • 16321 Hitova
*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Grafička kartica
« Odgovori #31 : 17. Studeni, 2013., 20:19 »
Ok thx :thumbs: no nisam se nadao baš tako visokoj cijeni a u k**c fali mi još 250-300kn za nju. :( No ako je uspijem nabaviti na crnjaka blago mene hehe! :mrgreen:

Odg: Grafička kartica
« Odgovori #32 : 18. Studeni, 2013., 14:56 »
Inace nemas ju vise u nijednom od predlozenih ducana, vec samo tu: http://www.futura-it.hr/proizvod.aspx?productId=sap-r9-270x-toxic

Na crnjaka ju neces 99% nabaviti kad skoro niko ziv nema tu graficku.

Odg: Grafička kartica
« Odgovori #33 : 19. Studeni, 2013., 18:33 »
Ma nema veze preko svijetskih internet trgovina ima za kupiti takvu grafu uštedim 200-250kn sam je problem rok dostave je od 7 pa do 14 dana a već mi vrta u guzici da je imam što prije ako ništa drugo tako možda napravim pa onda čekati dok dođe grafa :)

Odg: Grafička kartica
« Odgovori #34 : 19. Studeni, 2013., 19:23 »
Samo ti onda garancija ne vrijedi kod nas, a onda mozes dosta zivaca, vremena i novaca utrositi.

Odg: Grafička kartica
« Odgovori #35 : 20. Studeni, 2013., 09:46 »
Ma znam ma ko ga šljivi nego našao sam ju u Sloveniji za 1500kn pa da se čisto informiram el je tko kupovao dijelove u Sloveniji i el se i dalje plaća carina za artikl do neke određene vrijednosti ili su to ukinuli pa nema ograničenja više pa reko ako se ne plaća više carina onda da je preko nekoga prevezem grafu tu?

Odg: Grafička kartica
« Odgovori #36 : 22. Studeni, 2013., 22:49 »
Ljudi hitno al ono baš extremno hitno trebam odgovor za ovu grafu kad bi je kupio šta bi se desilo da je sad kupim a pošto piše da šalju samo diljem Amerike el bi oni prihvatili moju narudžbu ili bi me odbili i vratili mi novce zna li netko :wildboy: http://www.ebay.com/itm/XFX-Radeon-R9-270X-2GB-DDR5-PCI-Express-3-0-Graphics-Card-Lifetime-Warranty-/121213486056?pt=PCC_Video_TV_Cards&hash=item1c38e303e8

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Grafička kartica
« Odgovori #37 : 22. Studeni, 2013., 22:56 »
ne, zadržali bi novce... radije nemoj kupovati. no opet, postoji šansa da ti i pošalju! ha čuj, najbolje probaj pa vidi!!


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Grafička kartica
« Odgovori #38 : 23. Studeni, 2013., 14:14 »
Ma nema veze a i možda bolje što nisam kupio a i to što kažeš ma bolje ne.

Odg: Grafička kartica
« Odgovori #39 : 25. Studeni, 2013., 14:44 »
Mislim uzet novi PC pa da ne bih otvarao novu temu da pitam ođe. Da li je potrebno imati grafičku od 4gb, ili je 2gb dovoljno?
Zakon moga roda taj je, za obraz se glava daje!

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: Grafička kartica
« Odgovori #40 : 25. Studeni, 2013., 15:23 »
lol.
To je najmanja informacija koju nam mozes dati, prvo navedi za sto ti je potreban PC, onda cemo ti mi preporuciti koju da uzmes u rangu novaca.
Uz to postoji i tema za buildanje PC-eva, pa si komotno mogao i tamo postati.

pozz
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

Odg: Grafička kartica
« Odgovori #41 : 25. Studeni, 2013., 15:46 »
lol.
To je najmanja informacija koju nam mozes dati, prvo navedi za sto ti je potreban PC, onda cemo ti mi preporuciti koju da uzmes u rangu novaca.
Uz to postoji i tema za buildanje PC-eva, pa si komotno mogao i tamo postati.

pozz
PC mi je potreban za igranje igrica, tj. gaming. Novci nijesu problem. E sad neki su mi rekli da je 4gb previše, i da je 2gb dovoljno. Pa ne znam šta da uzmem, i ne znam koje su razlike...
« Zadnja izmjena: 25. Studeni, 2013., 15:53 Werewolf »
Zakon moga roda taj je, za obraz se glava daje!

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Grafička kartica
« Odgovori #42 : 25. Studeni, 2013., 16:27 »
novci nisu problem. pomozite mi kupiti najbolju grafičku na tržištu!

ured: obzirom da novci jesu problem, 2GB ce ti biti dosta ako igras na 1080p recimo još neko vrijeme
.. ako imaš tri monitora onda neće
« Zadnja izmjena: 25. Studeni, 2013., 16:28 Dragster »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: Grafička kartica
« Odgovori #43 : 25. Studeni, 2013., 16:43 »
Isuse ovi tvoji sarkazam postovi :hihi:
Svaki put ispusem dodatan zrak iz nosa :hug
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

mcrne

  • *
  • 69
Odg: Grafička kartica
« Odgovori #44 : 26. Studeni, 2013., 20:19 »
Dajte ne maltertirajte čovjeka. Imam puno frendova (od 20 do 40 godina) koji još uvijek grafičke kartice procjenjuju po tome koliko RAM-a imaju. Werewolf - jednostavno je, kao i kod svega drugog - kolko para, tolko muzike. Ako pare nisu problem, odi u prvi computer shop, kupi najskuplju grafičku koju imaju i bez brige si. Poanta kod odabira grafičke je, kao i kod svake druge komponente, ne potrošiti (uzalud) puno novca na nešto što ti ne treba. Memorija nije najbitnija stvar na grafičkoj, daleko od toga. Naravno da tvoje potrebe ovise o tome koju konfiguraciju imaš (recimo ako ti je procesor relativno spor - nema smisla kupovati preskupu grafičku, bez obzira na memoriju, jer će ti procesor usporiti igre; ako pak imaš solidnu konfiguraciju bez SSD-a, možda je bolje uložiti u SSD + nešto slabiju grafičku karticu za iste novce...), koliko monitora (i na kojim rezolucijama) koristiš i koje igre kaniš igrati... Uglavnom puno je faktora u igri, ali ako novci stvarno nisu problem, nemaš što razmišljati: trk u prvi computer shop i kupi najskuplju. Ne može biti loša.

Mala pomoć: kad budeš birao, usporedi ovdje grafičke (i primijeti da nigdje ne piše koliko GB memorije imaju, bitnije je o kojem se čipu radi): http://www.videocardbenchmark.net/high_end_gpus.html
« Zadnja izmjena: 26. Studeni, 2013., 20:28 mcrne »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9