HCL.HR

Havit HV-G93W

  • 4 Odgovora
  • 8236 Hitova
Havit HV-G93W
« : 22. Lipanj, 2015., 11:33 »
http://www.havit.hk/editor/attached/image/20140516/20140516160835_35609.jpg

Prije par dana sam uzeo ovaj gamepad koji je bežićni,kako bi mi služio za PS3.No nisam nikako skužio na koji način se on puni,uz njega sam dobio usb kabl i nekakav drugi dio s krajem koji se nigdje na konzoli ne može prikopčati,raskopao sam malo gamepad i iza se nalazi bijela mala baterija obložena žutim selotejpom te to nisam uopće dirao.Priključio sam usb u PS3 i drugi kraj u gamepad i počelo je ispod tipke mode svijetliti crveno,reko vjerojatno se puni i to je to,kad ono nakon 5 min samo od sebe prestane svijetliti,probam gamepad ne događa se na konzoli ništa.Može pomoć,kako da ovo čudo osposobim?

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Havit HV-G93W
« Odgovori #1 : 22. Lipanj, 2015., 12:13 »
Znači gamepad se puni preko USBa koji staviš u računalo i pustiš ga. Kako bi ga spojio na PS3 moraš ga spojiti s kablom i stisnuti "home button" i vidi radi li onda! Možeš ga spojiti na PS3 i s kablom od originalnog gamepada koji si dobio.

Možda si dobio i reciver za njega, pa onda on ide u USB port od PS3 kako bi mogao raditi!
Onaj pak "čudni" nastavak koji spominješ je za PS2/PS1.
A ako si raskopao gamepad i ako ne radi onda ga baci u smeće, jer garanciju ti nitko neće priznati ako si ga raskapao...
uz to ga možeš koristiti na PCu uz odgovarajući reciver koji si moraš sam kupit. Možda i za PS3 moraš kupiti sam reciver ako ne radi bežićno, a radi preko kabla...

Ugl. Koliko si ti to platio? Jer si se lijepo zeznuo, ima puno boljih gamepadova za 150-200kn...
« Zadnja izmjena: 22. Lipanj, 2015., 12:16 Hrv4tin4 »

Odg: Havit HV-G93W
« Odgovori #2 : 22. Lipanj, 2015., 12:29 »
Znači gamepad se puni preko USBa koji staviš u računalo i pustiš ga. Kako bi ga spojio na PS3 moraš ga spojiti s kablom i stisnuti "home button" i vidi radi li onda! Možeš ga spojiti na PS3 i s kablom od originalnog gamepada koji si dobio.

Možda si dobio i reciver za njega, pa onda on ide u USB port od PS3 kako bi mogao raditi!
Onaj pak "čudni" nastavak koji spominješ je za PS2/PS1.
A ako si raskopao gamepad i ako ne radi onda ga baci u smeće, jer garanciju ti nitko neće priznati ako si ga raskapao...
uz to ga možeš koristiti na PCu uz odgovarajući reciver koji si moraš sam kupit. Možda i za PS3 moraš kupiti sam reciver ako ne radi bežićno, a radi preko kabla...

Ugl. Koliko si ti to platio? Jer si se lijepo zeznuo, ima puno boljih gamepadova za 150-200kn...

Home button? To je onaj gumb na konzoli za paljenje ili kao gumb ko na originalnom kontroleru sa PS logom? Na ovom havitu imam samo tipke mode,clear,turbo,9 i 10.Sad sam pokušao spojiti s originalnim kablom od gamepada ne događa se ništa,spojio sam usb od havita jedan dio u konzolu drugi u gamepad,blinkalo je 5 min i onda se zgasilo,ista stvar je bila kad sam priključio na komp jedan dio u usb hub drugi u kontroler.Od kablova imam samo normalni usb kabl i taj s čudnim nastavkom koji na sebi ima dvije lampice.Ma nisam ga raskopao skroz samo sam maknuo šarafiće i vratio,nema tragova raskapanja,tak da garancija bi trebala vrijediti.
« Zadnja izmjena: 22. Lipanj, 2015., 12:32 darkestdays »

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Havit HV-G93W
« Odgovori #3 : 22. Lipanj, 2015., 13:02 »
Sorry HighEnd, slučajno sam ti zbrisao komentar :fpalm:

Uglavnom, čovjek traži gamepad za PS3, a ne za Xbox ili PC... A ni ne paše svima njihov gamepad. Meni osobno nikako ne leži i nikada se nisam naviknuo, jer sam od malih nogu na Sonyu.
Ja sam sebi bio uzeo StrikeFX bežićni koji ima reciver. Radi odmah na PS3 i na PCu! Uzeo sam ga za 199kn s garancijom od 2 godine, ali sam se prije toga dobrano raspitao!
Ni prodavači sve ne mogu znat, a i ono što piše na kutiji može biti "iskrivljeno" i napisano kako im paše. Čak i za PC piše da radi s reciverom, ali ti reciver nisi dobio... Čista prijevara i pljačka...

*

HighEnd

  • ****
  • 1329
  • To the limits!
Odg: Havit HV-G93W
« Odgovori #4 : 22. Lipanj, 2015., 18:43 »
Nema beda :hihi: ma mislio sam da igra i PC-u sa tim gamepadom pa sam napisao :piva:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9