HCL.HR

Igranje na laptopu

  • 4 Odgovora
  • 2517 Hitova
Igranje na laptopu
« : 06. Svibanj, 2015., 17:38 »
Ovako,imam problem sa laptopom. Kupio sam laptop acer koji ima specifikacije sljedeće: procesor-intel pentium quad core 2.42 ghz,rama 4 gb,500 gb ddr3 l memorije,a graficka pise samo intel hd graphic.Sad neznam,mislim da je integrirana ali nasao sam da graficka sadrzi 1700mb. A meni igrice laptop vrti slabo,uz takve specifikacije bi trebo jace. Sta da radim?
« Zadnja izmjena: 06. Svibanj, 2015., 18:28 Andrash »

*

andrash

  • ******
  • 5939
Odg: Igranje na laptopu
« Odgovori #1 : 06. Svibanj, 2015., 18:54 »
Ti tu jednostavno ne možeš ništa. Laptop je jednostavno preslab, trebao si se više informirati prije kupovine.

Znam da to super zvuči "quad", ali  radi se vjerojatno o N3520 SoC enty-level štedljivom procesoru, te integriranog grafičkoj koje nisu snažne (ona te najviše koči). Imaš ovdje više objašnjeno kako možeš saznati što je jače.

Ostaje ti samo igrati nezahtjevne igre (znači starije igre ili nove indie igre)

Odg: Igranje na laptopu
« Odgovori #2 : 06. Svibanj, 2015., 20:49 »
Okej,hvala. Ja sam pitao prodavača koji je laptop bolji za igre,i3 ili quad,on je rekao quad. Jel se može integrirana Grafička zamjeniti drugom nekom?

*

andrash

  • ******
  • 5939
Odg: Igranje na laptopu
« Odgovori #3 : 06. Svibanj, 2015., 22:48 »
Ne, integrirana je zajedno sa procesorom. Jbga nije to stolno računalo da kombiniraš. To je laptop dobar za surfanje, office i tako to, eventualno starije igre

A ovo za prodavača ne znam što bi ti rekao. Ako si ga pitao N3520 ili i3, onda tip očito ne zna jer je i najslabija i3-ica što ima u prodaji danas jača od toga. A ako si ga pitao quad ili i3 tko zna na kojeg quada je čovjek mislio...

Odg: Igranje na laptopu
« Odgovori #4 : 07. Svibanj, 2015., 05:54 »
Dobro,hvala na razumijevanju. :)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9