HCL.HR

Intel Graphics

  • 2 Odgovora
  • 1627 Hitova
Intel Graphics
« : 26. Svibanj, 2014., 15:44 »
Pozdrav svima prije svega. Imam pitanje u vezi Intel Graphics HD 4000. Naime nedavno sam kupio novi laptop japanca (Toshiba) uglavnom za faks. Odlicnan je za koristenje alata za faks i moju osobnu potrebu (AutoCad, Visual studio, Wordpress itd.). Medutim nedavno sam odlucio instalirati na njega Cod 4 i iznenadio sam se da jednostavno ne mogu imati 125 lock, dok sam na stolnom racunalu sa puno losijom konfiguracijom uspjevao imati 125 lock a na nekim mapama cak i 250. Malo sam se raspitivao i uglavnom ljudi su mi rekli da zbog graficke kartice koju koristim necu moci nikada imati 125 lock. Konfiguracija:
Operating System

Windows 7 Professional ‎(X64)‎ Service Pack 1
System install date: 11/26/2013


Processor

Intel Core i5 3320M clocked at 2.60 GHz
Number of cores: 2 physical, 4 logical
Processor socket: Socket 988B rPGA


Motherboard

Intel PT10F Type2 - Board Version
Serial number (motherboard): Type2 - Board Serial Number
SKU Number: PSCG8E
Bios version: 1.10
Date: 6/10/2013


Chipset

Northbridge : Intel Ivy Bridge
Revision ID: 09
Southbridge : Intel HM76
Revision ID: 04


Memory

4 GB total memory type DDR3
Memory timing: 11.0 clocks-11 clocks-11 clocks-28 clocks-1 TT
Memory chip Samsung from 4 GB
Maximum frequency: 800 MHz
Max bandwidth: PC3-12800


Graphics card

Intel(R) HD Graphics 4000


Dali vi mislite da je to uglavnom zbog graficke ili necega drugoga? Uglavnom zahvaljujem se na svakom misljenu :winknkiss:



xf:trulica
steam: truly13
lolacc: trulynho

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Intel Graphics
« Odgovori #1 : 26. Svibanj, 2014., 15:49 »
To je integrirana grafička. Imam istu pa znam da ne možeš s tim ništa pod milim bogom igrati. Za igre ti treba paralelno još jedna, zasebna. Ja na svom laptopu imam još jednu (Nvidia) koju koristim u igrama.
Nadogradnja, koliko sam ja upoznat, nije moguća.

Odg: Intel Graphics
« Odgovori #2 : 26. Svibanj, 2014., 16:07 »
To je integrirana grafička. Imam istu pa znam da ne možeš s tim ništa pod milim bogom igrati. Za igre ti treba paralelno još jedna, zasebna. Ja na svom laptopu imam još jednu (Nvidia) koju koristim u igrama.
Nadogradnja, koliko sam ja upoznat, nije moguća.
da tako sam i mislio, uzas zivi mislio sam nadograditi rame do 16 gb ali znam da nebi puno pomoglo, ali jednostavno ne razumijem cak i mogu igrati neke novije igrice, svaki pes do sada je vrtio bez ikakvih problema, jedino ti fpsi u codu ne zele gore pod milim bogom (probao 100 cfg-ova), a vidjeti cmo sta cmo i kako, hvala Bogu dolaze ispiti pa i bolje da ne mogu igrati nista pod milim Bogom :D
xf:trulica
steam: truly13
lolacc: trulynho

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9