HCL.HR

Kakav gamepad kupiti

  • 11 Odgovora
  • 5813 Hitova
*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Kakav gamepad kupiti
« : 25. Kolovoz, 2009., 12:08 »
budući da sam otkrio emuliranje ps1 nedavno, proširio sam zarazu i na ženu, a kako sam dobar, dobila je moj ultra dobar trust gamepad koji ide i na ps1/ps2/usb



E sad, budući da nisam bio u potpunosti zadovoljan s njime, budući da sam ga dvaputa morao otvarati i čistiti hod tipki sa desne strane (znale su se zapeć) uzeo bih nešto drugo, ali jednako praktično.

Da, čuo sam za smartbox, čuo sam za omjer cjene i kvalitete i prva stvar koju sam otišao provjeriti je baš taj smartbox-ov gamepad o kojem svi pričaju... dođem ja do kvarka tu u Rijeci, a ono prazan dućan i nekakav prokleti oglas za jogu  :wildboy:

niš, idem dalje do hgspota i kupujem ovo smeće . Tipke tvrđe od mog kurca, analog ok, d-pad šteka, nije 2 u 1.. uglavnom rastavim ja njega da vidim šta to ima unutra, povadim šrafove i bacim ga ća...

i zatim sam odlučio upitati moje prijatelje na hcl-u koji gamepad od sljedećih kupiti. Napominjem da bi bilo kul ako ide i na ps1 i na pc, analog mi ne znači previše, al ono, neka je tu keke, tipke - volio bih da su što mekše i plićeg hoda, kao original ps1 kontroler...

evo gamepada koji me vlaže od najviše prema najmanje:

150kn hgspot pc/ps1/ps2
130kn kvark pc/ps2/ps3 - problem je u tome što u rijeci ne znam gdje kupovati smartbox-ovu robu. kvark je bio za to koliko ja znam... pomozite riječani  :(
100kn ve-mil pc - retajno mi je ovo 1,2,3,4 na tipkama
- 100kn ve-mil pc - retajnost 1,2,3,4 tipki i izgleda loše, ali je logitech pa je možda dobra elektronika, odaziv savršen i ostalo što bih očekivao da njega kupim

Pa eto, molim vas za savjet, iskustva, preporuku... hvala  :thumbs:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Armor

  • ******
  • 4195
Re: Kakav gamepad kupiti
« Odgovori #1 : 25. Kolovoz, 2009., 12:22 »
Kolko ti uopće misliš dati para za gamepad?
Imaš 200kn?

Ak imaš, kupi Logitech Dual Action i pusti ovo gore navedeno nek skuplja prašinu!

Logitech Dual Action
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Re: Kakav gamepad kupiti
« Odgovori #2 : 25. Kolovoz, 2009., 12:36 »
Speedlink je ok. Imam prozirni, jel.
Malo je D-pad u kurcu za tučnjave, al inače posluži.
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: Kakav gamepad kupiti
« Odgovori #3 : 25. Kolovoz, 2009., 17:58 »
Kolko ti uopće misliš dati para za gamepad?
Imaš 200kn?

Ak imaš, kupi Logitech Dual Action i pusti ovo gore navedeno nek skuplja prašinu!

Logitech Dual Action

dao bih 150 max... do trenutka kad sam vidio taj novi trust granica je bila na 100kn ionako... imao sam logitech rumblepad ovo ono, neću. Kompatibilnost sa divljim softverima tipa epsxe je nikakva... plug and play kašete su se najboljima dokazali pa eto... 150 kn max

a i retajno mi je vidjeti 1,2,3,4 tipke, ubij me, ali blesavo je. zapravo tražim tipkice sa sony playstationa x, o i to  :ementaler: budala sam. ovaj logitech tvoj sigurno rula isusa, ali preloše su mi te brojke  :wildboy:

Čitam baš reviewe (logitech) malo... prespavat ću noćas pa da probam preć preko brojki na tipkama... ukratko:

The main action buttons, which, by the way, are not analog, are broad and short. The low profile design makes for fast action and good response. The button travel is shallow, which is fine since they are digital.

i ovaj je plug and play... e sad štedit

sve što mi treba zapravo
« Zadnja izmjena: 25. Kolovoz, 2009., 18:09 Dragster »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Re: Kakav gamepad kupiti
« Odgovori #4 : 25. Kolovoz, 2009., 21:39 »
Ovaj, zašto bi kupovao taj Lođitek kad je isti ko ovaj od Speedlinka, ne vidim mu apsolutno nikakve prednosti u odnosu na ovog mog, samo je još i skuplji.
A ovaj provjereno radi na emuima za SNES/GBA/PS/NDS itd.
Oboje imaju sakat D-pad, kod SLa su tipke malo dublje, al nisu uopće onako loše mekane. Taman su.

Ne znam, skokni do Ve-Mila i isprobaj. Jedino su te brojke malo sakate, al meni nije problem kad već napamet znam razmještaj tipki na DualShocku.  :hiha:
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: Kakav gamepad kupiti
« Odgovori #5 : 26. Kolovoz, 2009., 00:50 »
ma razlika je prijatelju. kako ovaj ps2 falš koji sam kupio nije ni blizu ps2 orig gamepadu... mekoća tipki i dubina hoda najbitnije stvari... našao sam u linksu još jedan thrustmaster... malo ću ih probat ako se da pa ću vidjet


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Re: Kakav gamepad kupiti
« Odgovori #6 : 26. Kolovoz, 2009., 07:47 »
Ti nije jednostavnije uzet ps2 gamepad (koji vec imas, valjda) i uzet onaj dodatni kuracpalac s kojim ga spojis na komp?

Netko je negdje nekad linkao tako nest

http://www.1topstore.com/product_info.php?products_id=532

ko to, samo bolje.

*

Armor

  • ******
  • 4195
Re: Kakav gamepad kupiti
« Odgovori #7 : 26. Kolovoz, 2009., 09:27 »
Ti nije jednostavnije uzet ps2 gamepad (koji vec imas, valjda) i uzet onaj dodatni kuracpalac s kojim ga spojis na komp?

Netko je negdje nekad linkao tako nest

http://www.1topstore.com/product_info.php?products_id=532

ko to, samo bolje.

Ak ima PS2, onda mu je bolje dati 25 kn za kabel.
Ima ga u Chipoteci, ovaj kabel
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

*

Chikanovich

  • ****
  • 1039
  • Čiko :]
Re: Kakav gamepad kupiti
« Odgovori #8 : 26. Kolovoz, 2009., 11:37 »
To ja imam i mogu reć da mi fercera na epeesikseu i peesiks emjulejtoru, jednino što nisam isprobavao su neke PC igre baš. Mogao bi PES isprobat  :hiha2:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: Kakav gamepad kupiti
« Odgovori #9 : 26. Kolovoz, 2009., 13:26 »
nemam ps2 gamepad, al imam konverter


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Kakav gamepad kupiti
« Odgovori #10 : 20. Lipanj, 2012., 10:33 »
Ak volis dizajn kao u ps kontrolera kupi logitech rumblepad 2 ili logitech gamepad f710 :ave: :ave: :ave: , ako volis x360 dizjan uzmi si chillstream ili x360 gamepad for windows

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Kakav gamepad kupiti
« Odgovori #11 : 20. Lipanj, 2012., 11:44 »
Crni čovječe, zadnji put je ovdje netko postao 2009. godine. Pazi malo na to da ne postaš u jako stare teme. Na ovu ide lock sada jer više nema ni smisla pretjeranog.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9