HCL.HR

Koji monitor da uzmem?

  • 9 Odgovora
  • 3011 Hitova
Koji monitor da uzmem?
« : 07. Svibanj, 2014., 14:06 »
Pozdrav,
Imam monitor Asus VW193D-B, i volio bih da mi kazete sta mislite o njemu. Meni nista ne valja jer  sam na njega testirao GTA San Andreas igru i svugdje se vide neke kockice  koje mi prosto kvare uzitak i htio bih je se rijesiti.
Htio bih da mi preporucite neki dobar (najbolji) monitor po niskom budzetu do 50-100 € . Polovni monitor mi nije u planu uzimati, posto sam imao nekoliko polovnih monitora i svaki je bio kratkog vijeka.
Unaprijed hvala :D

*

andrash

  • ******
  • 5939
Odg: Koji monitor da uzmem?
« Odgovori #1 : 07. Svibanj, 2014., 14:17 »
Kakve kockice? Jel ovako nešto http://goo.gl/G233jB
Prije će biti da ti je grafička na samrti (pogotovo ako je starija). Prvo probaj taj monitor na nekom drugom pc... da nebi bilo...

*

Falak

  • *
  • 65
  • Sup brah.
Odg: Koji monitor da uzmem?
« Odgovori #2 : 07. Svibanj, 2014., 14:22 »
Ja sam prije pola godine kupio AOC monitor od 22 inča, http://us.aoc.com/monitor_displays/2236vw , prezadovoljan sam dosad s njime :) Koštao me 110 €, skupa s dostavom :)


-... .-. .- ...- ---  /  -....- .-.-.- -....-

Odg: Koji monitor da uzmem?
« Odgovori #3 : 07. Svibanj, 2014., 18:34 »
Falak dobro izgleda :)
Andrash nisu takve kockice nego su vece i sire ali se manje vide, tj. providne su ali bojim se da kad budem nabavio jaci komp da ce izgledati ruzno kad budem igrao dobre igre.
Probacu da uslikam ako se bude uspjelo vidjeti.

*

andrash

  • ******
  • 5939
Odg: Koji monitor da uzmem?
« Odgovori #4 : 07. Svibanj, 2014., 18:40 »
90% grafička. Nemoraš ništa slikat. Probaj svoj pc na drugom monitoru, ili odnesi svoj monitor na tuđi pc. Obična metoda eliminacije.

Odg: Koji monitor da uzmem?
« Odgovori #5 : 07. Svibanj, 2014., 19:26 »
Evo probacu pa cu da kazem sta se desilo :)

Odg: Koji monitor da uzmem?
« Odgovori #6 : 07. Svibanj, 2014., 19:28 »
ako ces uzimazi ja imam LG W2242S FLATRON  monitor strasan je 22" incha  ;  150€ sam ga platio ali uzo sam ga prije 2 godine ako ne i vise. Sad je sigurno jeftiniji

Odg: Koji monitor da uzmem?
« Odgovori #7 : 10. Svibanj, 2014., 10:35 »
Evo stavio sam na jedan bolji komp ovaj monitor i nema onih kockica puno je bolje, izgleda da jeste do graficke.. Ali kada sam vratio na ovaj PC sa starom grafickom kada se upali tj. prikaze se desktop i neke linije isto providne ima vise njih ali mi ne smetaju puno pa jeli i to do graficke ili monitora?
PS Hoce li to zbog graficke skoditi monitoru dok ne nabavim jaci komp?

*

andrash

  • ******
  • 5939
Odg: Koji monitor da uzmem?
« Odgovori #8 : 10. Svibanj, 2014., 13:47 »
Pa ako u novi pc ne budeš stavljao tu pokidanu grafičku neće biti kockica tj. artefakata :hiha:

Daklem, grafička ti je kućištu (ono gdje monitor spajaš sa kućištem)...

Odg: Koji monitor da uzmem?
« Odgovori #9 : 10. Svibanj, 2014., 21:40 »
Ok shvatio sam hvala :)
Moze lock

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9