HCL.HR

Kupnja jeftinog gamepada

  • 7 Odgovora
  • 4135 Hitova
Kupnja jeftinog gamepada
« : 23. Listopad, 2013., 17:29 »
Pozdrav. Vrlo je jednostavo i možete skužiti iz naslova moje pitanje. Znači treba mi nekakav jeftin gamepad ono oko 100-150kn za PC.  Do sada mi je ovaj oko privukao  http://www.instar-informatika.hr/gamepad-canyon-cng-gp03n-mechanical-for-pcplaystation3playstation2-retail/CNG-GP03N pa bih prije same kupnje htip pitat ima li ko kakvih iskustva, kakav je dal dobro leži u ruci jer mi malo čudno izgleda sa ovim gore :hiha2: :fpalm: . Anyway, ako imate kakve prijedloge za neki drugi slobodno napišite. Hvala :D

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Kupnja jeftinog gamepada
« Odgovori #1 : 23. Listopad, 2013., 17:46 »
Nez, preporučio bih ti da skupiš još 40-tak kuna i nabaviš si Logitech F310, evo link

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Kupnja jeftinog gamepada
« Odgovori #2 : 23. Listopad, 2013., 17:52 »
meh. pokušavam uvaliti nekome F510 da si kupim Xbox kontroler za PC, ako ništa zbog automatskog bindanja tipki u igrama...

F310 (kao i F510) je rendom i ima odvratan D-Pad. ne vidim poantu uzimanja njega umjesto bilo kojeg drugog vulgaris gamepada... ispod triggera ima nekakav tumor od plastike zbog kojeg meni utrne prst u roku 20 minuta


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Kupnja jeftinog gamepada
« Odgovori #3 : 23. Listopad, 2013., 18:02 »
Mislim da mi frend ima taj f310 budem ga pitao da mi posudi da ga probam malo pa ću vidjet. Inaće pare nisu problem može i od više kn samo ne želim previše potrošit para na to jer realno nemam previše vremena od obaveza za komp a i služio bi mi za možda 3-4h tjedno igranja FIFE malo za razbibrigu

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Kupnja jeftinog gamepada
« Odgovori #4 : 23. Listopad, 2013., 18:14 »
nez, imaš xbox360 kontroler koji se kreće oko 220 kuna, to ti je možda i najbollji izbor, stvar je samo želiš li toliko novca uložiti u kontroler

Odg: Kupnja jeftinog gamepada
« Odgovori #5 : 23. Listopad, 2013., 18:25 »
Da, gledao sam da bi mi xbox360 kontroler bio definitivno najbolji izbor jer sam ga držao u ruci i stvarno ne može se reći da nije kvaltetan ali ja sam gledao nigdje nisam našao ispod 330kn? Ako biš mi mogao reći di si pronašao te cjene bio bi ti jako zahvalan. :clap:

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Kupnja jeftinog gamepada
« Odgovori #6 : 23. Listopad, 2013., 18:33 »
Svijet-medija

Inače, u pitanju je žičani model, bežični koštaju više

Odg: Kupnja jeftinog gamepada
« Odgovori #7 : 23. Listopad, 2013., 18:38 »
Hvala puno :hug :hug .
Ovdje može lock uzima se xbox kontroler. =D> \:D/

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9