HCL.HR

Kupnja slusalica

  • 11 Odgovora
  • 8392 Hitova
Kupnja slusalica
« : 24. Ožujak, 2014., 23:03 »
Pozdrav svima,javljam se kao sta tema kaze u vezi kupnje slusalica.

Znam da vecinu uvijek zanima budzet,ajmo reci oko 300-400 kn maksimalno bi isao jer mislim da su dosta slusalice osjetljiva stvar i lagano mogu puknuti ili se slomiti na neki nacin pa me strah davati previse.Prvenstveno trazim slusalice koje ce biti doma,ne planiram ih nigdje nosati i pokazivati,doma,prikljucene na kompjutor,najvise za slusanje muzike ili gledanje filmova,tu i tamo naravno gaming.Najvise slusalice trebam jer djelim sobu i ne mogu uvijek sve pustati na zvucnike,a uostalom puno mi je nekako ljepse na slusalice.
Dakle trazim neke slusalice sa dobrim bassom i obavezno on ear (valjda se tako kaze,da idu preko usiju i da budu jastucici veliki jer oni mali mi tako nekak iziritiraju uho i onda ne mogu nista,to mi je jako vazno) i da nisu neka srot plastika.
Znam da cak ni za 400 kn ne mogu ocekivati nesto predobro,ali da vidim sta bi mogao za tu cijenu.

Hvala :piva:


*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Kupnja slusalica
« Odgovori #2 : 06. Travanj, 2014., 20:13 »
Ja inače volim SteelSeries periferiju, pa tako i slušalice!

One su ispod te cijene, imaju dobre baseve i preko cijelog uha su ti! Imam 3H i 4H!

3H ti imaju bolje baseve, a 4H je mrvicu bolji u svemu, osim baseva...

Imaš ih koje se spajaju klasično s jackovima ili preko USB-a. Osobno imam ove prve, ali sam čuo da s USB-om možeš bolje podesiti slušalice! http://www.nabava.net/slusalice__830?se=235097&tpkp=1&kPostavke.pregledSortKategorije=2&kPostavke.pregledBrojProizvoda=30

*

Shtefko

  • *
  • 35
  • Volim kompjutere.
Odg: Kupnja slusalica
« Odgovori #3 : 16. Lipanj, 2014., 17:31 »
Pozdrav svima,javljam se kao sta tema kaze u vezi kupnje slusalica.

Znam da vecinu uvijek zanima budzet,ajmo reci oko 300-400 kn maksimalno bi isao jer mislim da su dosta slusalice osjetljiva stvar i lagano mogu puknuti ili se slomiti na neki nacin pa me strah davati previse.Prvenstveno trazim slusalice koje ce biti doma,ne planiram ih nigdje nosati i pokazivati,doma,prikljucene na kompjutor,najvise za slusanje muzike ili gledanje filmova,tu i tamo naravno gaming.Najvise slusalice trebam jer djelim sobu i ne mogu uvijek sve pustati na zvucnike,a uostalom puno mi je nekako ljepse na slusalice.
Dakle trazim neke slusalice sa dobrim bassom i obavezno on ear (valjda se tako kaze,da idu preko usiju i da budu jastucici veliki jer oni mali mi tako nekak iziritiraju uho i onda ne mogu nista,to mi je jako vazno) i da nisu neka srot plastika.
Znam da cak ni za 400 kn ne mogu ocekivati nesto predobro,ali da vidim sta bi mogao za tu cijenu.

Hvala :piva:

Mislim da s obzirom na buđet najpametnije bi ti bilo ne uzimat nikakvu posebnu seriju, već "običan" headset jer ćeš dobiti best bang for the buck. Sa Logitechovom G230-icom nemožeš fulati. Solidna zvučna izolacija, dobar zvuk, udobnost. ;)

http://www.instar-informatika.hr/logitech-pc-headset-gaming-g230-akcija/log%2Dg230
Stay positive :)

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Kupnja slusalica
« Odgovori #4 : 01. Rujan, 2014., 11:22 »
Pozz ekipa, evo da ne otvaram novu temu prilijepit ću se kao pijavica na ovu

Dakle, tražim slušalice, obavezno s mikrofonom (dakle headset), isključivo za gaming (glazbu ionako slušam na glas, filmove također) visoke kvalitete izrade (najbitnija stavka)
Cijena 300-350-400kn s tim da ovu najvišu cifru pokušavam izbjeći

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Kupnja slusalica
« Odgovori #5 : 01. Rujan, 2014., 11:38 »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Kupnja slusalica
« Odgovori #6 : 01. Rujan, 2014., 11:41 »
Ispod 300 kn ovo:
https://www.svijet-medija.hr/art/slusalice-s-mikrofonom-plantronics-pc-gamecom-380/38201


Ja kupio i oduševljen sam. (a kako vidim po netu, nisam jedini)

Odg: Kupnja slusalica
« Odgovori #7 : 01. Rujan, 2014., 12:45 »
Obadvije preporuke su dobre. :) Također možeš pogledati i Creative Fatal1ty HS-800, jako dobar headset za oko 250kn, a od skupljih (350-400kn) Logitech G230.
« Zadnja izmjena: 01. Rujan, 2014., 12:50 peacewalker93 »

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Kupnja slusalica
« Odgovori #8 : 01. Rujan, 2014., 14:12 »
logitech g430 sam ja vratio jer se razletio zglob na desnoj slušalici, a i općenito jedino što ne valja na tom headsetu je kvaliteta izrade, škripi i zvecka na sve strane... udoban jest i zvuk je solidan dosta, visoku rezoluciju ima, ali imam filing da mi padne s glave da bi se raspao...


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Kupnja slusalica
« Odgovori #9 : 01. Rujan, 2014., 20:50 »
Jel ovo išta valja? U rangu je ovih koje ste vi spomenuli

http://www.links.hr/?naziv=slusalice-sharkoon-gsone-crne&option=artikl&id_artikl=100.506.560 (cijena)
http://www.sharkoon.com/?q=en/node/2511 (opis)

Švabe, kvaliteta izrade, ovo ono

Odg: Kupnja slusalica
« Odgovori #10 : 02. Rujan, 2014., 15:34 »
Dobar je i taj od Sharkoona. Dobar odnos kvalitete i udobnosti za 300kn koliko mu je cijena.

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Kupnja slusalica
« Odgovori #11 : 02. Rujan, 2014., 19:03 »
Kupio neke malo skuplje, u temi "Što se zadnje kupili" stavim sve

Hvala svima na pomoći :hug

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9