HCL.HR

Kupovina MINI laptopa

  • 2 Odgovora
  • 1705 Hitova
Kupovina MINI laptopa
« : 07. Prosinac, 2011., 18:44 »
Pozdrav, prvo vidio sam neke teme s mini laptopima, ali ja tražim nešto određeno i bitno mi je vaše mišljenje  :thumbs:

Znači laptop bi bio korišten za internet, surfanje, mail i slično, slušanje glazbe i eventualno koji film.
Molio bih vas preporuke, i da li uopće mogu tako nešto dobiti za manje od 1500 kn?
To je jedino za što bi koristio, tako da ne trebate savjetovati da još uštedim nešto za boljeg  ;)

Zahtjev je da ima wifi, i nemora imati windowse, samim time bi trebao biti jeftiniji. 
Hvala :))




*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Kupovina MINI laptopa
« Odgovori #1 : 07. Prosinac, 2011., 19:00 »
Novi laptop za 1500 kn nećeš nać.

Za tu lovu i te potrebe imaš ovakve stvarčice:



Kakav je, ne znam ti reć. Vjerojatno podnošljiv za korištenje...

Ako ti paše i polovno, pravac njuškalo


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Kupovina MINI laptopa
« Odgovori #2 : 07. Prosinac, 2011., 20:23 »
tablet ne dolazi u obzir :)
ma ono vidim na tv-u neke mini, evo konkretno našao sam nešto
ali me zanima da li postoji nešto još jeftinije, makar i ovo mi se čini jako "jednostavan" laptop :p
znam da nisu baš nešto, ali nije za mene, na meni je da nađem nešto jeftino  :bonk:


http://www.nabava.net/prijenosna-racunala__30/acer-prijenosno-racunalo-lunah0d191-101-atom__1012271

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9