HCL.HR

Kupovina u ADM-u

  • 7 Odgovora
  • 3760 Hitova
*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Kupovina u ADM-u
« : 22. Listopad, 2007., 17:17 »
Jel tko kupovao sta ovdje:
http://www.adm.hr/index.php

ako je, kakva su vam iskustva ?
Cini mi se da imaju onak nesto nize cijene. Ne previse al sta sad, nize je nize  :dancing:
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

Benko

  • *****
  • 2370
Re: Kupovina u ADM-u
« Odgovori #1 : 22. Listopad, 2007., 17:21 »
prijatelju.. ne znam al čini mi se da se ovdje ne isplati kupovat.. dosta loš dizajn websajta, što je odraz profesionalnosti. gledao sam ih kad sam išao kupit komp i sigurno se ne isplati kupovat upitno zbog cijene niže za 10kn. sad provjeri ak netko ima iskustva, al ovaj dućan izgleda bzvz

Re: Kupovina u ADM-u
« Odgovori #2 : 22. Listopad, 2007., 17:55 »
dućan ko dućan. nebi sad kupovo komp tam ono  :tired: al za djelove normalno.
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Re: Kupovina u ADM-u
« Odgovori #3 : 22. Listopad, 2007., 18:06 »

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Re: Kupovina u ADM-u
« Odgovori #4 : 22. Listopad, 2007., 18:07 »
 :ave: :ave:
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

noda

  • *****
  • 3184
Re: Kupovina u ADM-u
« Odgovori #5 : 22. Listopad, 2007., 20:38 »
prijatelju.. ne znam al čini mi se da se ovdje ne isplati kupovat.. dosta loš dizajn websajta, što je odraz profesionalnosti. gledao sam ih kad sam išao kupit komp i sigurno se ne isplati kupovat upitno zbog cijene niže za 10kn. sad provjeri ak netko ima iskustva, al ovaj dućan izgleda bzvz

daj ne kakaj, adm je trenutačno najjeftiniji shop u zg kolko sam ja upućen, ekipa masovno tam kupuje i do sad nije bilo nikakvih ekcesa i incidenata, evo za vašu informaciju kupio sam tamo lap za 4500kn hp-ov i radi ko urica

*

Benko

  • *****
  • 2370
Re: Kupovina u ADM-u
« Odgovori #6 : 22. Listopad, 2007., 20:48 »
lol, my mistake, i guess.. al to ne mijenja činjenicu da je uvelike bolje kupovati u većim shopovima tipa Hgšrot i vemil..

*

noda

  • *****
  • 3184
Re: Kupovina u ADM-u
« Odgovori #7 : 22. Listopad, 2007., 21:08 »
mda, pogotovo u hgspotu.. vemil se nešto popravio, ali hgspot.. nikad nešto vrednije od 50kn tamo neću kupit, jer mi se neda opet za 2 tjedna ić na reklamaciju

EDIT: a i osim toga hgspot je valjda najskuplji IT dućan u HR..

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9